Thursday, December 10, 2020

Octavius Marcellus

[ oktejvies marseles ]

[player] Niel

[fc] Luke Powell
 

i got trust issues because people got lying issues

× [species] human
× [date of birth] february 20, 2207 | ♒︎ aquarius
× [loyalty] neutral
× [credits] 0

× [level] 1
× [age] seventeen | 17
× [occupation] student
× [gems] 0
vitality [ 0 ] × defense [ 0 ]
  • Pochází z Devátého kraje, takže to rozhodně není žádná výhra. Už je to pár let, co jeho kraj vyhrál v Hladových hrách. Ani on není zrovna dvakrát tvořený pro výhru. Úplně se nemůže rovnat profesionálním krajům, ale na druhou stranu na poměry kraje je na tom až moc dobře. Většina jeho vrstevníků na Hry netrénuje a modlí se, aby je do Her nevybrali. On vlastně takový není. Má motivaci. Vidí rozhodně lepší život, kdyby vyhrál. Proto se snaží alespoň trochu trénovat. Snaží se, ale trochu mu to komplikuje místo, kde bydlí. Ten kraj na to opravdu není uzpůsobený. Jeho jediné štěstí je, že jeho rodina nebojuje o jídlo. Jídla mají dost, aby vyžili. Samozřejmě ho nemají na rozdávání, ale tak kdo v tomhle kraji má. Jí tedy denně a může i trochu trénovat. Není podvyživený, tím pádem ani unavený a má energie dost. Se zbraněmi to umí tak napůl. Nejlépe mu to jde s nožem, ten v kraji i sežene. Asi by tu těžko sháněl trojzubec. Nůž není tolik silný, ale když to s ním člověk umí, tak dokáže být mocný. Do Her se tedy celkem hrne. Vidí, jak se kraj zhoršuje rok od roku víc a víc. Nemá cenu tady žít. Hry jsou vlastně vstupenkou do lepšího života. Možná to tak není. Před rokem mu totiž v té hlavě trochu přeskočilo. Vzhledem k tomu, že s ním trochu vyjebávali kluci. Popravdě řečeno trochu víc a jemu už z toho všeho trochu přeskočilo. Na první pohled se to může zdát jako mínus. Ano, v běžném životě to určitě nebude největší plus. Avšak do arény je to pro něj neskutečná výhoda. Nedokáže absolutně fungovat mezi kluky. V hlavě mu úplně přepne a je opravdu dost agresivní. Chová se jednoduše jako idiot. Je schopný občas toho kluka i zabít. Zatím se to nestalo, protože si to občas uvědomí. Ale v aréně ho nebude nikdo hlídat a klidně se to může stát. Opravdu dokáže udělat cokoliv, aby viděl mrtvého kluka. Je mu jedno jak. Klidně ho zmasakruje. Samozřejmě to není hned tak, že by viděl kluka a hned ho chtěl zabít. Jakmile s ním ten kluk naváže kontakt, začne se chovat nepříjemně a jak debil. Pak začne být agresivní a nedokáže se ovládat. Dokáže být celkem nebezpečný. Poslední dobou, kdy se situace v jeho rodině dost zhoršila, se také zhoršila i jeho psychika, tedy dokáže být agresivnější víc, než kdy byl. Možná právě proto je správný čas jít do arény.
  • Každý má nějaké slabiny, ať už pocházíte z Prvního kraje nebo z nějaké odlehlého kraje. Samozřejmě on není výjimkou. K dokonalosti má opravdu hodně daleko. Nikdy nebyl nějak poslušný. Spíše naopak, dělal vždycky naschvály a celkově se vzpíral jak rodičům, tak učitelům. Má prostě a jednoduše vlastní hlavu. To někdy může být plus, ale ve většině případech to je opravdu na nic. Nenechá se o něčem přesvědčit, pravdu totiž může mít pouze on. Nikdo jiný ji nemůže mít. To taky způsobuje většinu problémů, jeho tvrdohlavost. Kdyby byl trochu méně egoistický, tak by ho to také nezabilo. Doslova je trochu už narcis, dokáže se opěvovat klidně několik hodin denně a na svůj vzhled opravdu hodně dbá. To samé i na styl oblékání, i když jeho rodina neměla vždy peníze na dobré kousky oblečení, tak on si vždy dokázal sám vytvořit hezké kusy. Je tím ale dost zranitelný. Proč? Nedokáže vypadat špatně. Prostě se zhroutí, když je na něm něco špatně, jak špatná pleť, tak nevkusné oblečení. V tomhle je opravdu hodně citlivý. Nejen ve vzhledu, ale v tom opravdu vyniká. Věřit byste mu taky neměli. Nedokáže udržet jazyk za zuby, je to s ním složité, ale je takový dost nedůvěřivý. Raději mu neříkejte věci, které nechcete, aby věděl někdo jiný. Nemuselo by to totiž dopadnout dobře. Nejednou se mu něco takového stalo. Rozhodně si u těch osob ztratil důvěru, ale nějak ho to netrápí. Úplně si v tomhle neuvědomuje, co on udělal špatně. On sám totiž nikomu nevěří, po těch všech situacích co, si zažil s kluky, je to taky těžký. Je to dost začarovaný nedůvěřivý kruh. On nevěří nikomu a vy byste mu věřit taky neměli. On rád dusí problémy v sobě, tak proč by i ostatní neměli. Bude to pro vás opravdu lepší. Je hodně závistivý. Nikdy si tohle nepřipustí, ale bohužel to tak je.

  • [ file 001 ] Jeho život není zrovna růžový. Nikdy nebyl a nikdy nebude. Už jen to, že se narodil do kraje, kde měli naposledy vítěze, když snad nebyl ještě na světě, není moc povzbudivé. On se však snaží držet se nad vodou. Ne vždy to je lehké, jeho rodiče tomu moc taky nepomáhají. Nenarodil se zrovna do dobře zajištěné rodiny. Vždy měli co jíst a nějakým způsobem nosit. Což na Devátý kraj je celkem dobré. Avšak se srovnáním s ostatními kraji to je hodně bídné. On s tím, ale nějak vždy dokázal žít. Spíše nedokáže žít s chováním jeho rodičů. Oba dva se starají jen o sebe, je jedináček a zřejmě ani neměl být. Jeho rodiče nepatří mezi rodinné typy, a to ani jeden z nich. Vždy se raději věnovali sobě, svým přátelům a kariéře, kterou moc nebudovali, ale museli dost pracovat, aby si žili, tak jak si žili. Octavius se vždy o sebe tak nějak musel starat sám. Samozřejmě do nějakých deseti let mu rodiče trochu pomáhali, ale pak jak ze dne na den byl na všechno sám. Sourozence nemá, kamarády moc taky nemá, celkově je v životě dost osamělý. Jemu to nevadí. Už mu to nevadí. Samozřejmě, nejhorší to pro něj bylo mezi třinácti až patnácti, potřeboval své rodiče a své kamarády, ale ty neměl. Byl na všechno sám a řídí se tím, že se má spoléhat pouze na sebe. Člověk se o sebe naučí postarat, když musí. On musel, musí a bude muset.

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp