Wednesday, November 06, 2019

Raven Kara Cover

[ rejvn kara kavr ]

 

Player: Leah

FC: Camila Mendes


Tesserae: 6 | Defense: 0

Contact: eliska.novakova.666@seznam.cz

Age: 17


Token: Sklíčko ze zrcátka


level [ 0 ] • credits [ 0 ] • gems [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Odmala byl její velký sen vyhrát Hladové hry, a proto už od svých deseti let tvrdě se svými sourozenci trénovala za pomoci nejen svého otce. Mimo to vše prošla, a i nadále prochází, aby nevyšla ze cviku, tím nejlepším tréninkem, co se jim nabízí u nich v Druhém kraji. Chce, aby se jí splnil sen a ona vyhrála Hladové hry, nebo v nich alespoň čestně zemřela před očima všech, co je budou sledovat na televizních obrazovkách. Takže se opravdu nedá říct, že by pro ně nebyla zapálená, ba naopak každý ročník Her vždy bedlivě sledovala a fandila splátcům z kraje druhého. Co se jejích schopností týče, nejspíše to umí s každou zbraní, neboť ji to v tréninkovém centru učili. Ze všeho nejlépe však umí ovládat své oblíbené vrhací nože, které v případě nouze dokáže využít i v boji na blízko, i přesto jak moc miluje a má raději boj na dálku, ale co se dá dělat, že ano? Vrhacími noži to však nekončí, zbraně jako meče, dýky, mačety či třeba luk a šípy nebo kuše jí také žádný problém nedělají, ale favorit je favorit. I přesto, že vypadá jako snadný cíl a nemusí se zdát moc fyzicky zdatná, lezení po stromech, či například běh na vytrvalost jí nedělá problém a ona sama si v tom tedy přijde dost dobrá, ale u ní zvýšení svého já jí samotnou nedělá žádný problém, přeci jenom sama se nikdy nepodceňuje a ve všem si dost fandí a důvěřuje. Prakticky věří v to, že až se dostane do arény, stane se jejím postrachem a zcela ji ovládne nebo alespoň její část. Ovlivnit někoho je pro ni velkým oříškem, avšak zvládne se dostat hluboko do srdíčka, a to pak dovede být pěknou mrchou.


Pokud se jí na slabiny zeptáte, ze srdce se vám ráda vysměje, protože sama tvrdí, že žádné slabiny nemá. Pravdou to však není a ona není dokonalá tak moc, jak se snaží být a jak působí. Co se však slabin týče, jedno je jasné - koná a až pak promýšlí následky, a tak by to také bylo asi i v momentě, kdy by jí šlo i o svůj drahocenný život, a když si to tak vezmete, je to jistou nevýhodou ve většině případů, i když ne vždy to dopadá zrovna nejhůře. Potom je tu ale i to, co zároveň souvisí s jejími schopnostmi. Jak se ona snadno dostane do srdíčka někomu jinému a dovede mu ublížit, jde to i obrátit v ten moment proti ní. Když se jí to však v šestnácti letech stalo, málem danou osobu zabila, jak ji to rozrušilo a tolik naštvalo, rozum jakoby najednou její tělo naprosto opustil. A potom je tu ta věc, o které mluví ze všeho nejméně, vlastně možná že i vůbec - dravé šelmy. Fakt nesnáší zvířata, co žerou maso, a to i kapitolské experimenty s nimi v arénách. Opravdu se jí dravé šelmy hnusí a její největší noční můrou je, že jednou bude sežrána. To by asi pěkně bolelo a rozhodně by to nebylo moc příjemné, když si to tak vezmeme.


Co se její rodiny a života týče, podědila mnoho rysů po otci i matce, kteří ji odmala rozmazlovali a v tom, aby se jednou zúčastnila Hladových her, ji hodně podporovali. To vlastně skoro vždy ve všem, co si přála. Neměli srdce na to, aby ji odmítli. I přesto, že u nich doma nebyla úplně nejlepší situace, vždy se jí snažili dát vše, co mohli. Co se sourozenců týče, má dva bratry, kteří chtějí též vyhrát Hladové hry, a kdyby měli být v aréně spolu, na rozdíl od ní by oni neměli žádné srdce a zabili ji jenom proto, aby z ní odešli se slávou a s pocitem, že vyhráli Hladové hry, tak jak si to vždycky strašně moc přáli. Toto platí v případě obou bratrů. Vždycky pro ni byli oporou, tedy až do chvíle, kdy jí tuto pravdu řekli krutě do očí a ona se s ní musela a i nadále bude muset ještě jistou dobu smiřovat. Hlavně už jim od té doby nechce nic říkat a důvěřovat jim, aby to neobrátili proti ní, kdyby právě náhodou byli spolu v aréně, kde by se žádné bratříčkování a sestřičkování rozhodně nekonalo, což by pro diváky a Kapitolany rozhodně škodou nebylo. Kdo by přeci nechtěl vidět mezi sebou soupeřící sourozence, no ne?

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92