Saturday, November 30, 2019

Kathryn Rainson

[ kaethryn rejnsn ]

 

Player: Teryna

FC: Genevieve PadaleckiContact: opicehrabla@seznam.cz

Age: 17 | Tesserae: 6


Token: Mašle od sestry
level [ 0 ] • credits [ 0 ] • gems [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Schopnosti? Pokud se nepočítá sbírání jablek z jabloní, tak to v porovnání s ostatními nebude nijak úžasné. Žije v kraji, který se zaměřuje na zemědělství, nikoliv na bojové umění. Což ve finále není žádný z krajů. Ovšem některé kraje si to mohou dovolit. Třeba jako v Prvním či Druhém kraji, kde se dokonce do Hladových her hlásí dobrovolně. U málo vyspělých krajů, jako v tom jejím, je to více než neobvyklé. Možná že neuměla zacházet s vrhacími noži či různými dýkami, za to lecco věděla o přírodě. Dokáže rozeznat většinu jedovatých rostlin, od těch jedlých, nebo dokáže ze svého přirozeného prostředí udělat své jediné a účinné útočiště. Že je toho celkem málo? Ano, to doopravdy je. Existuje však jedna schopnost, kterou vlastní a nikdo ji Kathryn nevymluví. Již odmala byla učena, aby dokázala zakrýt alespoň osmdesát procent svých stop, které by po sobě v době lovu zanechala. Dalo by se tedy říct, že už je v tom jaksi zkušená, ale to se dá říct jen v době, kdy se nachází ve svém domovském prostředí. Těžko říct, jak by se jí tyto schopnosti vyplatily v aréně. V prostředí, které nikdy neviděla a mohla ho zahlédnout jen necelou minutu před zahájením Hladových her. Možná, že se dokáže neučit něco nového ve výcvikovém centru. Větší jistotu však bude vidět v tom, co je pro ni více přirozené.


Jelikož pochází z Jedenáctého kraje, jejích slabostí bude mnohem více, než jejích schopností. Přece jen v tom hraje roli postavení jejího kraje. Kdyby si byly všechny kraje rovny, možná by se v každém kraji někdo na Hladové hry připravoval. To je však velmi těžké porovnávat, či jen nad tím uvažovat. Každý by to tak nejspíše chtěl, ovšem je to natolik nereálné, že i samotná představa by se nejednomu zdála úsměvná. Mělo by to několik výhod i bezpochyby pár nevýhod. Jednou z výhod by bylo, že by měla více schopností, než slabin. Takto mezi slabiny patří i její neschopnost se jakkoliv bránit, což rozhodně nebude jen její problém. Ovšem tato slabina je její největší, a proto bude muset doufat, že by je nějakým způsobem dokázala dohnat, což by bylo samo o sobě nemožné. Ale jak znělo to pořekadlo: Nezkusíš, nevíš. To už se však dostáváme k její další slabině, která by ani nemusela vyplout na povrch. Často dokáže věřit kdekomu, což by mohl být v aréně velký problém. Proto si byla více než jistá, že právě tato slabina musí být dokonale skrytá pod pokličkou. Stejně jako její strach. Strach z neznámého. Strach z ostatních. Strach z neúspěchu. Strach ze všeho, co by se mohlo v Hladových hrát stát. Pokud by toto všechno vyplulo nad pokličku, měla by mizivou šanci na to, aby se vrátila domů.


Kathryn Rainson. Jméno, pod kterým ji znala její rodina a značná část Jedenáctého kraje. Vždy veselá dívka s upřímným úsměvem na tváři, která se každý den vracela při odpoledním slunci domů ze školy za svou milovanou rodinou. Svou rodinu milovala nade vše. Pokud si dobře pamatovala, vše jí naučili. Ať už to byl její první krok, nebo její první slovo. Vždy tu pro ni byli. Naučili jí vše, co potřebovala do tohoto života umět. Ošetřovali jí první odřené koleno, vyprávěli různé příběhy a zpívali. Byla jim vděčná za vše, co pro ni dělali. Ale jednou nadešel čas, kdy se musela o sebe postarat sama. Podle ní to vše nastalo až moc brzy. Nedalo se ovšem nic dělat. Lidé umírali a přicházeli, to byl nezvratný koloběh života. Proto byla odkázaná, aby se o sebe a o svoje sourozence postarala. Nebylo to zrovna to nejlepší, co ji mohlo potkat, ale nemohla se na své sourozence jen tak vykašlat. Proto se jim snažila předat vše, co jí rodiče naučili. Ovšem i přes tato všechna trápení si uchovala svou optimistickou povahu a svůj úsměv na tváři, kterým se snažila povzbudit snad celý ponurý svět. Když už si však člověk myslí, že je všechno v pořádku a blýská se na lepší časy, vždy se něco ošklivě pokazí. Stejně jako tomu bylo tehdy, kdy byl její osud zpečetěn a ona musela nechat své sestřičky na pospas krutému osudu.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92