Thursday, January 13, 2022

Ashley Sullivan

[ ešly salyven ]

[player] Carson

[fc] Laura Vandervoort
 

turn the creativity into power

× [species] human
× [date of birth] august 8
× [age] sixteen | 16 永久
× [loyalty] neutral
× [credits] 0

× [level] n/a
× [zodiac sign] leo ♌︎ 
× [height] 160 cm | 5' 2”
× [occupation] student
× [gems] 0


vitality [ n/a ] × defense [ n/a ]
  • Ashley je hodně kreativní osoba, pochází z umělecké rodiny a zdědila talent, který jí umožňuje tvořit úžasné obrazy, sochy nebo skulptury. Tohle se promítá i do její schopnosti plánovat, vymyslí plán, a když ten plán nevychází, tak ho upraví přímo za pochodu, nebo vymyslí nějaký nový. Její záliba a kreativita způsobují, že je připravená počítat s většinou věcí a je těžké ji zaskočit. Vzhledem k její schopnosti malovat se vyzná v umění kamufláže a při její zálibě vytvářet sochy nebo skulptury dokáže zacházet s něčím, co připomíná nůž (i když ne tak, jako ti, kteří se v ním učí bojovat). Případně by byla schopná uplatnit i schopnost vytvářet pasti. I když to vzhledem k její křehké postavě nevypadá, dokáže zvednout i těžší předměty. Za to může  její záliba v tesání soch a vyrábění skulptur, kdy musí zvedat to, z čeho sochu či skulpturu vytvoří, případně musí své výtvory přemístit. Má milou povahu a vzhledem k jejímu vzhledu si jí ostatní buď oblíbí nebo jí budou podceňovat. Je schopná si lidi shromáždit kolem sebe nebo se pokusit někoho uprosit. Má dobré pozorovací schopnosti, bystrý zrak a dobrý sluch a také má silný žaludek, protože nepochází zrovna z bohaté rodiny. Také často cvičí a díky tomu je docela pružná a ohebná. 
  • Není zrovna fyzicky nadaná a nevyzná se v boji tak, jako profesionálové. Pokud by mělo dojít k souboji, bude volit spíš útěk. Ano, Ashley ví, že ten, kdo včas z boje uteče žije pro další boj, tedy pokud by k němu skutečně muselo dojít. I přes svou flexibilitu a schopnost soustředit lidi kolem sebe to není vůdčí typ, bere ostatní spíš jako své spolupracovníky, což může být, ale i nemusí být dobré protože v určitých situacích prostě neví, jak se má jako vůdce chovat. Ashley má schopnost být naivní, když jí některé věci nedojdou nebo je nepovažuje za důležité. Bývá upřímná, často dokonce až radikálně upřímná, má smysl pro humor, kterým často maskuje, i když se jí něco nelíbí nebo svou ne zrovna příjemnou životní situaci. Občas to vypadá, že se snaží být vtipná za každou cenu. I přes její vzhled to neumí s muži, odmítá se „ponižovat“ jenom proto, aby se zalíbila nějakému klukovi. Trpí závratí a neumí plavat, do vody by byla schopná vstoupit jen s velkým sebezapřením. A je tu ještě jedna věc, o které neví nikdo, a to ani ona sama. Je jí nediagnostikovaná a tím pádem neléčená psychická porucha, která po celá ta léta vedla k vytvoření druhé osobnosti. Zatím tato osobnost spí, ale je to tikající bomba, která může bouchnout zítra nebo také nikdy.

