Saturday, September 28, 2019

Amber Scott

[ embr skot ]

 

Player: Lavínia

FC: Mckenna GraceContact: celestiasnow@zoznam.sk

Age: 14 | Tesserae: 3


Token: Náhrdelník se stromem života


level [ 0 ] • credits [ 0 ] • gems [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Rovnako ako každý iný človek, má Amber svoje schopnosti a slabiny. Čo sa jej schopnosti týka, jej najväčší výhodou sú jej povahové vlastnosti. To aká je milá, príjemná, priateľská a valnú väčšinu ľudí uvíta. Vernosť je snáď to najviac cenenou vlastnosťou a to práve Amber má. Okrem toho je spoľahlivá a zručná. Vie skvele zaobchádzať s nožom a vedela by vytvoriť nejaké technické pasce. Znalosť technológii, a tým sa mysli perfektná znalosť, so vo 3. kraji berie ako samozrejmosť. Amber je aj veľmi inteligentná a dokáže vymyslieť zaujímavé veci. Je schopná vyriešiť aj zložité úlohy a má dobrú výdrž. Hoci je dosť krehká je veľmi mrštná. Je schopná vycítiť nebezpečenstvo ešte skôr kým príde a patrične na to zareaguje. Tiež sa vie dobre maskovať. V tom je naozaj dobrá. Tiež je to človek, ktorý nevyvoláva problémy a to jej veľkou výhodou. Aspoň tak nemá žiadne ťažkosti. Je to celkom pokojný a poslušný človek. Má síce svoju hlavu, ale do nejakých väčších akcii sa nepúšťa. Jej ďalšie schopnosťou jej správanie. Správa sa slušne a úctivo, a to by sa jej mohlo zísť pri hľadaní sponzorov. Ľudia ju majú radi a Amber sa ich snažiť nesklamať. V poslednom mesiacu sa naučila skvele šplhať.


Má ale tiež svoje slabiny. Nech už malé, alebo zásadné. To je ale úplne ľudské a k životu to patrí. Jej najväčší a najzásadnejšie slabinou je Trin. Keď sa niečo stane Trin, Amber to prežíva príliš intenzívne. To je samozrejme veľmi nepríjemné, lebo jej kamarátka má časté problémy so zákonom a jej kamarátka Amber tým veľa trpí. Ona sama je tiež citlivá a to je problém. Tiež je zlé to, že sa Amber vždy na niekoho upne. Nikdy nie na viac ľudí, ale keď už, tak veľmi. Práve to je vlastnosť, ktorá by jej mohla veľmi ublížiť. Toto si ale Amber nikdy nepripusti. Pre ňu to slabinu nepredstavuje. Iba povahovú vlastnosť. Čo si ale Amber uvedomuje, a to naplno, je fakt, že nevie narábať so žiadnymi zbraňami tak ako profesionálni splatcovia. To ju ale neodradzuje. Plávať tiež nevie, lebo predsa nie je Štvrťan. S tým zatiaľ nič nenarobí. Ďalšie jej povahovou slabinou, ak to tak rozdelíme, je, že nie je žiaden priaznivec násilia a krvi, čo by v aréne mohlo byť zlé. Rovnako aj fakt, že má problém so zabíjaním. Nevie si vôbec predstaviť, že by niekoho mala zabiť, že by niekomu mohla zobrať život. Čo sa jej kondície týka, má malú výdrž.


Už na prvý pohľad milé a úprimne dievča. Taká je ešte len 14 ročná Amber Scott. Milá, úprimná, veselá a nápomocná. To o nej hovoria ľudia, ktorí ju poznajú. Je to charizmatické a verne dievča, ktoré nerobí ťažkosti. Nerobí nič nezákonné, alebo skôr nerobila. Pred rokom sa zoznámila s istou Trin, ku ktorej veľmi vzhliada. Dá sa povedať, že je ako tieň. Hoci sa ju Trin snaží chrániť, nič už ju od jej vzoru neodtrhne. Pravdepodobne ju aj ľúbi. Z toho samozrejme nie sú nadšený jej rodičia Lea a Hayr. Tí majú o Amber strach, aby ju priateľka, ktorá pre ňu predstavuje akýsi vzor, nedostala do problémov. S týmto dievčaťom sa Amber prvýkrát stretla pri výrobe telefónov a počítačov, kde pracuje. A na prvý pohľad ju zaujala svojim kľudom. Sama Amber je veľmi pokojná a jej koníčkom je maľovanie. Na to má veľký talent. V kraji je obľúbená najmä kvôli svojmu priateľskému správaniu a vernosti. Svoju priateľku by nikdy neopustila, ani keby bola kontaminovaná. To platí samozrejme aj pre rodinu. Čo sa jej povahy týka, okrem toho, čo už o nej bolo povedané, je tiež hrdá a hoci je taká drobná, nevzdáva sa bez boja. Čo sa vzhľadu týka, má hnedé vlasy a hnedo zelené oči. Rada nosí žlté šaty a prívesok so stromom života, ktorý dostala od Trin.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92