[ 142nd Annual HG: 28.12. 2224 ] • 3. den TABULE SPLÁTCŮ


Wednesday, January 01, 2020

Andromeda Van Halen

[ andromída ven hejln ]

[player] Andy

[fc] Rita Ora
 

mistakes are often the greatest teachers

× [species] human
× [date of birth] october 2, 2192 | ♎︎ libra
× [loyalty] neutral
× [credits] 3 200

× [level] 1
× [age] thirty-two | 32
× [occupation] actress
× [gems] 0
defense [ 0 ]
  • Krásná. Krásná jako to nejhezčí souhvězdí na noční obloze. Věnujme tedy první řádky tomu vizuálnímu, než se přesuneme k tomu, co do vínku nadělila matka příroda vnitřně. Na první pohled je možné povšimnout si krásných blond vlasů, které nejčastěji nosí rozpuštěné a lehce zvlněné. Snad by měly připomínat korunu krásy, přeci jen se tak vlasům často přezdívá. Plné symetrické rty a hnědé oči. To jsou další rysy, kterých si může každý, kdo s ní přijde do kontaktu, všimnout. Drobná postava a nanejvýš božské křivky. Ostatně, dělá svému jménu čest a je jejím nejlepším fyzickým ztělesněním. O tom může vyprávět i její povaha. Vždy laskavá, vlídná, ovšem v některých momentech zvládne být i sarkastická a ironická. Život je hra, život je zábava a to, jak si občas dvě lidské bytosti dokáží pohrát a vytvořit tak krásné metafory a ještě dokonalejší charakteristická porovnání je zkrátka umění. A to ona má ráda, ano, dokáže porozumět jakémukoliv druhu umění od malířství po zpěv, přes herectví až po krejčovství a tak různě. Stejně tak ho dokáže patřičně ocenit svými slovy i svým majetkem. Dokáže býti velmi společenskou, pokud jde o to, v jiných případech pak ráznou či ochranářskou, znova záleží na tom, jak se druhý dotyčný bude chovat, ale primárně se řídí pravidlem: "Jak ty na mě, tak já na tebe." V životě jí tohle pravidlo nikdy nezklamalo a tím pádem mohla získat to, co chtěla, jelikož její neohroženost a ambice neznají konců. Pokud si v životě nastaví nějaký cíl, běží za ním přes všechny překážky a nezastaví se, dokud jej nedosáhne a v momentě, kdy se její pouť za splněním snu naplní, zvolí si jiný. Dokáže být vždy a ve všem pečlivá, detailistka s talentem pro vnímání maličkostí. Někdy bývá za problém její soucit a empatie, jelikož se mnohdy nad zákeřným chudákem ohlédne a pro ostatní tudíž v ten moment není místo, ale jedná srdcem, hlava v takových případech jde malinko stranou. Je pěkným romantickým kvítkem a potrpí si na tom, aby pokud je už k někomu otevřená, aby mu své pocity dala najevo. Když jí někdo zkrátka a jednoduše otravuje, dozví se to v několika málo vteřinách a pokud má někoho ráda, obdaří ho dary, úsměvy a laskavými slovy, taková je a vždy bude, Andromeda Van Halen.
× × ×
  • [ file 001 ] Narodila se do krásného města Panemu, do hlavního města všech ostatních měst - říkejme jim kraje, dvěma vysloužilým podnikatelům, kteří už vlastně podnikat ani nemuseli, protože měli všeho dost a tak či tak, zvládli své dcerce splnit vše, co jí na očích viděli. Odmalička se sama učila, že co chce, musí si vydřít. Přes soukromé vzdělávání a všech takových vymožeností, o které se postarali její rodiče, a i přes protekce v různých oblastech a sekcích svého života se nikdy nevzdala a vždy to, čeho chtěla dosáhnout, dosáhla za pomocí vlastních sil. Ať už se jednalo o ovládnutí umění zpěvu, kdy se krok po krůčku učila různé techniky, aby ovládla principy svého hlasu, až přes různé herecké lekce a kurzy, které vlastně jen posílily její úspěšnost při dosažení počáteční brány v kariéře herectví, všeho dosáhla vlastní vůlí. Její dospívání bylo víceméně procházka růžovou zahradou, kdy si na nic nemohla stěžovat. V šestnácti letech vystupovala v prvním představení v místním divadle a doslova se do svého oboru zamilovala. V životě se snad nikdy nezamilovala do nikoho tak jako do své práce, které se věnovala na sto procent. Na lásku tudíž nezbyl čas, ale ve svých třiceti letech už je svým způsobem osamělá a nerada by na prknech divadla zemřela sama, ale to je opět jiný příběh, jehož stránky se v těchto prvopočátcích nehodí ani otevírat, ani jimi listovat.

  • mobil - Advansy

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp