Monday, January 06, 2020

Ezra Fevrov

[ ezra fevrov ]

 

Player: Alaska

FC: Lucy BoyntonContact: dracice.dana@seznam.cz

Age: 17 永久 | Tesserae: 6


Token: Náhrdelník s rubínem
level [ 0 ] • credits [ 0 ] • gems [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Vždycky si odmala ve všem strašně věřila a časem se z ní stala pěkná egoistka, která se vlastně vůbec v ničem nepodceňuje. Dokonce ani ve věcech, co ví, že jí nejdou. Co by bylo však také příhodné říci je, že už odmala byla hyperaktivní dítě. Jejím rodičům to pěkně obtěžovalo, takže ji začali dávat na všelijaké různé kroužky, po čase hlavně na ty sportovní, protože se ukázalo, že výtvarnictví a kreativita není nic pro ni. Takže se věnovala věcem, jako je třeba plavání, atletika či různé bojové sporty, jako je karate. Tam se vždycky alespoň trošku unavila, ale zase ne natolik, aby doopravdy dokázala, třeba hodinu či rovnou dvě, sedět na místě a jenom si třeba malovat. Jednoho dne, když už byla trochu vyššího věku, jí otec oznámil, že začne chodit do výcvikového centra a cvičit na to, aby byla profíkem. Jasně že se tomuhle jistou dobu vzpírala, neboť se o Hry nějak zvlášť předtím nezajímala a skoro vůbec neuvažovala nad tím, že jednou by tam mohla jít sama a ke všemu dobrovolně. Výcviku se však nebránila, brala to jen jako další kroužek až do chvilky, kdy jí došlo, že když se do Her přihlásí a vyhraje je, tak pak bude slavná po celém Panemu, a to se jí na tom zalíbilo. A tak začala dřít pro svou, snad budoucí, slávu a do výcvikového centra, kde se furt zdokonaluje, chodí stále. Takže ano, nakonec ji boj pohltil tak moc, jak by ji ani nenapadlo, když tam začínala chodit. Co se boje týče, má raději ten na blízko, do kterého se naučila vložit veškerou svou mrštnost a eleganci, i přes svou drobnou postavu. Co se jejích oblíbených zbraní týče, je to rozhodně dlouhá nebo krátká dýka. Dýky jí padly do oka hned, když ve výcvikovém centru začínala. Pochopitelně, že si rozumí s každou zbraní alespoň trošku, takže si je schopná vystačit naprosto se vším. Samozřejmě oblíbená zbraň je oblíbená zbraň. I pro boj na dálku má svého favorita, i když ona raději ten boj na blízko, kdyby na to však náhodou došlo, tak pro boj na dálku jsou shurikeny jedinou jistou volbou. Po nich by možná zvolila vrhací nože. Tímhle však její znalosti a schopnosti nekončí. Miluje zvířata, teda hlavně kočkovité šelmy. Ovšem se vyzná i ve zbylé fauně. Vlka nebo třeba i jiné zvíře pozná, ale už jí to nebaví tolik, jako když se může dozvědět nějakou novinku o kočkovitých šelmách. Co se flóry týče, ta jí nezajímá skoro vůbec. Vlastně vše, co o ní ví, je jen to, aby poznala, co se jíst může a co ne, co je léčivé a co zase jedovaté. Takže z ní zná vlastně jen to zcela nejdůležitější, aby dokázala přežít a neumřela na otravu nějakými bobulemi.


To, na co by mohla jednoho dne, dříve či později, dojet, je to její přehnaně vysoké sebevědomí a egoismus, který bere sice především jako svou plusovou stránku, protože navýšit si ego, nejlépe na někom, kdo trpí, a slepě si věřit, nemusí být na škodu. Na druhou stranu se na to zase dá snadno dojet, což by se v jejím případě, dříve či později, mohlo stát. Také se snadno nechá vytočit, vlastně to tak bylo vždycky. Jen co ji něco naštve, tak už nemyslí hlavou, ale kdo ví čím. Tak to bylo i jednou, když jí její bratr utrhl u milované plyšové kočičky Katy ocásek a záhy se jí vysmíval. V tu chvíli do něj bezhlavě začala mlátit pěstičkami a toužila po tom, mu vyškrábat oči. Místo toho mu jen sotva udělala pár škrábanců a křičela, že ho nenávidí, dokud tam nepřišel její otec a neodvlekl ji pryč, aby bratra vůbec nechala na pokoji, protože v tu chvíli si ho přála utlouct k smrti a nejspíše by se o to pokoušela ještě dlouho. Nemá ráda, když není po jejím, protože ona má vždycky to hlavní a zároveň konečné slovo. Většinou je to hlavně asi také kvůli její rozmazlenosti. Také nikdy nepřizná, že se něčeho bojí, vlastně předstírá všem svoji dokonalost a krásu. O svých nočních můrách prakticky nehovoří, protože strach z pavouků a hadů jí přijde až moc ponižující a dětinský, ale prostě jakmile jedno z toho vidí, začne vyvádět jak malé dítě. Začne panikařit a stresovat se, proto jí nezbývá nic jiného, než doufat, že až bude v Hrách, tak ani jedno z toho tam nebude. Kdyby ano, tak by nejspíš v tu chvíli byla nejsnazším cílem a ona netouží být první obětí v Hrách, vlastně netouží být oběť vůbec, dokud se nebude muset se svou smrtí setkat kvůli stáří. Když by však na smrt náhodou přišlo, tak se bojí, že by to pro ni bylo velké utrpení.


Co se života týče, tak na svět přišla společně se svým dvojčetem, bratrem. Už odmalička se spolu celkově nemuseli. Ona byla tatínkův mazlíček a miláček a její bratr byl zase zlatíčko její matky, kterou zrovna ona moc nemusela. Už jenom kvůli otci, který jí říkal, jak je její matka špatná a různé jiné věci. A tak vlastně na závěr k té ženě, co byla její matkou ani "mami" neříkala. Byla to pro ni jen paní, co s nimi žije. Něco jako paní, co ji hlídala, když na ni tatínek neměl čas a paní, která o ní nějak moc nevěděla. A k jejímu bratrovi - jo, měla ho ráda až do chvíle, než jí zničil, jak již bylo zmíněno, plyšovou kočičku a ona ho chtěla zabít. O rok později však zjistili u jejího brášky rakovinu a on na ni také zemřel. To zrovna, když se blížila jejich první Sklizeň, což ji však doteď nijak netrápí. Zasloužil si to totiž strašně moc za to, jak se k ní choval. Navíc se díky jeho smrti začala o ni zajímat i matka, kterou poté začala brát jako svou chůvu, neboť na hodnost matky to furt bylo málo a nebyla v tom ta pravá rodičovská láska. Doma to celkově měla dost složité. Jednoho dne, ke svému svátku, dostala svoji kočku Fleurie, kterou hýčká, miluje a rozmazluje. Donedávna to byla pouze jediná její láska, než přišel stav, kdy začala zjišťovat, že je něco špatně a zaobírat se svou orientací. Uvědomila si to až v momentě, kdy se zamilovala do dívky. Předtím jí ani nenapadlo, že je na holky. Vlastně miluje pouze dívku jménem Stella, také s ní tráví dost času a doufá, že to tak bude i po tom, co se třeba vrátí z Her. Doufá, že si Stella mezitím nenajde žádnou náhradu.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92