Friday, January 10, 2020

Yris Cosma

[ yris kázma ]

 

Player: Gabzz

FC: Luna BlaiseContact: gabzzblue@gmail.com

Age: 15 | Tesserae: 4


Token: Náramek z kamínků
level [ 0 ] • credits [ 0 ] • gems [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Energetická dívka, co chvíli neposedí a neustále něco podniká nebo trénuje. Na dívku má docela sílu, protože často posiluje. Už jako malá si oblíbila lukostřelbu a té se věnuje dodnes, každý den. Dokáže trefit téměř cokoliv a to na velkou vzdálenost, má totiž výborný zrak a sluch a také mušku, takže jí jen tak něco neunikne. Často tak loví divou zvěř, na které i trénuje. Díky učení jejích rodičů, se vyzná v astronomii, ale nějak zvlášť se o to nezajímá, takže umí základy, za to se zajímá o elektrotechniku a je v ní docela dobrá, umí opravit kdeco a nebo něco užitečného vyrobit, pokud na to má potřebný materiál. Má skvělý smysl pro maskování a dokáže se skvěle skrýt a napodobit okolí. Toto si osvojila jako malá, když se sourozenci hrála na schovku a praktikuje to dodnes, kdy se třeba někam plíží a schovává, aby slyšela něco, co by neměla. Dokáže tak být i velice tichá, a proto je ji těžké odhalit. Je mrštná a dokáže vylézt téměř na cokoliv, ať už strom nebo skálu a i když několikrát spadla, vždycky se otřásla a byla schopná lézt znovu. Protože loví a nebo střílí z luku, leze někam neustálé, a proto z výšek nemá strach.


Snaží se překonávat sama sebe, ale taky jsou tu věci, které překonat nedokáže, i když se o to snaží. Slabiny tak každý může využít proti ní. Neumí bojovat zblízka, je ten typ, co si někam zaleze a útočí z dálky, proto je pro ni boj na blízko složitý a neumí na to použít ani zbraně, jen svůj luk, který ovšem může použít jen z dálky. Takže v takovém boji je ve značné nevýhodě, a proto raději utíká někam, kde má výhled a může tak použít svůj luk. Má docela velký strach z vody po tom, co se jako malá málem utopila. Hráli si u rybníka, když jí nešikovně podjela noha a ona tak spadla do docela hluboké vody. Nebýt jejího bratra, asi by se utopila. Sice se pak plavat naučila, ale vody se velmi bojí a vyhýbá se jí. Pokud by jí však šlo o život, byla by schopná s tímto strachem bojovat a třeba ho i překonat. Nesnáší bolest a její práh bolesti je docela nízko, takže dokáže naříkat a skuhrat nad tím, jak ji něco bolí. Dokáže se rychle naštvat a v zápalu hněvu nadělat dost problémů. Je tvrdohlavá a něco jí vymluvit se zdá být nemožné, a tak na to často doplácí, avšak málokdy se z toho poučí.


Narodila se v Pátem kraji a má dva mladší sourozence a jednoho staršího bratra Morphea, kterého má nejraději a také si ním skvěle rozumí, protože když byla menší, hlídal ji i s bratry a také o ně pečoval. I když nikdy nebyli nějak moc bohatí, měli velké znalosti, a proto jim jednou Kapitol unesl matku, což ona i bratři nesli těžce, a tak k Morpheovi ještě víc přilnula, aby zaplnila ztrátu matky, o které doufá, že se vrátí. Je velice tvrdohlavá a zbrklá. Dokáže se rychle naštvat a udělat tak sobě i rodině nemalé problémy. Má prořízlou pusu a nebojí se vyjádřit svůj názor. Je odvážná a i když má občas z něčeho strach, nikdy to nedává najevo, protože to považuje za svou slabinu, a tak svůj strach vždy nějak maskuje. Umí být i milá, ale to musí mít dobrou náladu, jinak je klidně celý den protivná. Nesnáší, když ji někdo do něčeho nutí, proto se často vzpouzí a snaží se si vydupat své. Je skvělá pozorovatelka, ale nedalo by se říct, že je zrovna empatická, spíš si všímá slabých a silných stránek ostatních a snaží se tak najít sebemenší skulinku, kterou by mohla použít proti němu, kdyby jí hrozilo nějaké nebezpečí.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92