Saturday, November 02, 2019

Levi Kindly

[ líváj kájndly ]

 

Player: Sára

FC: Israel Broussard


Tesserae: 6 | Defense: 0

Contact: dracice.dana@seznam.cz

Age: 17


Token: Kožený řemínek
level [ 0 ] • credits [ 0 ] • gems [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Nikdy vlastně neřešil a ani neřeší, co by se stalo, kdyby se jednoho dne v den sklizně stal splátcem svého kraje on sám. Má totiž nejspíš mnohem větší problémy, než řešit každoročně se opakující kruté Hladové hry, kde se dvacet čtyři splátců zabijí, dokud dvacet tři z nich není pozabíjeno a vítězem se stane vlastně jen jeden, údajně ten nejsilnější, který se následně stává kapitolským miláčkem. Tohle byly nehorázné kraviny, a proto se třeba bojem vlastně prakticky vůbec nezabýval, i když jednou to vlastně zkoušel s nožem a nedá se říct, že by mu to úplně nešlo. Když ho zkoušel vrhat na strom, nebyl v tom nejhorší. Odmala má dobrou postavu, je mrštný a zručný. Stačilo by trochu cviku a něco by z něj i bylo, to však nejde, ne když má věčně na krku doma pět hladových krků svých sourozenců a nemocného invalidního otce. Ale i přes tohle všechno je jeho veselý duch stále na místě a i nadále se věnuje tomu, co ho otec stále učí a kdysi to samé dělala i matka. Sní o tom, že až vyroste ze sklizňového věku, bude jednou veterinářem. Už teď věci, co k této práci potřebuje, dosti ovládá. V bylinkách se celkem vyzná a rozhodně si umí udělat potřebnou mastičku, když je to nutné a on má materiál. Také umí rozpoznat zvířata a aby ne, že jo, když sami jich doma několik mají.


Pochopitelně, že i u něj se najdou slabiny, v podstatě jako u každého běžného člověka. I když se to často snaží skrýt za svou veselou tváří, bojí se hlavně o to, že ztratí svého otce a zůstane tady se svými sourozenci na všechno sám, což nechce a byl by velice nerad, kdyby se tak stalo. Vlastně si úplně nedovede představit, jak by to asi zvládal, a to je právě ta další věc, která ho také trápí. Slabost má pro svou rodinu, ale i přátelé. Co se týče jeho povahy, většinou je to nehorázný smíšek jako každý v kraji, ale když by k tomu někdy náhodou mělo dojít, asi by dokázal být i bezcitný typ člověka, který by byl schopen ubodat někoho k smrti, kdyby na to přišlo. Na druhou stranu, pak by si to nejspíš opravdu dosti dlouho vyčítal, pokud by se kvůli tomu nestal další obětí veřejných poprav. Ale kdo ví, jak by se on sám choval v momentě, kdy by mu šlo o život, a nebo kdy by ho někdo opravdu vytočil, protože naposledy se to stalo, když mu bylo dvanáct, ale to ho hlavně popadl rozum po dlouhé přednášce, kterou od otce a tenkrát ještě matky dostal. Jinak jsou jeho strachy něco, o čem nemluví, neboť mu to přijde jako až moc osobní téma.


Co se rodiny týče, jak již bylo zmíněno, teď má pět sourozenců a pouze svého otce. Jeho matka je mrtvá, neboť umřela, když jemu bylo třináct let a narodil se jeho poslední sourozenec. Tím byla jediná holčička u nich v domácnosti, o kterou jeho rodiče tak moc celou dobu usilovali. Čas od času se ptá sám sebe, protože otce se na to bojí zeptat, zda mu za to další dítě v domácnosti opravdu stálo. Se svými sourozenci však mimo to vše vychází dobře jako skoro s každým, koho zná. Tedy až na pár zvláštních výjimek. Mimo to vše svou lásku rozdává rovnoměrně opravdu každému členovi rodiny, nebo se o to alespoň snaží, aby se nemohlo říct, že třeba svého bratra Charlieho má raději než svou sestru Emm. Ale je jen otázkou času, kdy se mu tohle rovnoměrné rozdávání lásky z rukou vymkne a on přizná, že tak jak to vypadá, to není a někoho má raději než toho druhého. Co se týče jeho vztahů, v jednu chvíli i přítelkyni měl a byli spolu přesně rok, než mu den poté, když ji šel navštívit, bylo její rodinou oznámeno, že ona je mrtvá a ať už se k jejich dveřím nikdo, ani on, nevrací.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92