  • [ appearance ] Ashley je menší štíhlé postavy, má dlouhé blond vlasy, modré oči a postavu, která zaujme každého kluka, pěkná prsa, pěkný zadek, pěkné boky a pěkný úsměv. Vlasy nosí rozpuštěné a obléká se hodně kreativně s barevným oblečením. Boty nenosí, je zvyklá chodit bosá, protože to považuje za příjemnější. Nemá ani potuchy o módě - co se jí líbí, to se jí líbí a to také nosí. Pokud nosí volné šaty, většinou pod nimi nenosí nic, protože to je vzdušné a pohodlné a pokud jí vítr zvedne šaty, nevadí jí to, protože se nemá za co stydět.
  • [ personality ] Ashley má milou, něžnou, citlivou a obětavou povahu, nerada se nechává něčím svazovat nebo omezovat, je volnomyšlenkářská a má zvyky, které se často nehodí pro mladou dívku. Díky svému vzhledu má hodně nabídek od kluků a vzhledem k její povaze s nimi i nějakou dobu vydrží, než to na něco narazí, ať už to narazí na to, že Ashley není ochotná se přizpůsobovat jakémukoliv klukovi nebo pro její zvláštní zvyky. Jedním z nich je vzhledem k její volnomyšlenkářské povaze absence studu, Ashley nepovažuje nahotu za nic, za co by se musela stydět a oblečení nosí jen proto, že to je společenská norma. To však neznamená, že by se nerada pěkně oblékla, bohužel pěkně pro ní však znamená něco jiného, než pro ostatní. Ashley neví o své druhé osobnosti, ani o tom, že do sebe vtáhla všechny negativní emoce, které její milá povaha potlačuje, pokud však dojde k probuzení této osoby, bude s tím nucená být konfrontovaná. Netuší ani to, že tato povaha můžeme mít schopnost převzít kontrolu, a stát se tak něčím víc, než jen stínem nebo ozvěnou.

× × ×

  • [ file 001 ] Ashley se narodila ve větším domku podobném maringotce. Na svého otce si nepamatuje a matka o něm nerada mluví, tedy za střízliva. Pokud se opije, tak mu začne nadávat ošklivými slovy, s tím, že jí nechal, když zjistil, že je těhotná. Ovšem ani pak se Ashley nedozvěděla, kdo její otec je, Ashley zdědila povahu po své matce, a tak její matka byla spíš její kamarádkou než rodičem, což se projevilo na její výchově. Matka rozvíjela její zálibu pro umění, i když bylo jasné, že to nevydělá o moc víc, než práce v textilce, kterou dělala ona, ovšem málokdo z Osmého kraje dokáže skutečně vydělat. Když Ashley dospívala a pouštěla se do práce, tak když měla na sobě volnější šaty, odkládala je, aby měla lepší inspiraci nebo přístup. Začaly se šířit zvěsti o nahé dívce zmazané barvami nebo prachem, často byla napomenutá, ale když viděla, že je dotyčný dostatečně daleko, šaty opět odložila. Přece jen se jedná o Osmý kraj, lidé jsou zde uvolněnější a ne tak sešněrovaní. Ashley chodí nahá i doma, její matka jí nechává; jen když má někdo přijít, zeptá se jí, jestli se nechce obléknout. Nastane diskuze, na jejímž konci to vzdá buď jedna nebo druhá, pokud to vzdá matka, je celou dobu nervózní - zvláště když přijde muž. Pokud to vzdá Ashley, nechá se matkou obléknout, je celou návštěvu otrávená a svlékne se hned po jejím odchodu. Ashley má pro svůj vzhled a povahu hodně nabídek, ovšem žádný z kluků s ní jako její přítel moc dlouho nevydrží, částečně také proto, že Ashley se nechce přizpůsobit žádnému klukovi, potom jsou to její zvyky a nakonec je tu její žárlivost. Ano, Ashley je schopná žárlit, je schopná i ztropit pěknou scénu vždy, když má pocit, že má k tomu důvod. Její matka tvrdě pracuje, aby měly aspoň střechu nad hlavou a Ashley s ní má silný vztah. Co se týká Ashley, tak škola jí nebavila i díky tomu, jak se v tomto kraji na vzdělávání pohlíží. Moc věcí neví protože to nepovažuje za důležité. Proč si pamatovat něco, co nebude moct nikdy použít? Radši tvořila něco, co tu zůstane, i když to třeba nikdo neuvidí. I přes to její výtvory bývají žádané, i když často to je proto, že chtějí vidět spíš umělkyni než samotný výtvor.

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp