Friday, December 13, 2019

Atlas Specter

[ adtles spektr ]

 

Player: Andy

FC: Tom Holland

Vitality: -10


Contact: pospazail@seznam.cz

Age: 17 deceased - probodnutý krk: T. Morgensen


Token: Ventilek z auta na přívěšku
Vyrůstat v Šestém kraji, jakožto středobodem drogového světa, nebylo vůbec lehké, ale v několika jeho schopnostech mu to pomohlo. Hlavně tedy co se běhu a obratnosti týče. Ve chvíli, kdy si dáváte pozor na svůj život a prcháte před poblázněnými feťáky, to vás zkrátka naučí běhat co nejrychleji. Problém mu nedělá ani šplhání přes překážky, přeskakování a parkour jako takový. Co se třeba zručnosti týče, je to další schopnost, kterou si během svých sedmnácti let stihl vypulírovat do vyšších řad. Oprava a tvorba aut vás zkrátka naučí pečlivosti a detailnosti - zvládne se soustředit na každý detail a sebemenší nepozornost je u něj chyba přes čáru. Má silně vyvinutou intuici, tudíž je dost pravděpodobné, že o vás ví všechno dřív, než to vůbec řeknete - ale ne, to je pouze obrazné přirovnání. Pokud jde o boj na dálku, v tom je rozhodně lepší, než v jiných stylech a kromě boje na dálku pak zvládne být vždy připravený i u boje na blízko - už jsem říkal, že vás drogový kraj naučí spoustě věcí? Mnohokrát došlo k incidentu, kdy bylo zkrátka potřebné použít svaly - mírotvorci byli ale vždy na blízku, tak z toho nikdy nebylo nic moc na dlouhou dobu. Na závěr si to shrneme - intuice, zručnost, obratnost, rychlost, boj na dálku a na blízko.


Co se slabin týče - určitě jich není moc, ale ne, každý nějaké má a má jich dost i on. Mezi jeho hlavní slabinu se může řadit to, že zkrátka až moc rád pomáhá lidem a ve chvíli, kdy si s někým vytvoří pouto, je pro něj náročné kohokoliv zradit, či mu snad ublížit. Jeho hlavní strategií na hře by mělo pravděpodobně být se s nikým nebavit, ale přeci jen, uvidíme, že ano. Dále je to trapná skutečnost, stydí se za ni? Pravděpodobně ano. Strach ze tmy, ve tmě se nedokáže pořádně soustředit a pokud by přišel do styku s někým dalším právě ve tmě, s největší pravděpodobností využije své nohy a dá se na úprk a bude utíkat tak dlouho, dokud mu síly budou stačit a pravděpodobně, dokud se neobjeví nějaký náznak světla. Pokud se budeme bavit o vrhání věcí jako takových - kupříkladu dýky a podobně, to není ten styl boje, co by příležitostně v takových situacích využíval, neboť pokud jde o házení, jeho muška je naprosto levá. Boj na blízku je také dost profláknuté téma - tam je to ještě v pohodě, pokud jde o meče, dýky a předměty, které se běžně používají na konfrontaci takhle z blízka - pokud jde o kopí, oštěpy nebo cokoliv jiného, tomu podobného, bude s tím mít problém. No přinejhorším má ještě svaly a pěsti, s těmi to umí.


Atlas se narodil do Šestého kraje, jak už bylo zmíněno. Narodil se dvěma milujícím rodičům, kteří ho odmalička vedli jejich krajnímu řemeslu - transportu, ne drogám, prosím nepleťte si to. Oba jeho rodičové znali nebezpečí, které jim neustále přináší Kapitol, vč. jejich kraje. Pokud nešlo o drogy, báli se, že někdo z jejich rodiny skončí jako splátce v Hrách, což by si neodpustili. Proti Hrám mají to nejvyšší možné právo se zlobit, nesouhlasí s ideologií tohoto barbarského klání, ale vraťme se do Atlasova dospívání. Již v brzkém věku začal otci pomáhat v dílně - podzemní dílně tvořit transportní prostředky - zprvu menšího vzrůstu, potažmo jak dospíval, mohl se vrhnout klidně i na auta a podobně - to ho naučilo plno věcí, kterými nyní schopnostně oplývá. Jsou části Šestého kraje, kam vás rodiče zkrátka nepustí a Atlas byl odmalička velmi zvědavé dítě, a přes vyčítání rodičů se rozhodl navštívit tato místa a dozvěděl se o drogovém světě něco víc. Ne, že by se do něj chtěl přidávat, ale zkrátka ho to zajímalo - jak jen se to může dít v kraji, který je zaměřený na transport, že ano. Ten den, kdy prchal před nespočtem příslušníků drogového kartelu, nikdy nezapomene. Vytvořil v něm totiž něco jako nenávist, která má za úkol vymýtit ono zlo z Šestého kraje.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92