Sunday, February 09, 2020

Brutus Hexspoor

[ brutus hekspůr ]

 

Player: Fionnuala

FC: Aidan Gillen

Occupation: Gamemaker | Night Club Owner

Contact: silviech@post.cz

Age: 51

level [ 0 ] • credits [ 0 ] • gems [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Brutus nepochybně patří mezi nejkontroverznější tváře kapitolské smetánky. Učebnicový „self-made man“, kterému není nic svaté a je více než ochotný jít přes mrtvoly. Rozvracet rodiny, štvát proti sobě přátele a partnery a v neposlední řadě pozoruhodná schopnost být ve správný čas na správném místě – to jsou Brutovy základní ingredience úspěchu. Zpočátku se jeví jako přítel všech. Šarmantní, vtipný, dobře vypadající, vždy rád pomůže. Nic však není zadarmo a zádrhel přijde v okamžiku, kdy si Brutus vyžádá něco na oplátku. Tehdy vyjde na světlo jeho pravý charakter. Každé jeho rozhodnutí řídí čirý pragmatismus a chladný kalkul. Balíček vlastností, který mu byl dán do vínku, jej předurčil pro funkci tvůrce Her. V utrpení ostatních se však přímo nevyžívá – veškerou špinavou práci dělá pouze pro své vlastní zvýhodnění. Povaha, která se zdá být perfektním koktejlem vlastností typických pro superzáporáka, má však i několik slabin. Brutus často trpí derealizací. Tato psychická porucha u něj vznikla v době, kdy zápolil se šikanou. Oproštění od reality mu pomáhalo situaci lépe zvládat. S tím souvisí jeho nerealistické cíle a určitý idealismus – během let si vytvořil vlastní vnímání světa, kdy má pocit, že může dokázat vše. Z většiny nepříjemných situací se však díky svému ostrému jazyku dokáže „vykecat“. Na Kapitolana může působit až usedle; nejčastěji je k vidění v drahém černém obleku s černou košilí. Jen zřídka jej lze zahlédnout oblečeného jinak. Jeho démonický vzhled a hluboký hlas mu zajišťují sympatie zejména u něžného pohlaví, pro které je zvláštním způsobem přitažlivý. Přispívá k tomu i fakt, že kromě svého oficiálního zaměstnání se angažuje i v mnoha dalších odvětvích – po celém Kapitolu je známý jako majitel sítě nočních klubů, jejichž hlavní výdělek nezajišťují spoře oděné slečny, nýbrž prodej zbraní a drog. Brutus je tedy pro mnoho obyvatel Kapitolu vyhledávaným společníkem.


Nemožné se někdy stává skutečností. Takto by se dal ve stručnosti popsat Brutův životní příběh. Díky svému nezlomnému charakteru se vypracoval na prestižní pozici tvůrce Hladových her a stal se uznávaným členem kapitolské společnosti. Brutus se však nenarodil se zlatou lžičkou v ústech a dalšími výhodami, které by ho předurčovaly k úspěchu, jako tomu bylo u ostatních obyvatel Kapitolu. To vše může vděčit své bezskrupulózní povaze a vysokému intelektu. Brutův otec musel pracovat jako zpracovávač drahých kamenů v Prvním kraji poté, co byl za nejasných okolností vykázán z Kapitolu. Údajně se nehezky vyjádřil o tehdejším prezidentovi a za trest se propadl o několik příček na společenském žebříčku. Brutus byl od útlého věku šikanovaný ostatními dětmi, ať už to bylo právě kvůli jeho původu nebo jeho neduživé konstituci – v dětství byl nevelkého vzrůstu a trpěl podváhou. Když Brutův otec náhle zemřel, bylo mu pouhých osmnáct let. Projevil však nečekanou houževnatost, když se na vlastní pěst vydal zpět do Kapitolu a začal pracovat u otcova dávného přítele jako programátor v herním studiu. Odjakživa byl velmi dobrý v matematice. Časem vystoupal až na pozici spolumajitele. V té době učinil snad nejkontroverznější krok ve své kariéře – svého „zachránce“ se elegantně zbavil, převzal jeho podnik a následně firmu prodal konkurenci. Tato pozice však byla pro Bruta pouhým odrazovým můstkem – pomocí intrik, manipulace a úplatků šplhal ve společenské hierarchii výš a výš, v čemž pokračuje i nadále. Jeho ultimátní cíl je totiž prostý – získat úplně vše.

STORYLINE QUESTS


× o doplnění si napiš na e-mail

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92