Monday, July 22, 2019

Trin Andmor

[ trin endmor ]

 

Player: Lavínia

FC: Carrie-Anne MossContact: celestiasnow@zoznam.sk

Age: 18 | Tesserae: 8


Token: Náramek


level [ 0 ] • credits [ 400 ] • gems [ 0 ]

cestovní doklad


Čo sa jej schopností týka, tak okrem toho, že má neuveriteľný talent na problémy je neskutočne dobrá s technológiami. V tých sa vyzná skutočne skvele. Nech už v prospech Kapitolu alebo v jeho neprospech. Lebo sa narodila do Tretieho kraja, je úplne logické, že narába s technológiami. Pracuje na rôznych nových postupoch, podieľa sa na výrobe a vzniku rôznych technologických zariadení a predovšetkým robí zabezpečenie sietí pre Kapitol. No a s tým sa spája aj jej ďalšie plus. Teda vlastne plus pre ňu, mínus pre Kapitol. Je to totiž výborná hackerka. A to naozaj. Lebo sa celý svoj život venovala podkopávaniu autority Kapitolu, naučila sa od svojich rodičov ako preniknúť do rôznych sietí Kapitolu. Ani jej ani im rodičom sa však zatiaľ nepodarilo dostať sa do siete prezidenta. Nicméně napríklad kapitolské obchody sa už niekoľkokrát čudovali, čo sa im to s počítačom deje. Na tohle je Trin fakt veľmi zručná. Vie sa dostať takmer do každej siete. Má ovšem aj iné schopnosti, Tretiemu kraji možno nie až tak typické. Napríklad beh a postreh. Obidve vlastnosti má veľmi dobré. Vie behať dosť rýchlo a na veľké vzdialenosti. Postreh má naozaj skvelý, vie postrehnúť aj nepatrnú vecičku. Tiež je dosť odolná. Vydrží toho naozaj veľa. Čo sa bolesti týka aj čo sa urážok týka. Dokáže ostať úplne v kľude aj keď ju druhí provokujú. Je hrdá a cieľavedomá, a to je dosť dobre. Je to bojovná povaha, ktorá sa len tak nevzdáva. Nevyhľadáva ale žiadne bitky. Drží sa tak od všetkého stranou, preto sa medzi jej schopnosti dá rátať aj skrývanie sa. Dobrá bude takisto aj v maskovanie, lebo nie je veľa nápadná, a tak splynie s okolím. Na to, že je taká mladá, má prekvapivo veľkú silu. Avšak jej najtypickejší schopnosťou je jej chytrosť a ochota. Keď sa povie Trin, im blízkym osobám sa ihneď objaví tri charakteristické slová - chytrá, ochotná, šikovná. Ľudia, čo ju poznajú ju v boju proti Kapitolu podporujú. Trin je našťastie dosť chytrá na to, že sa do teraz nenechala chytiť.


Tak ako všetci, aj Trin prekáža poníženie. A to skutočne veľa. Dokonca aj viac kým bolesť. Je totiž veľmi hrdá a poníženie neznesie. Nie že by sa správala nejako hystericky, ale hlboko vnútri ju to zraňuje. Medzi jej ďalšiu slabinu sa dá rátať to, že nevie plávať, to je samozrejmé vzhľadom k faktu do akého kraja Panemu sa narodila. Vo Tretím kraji sa totiž žiadne väčší jazero či vodná plocha, nieto more nenachádza. A tak nečudo. A medzi jej ďalšie slabiny sa dajú rátať aj zbrane. Vzhľadom k faktu, že vo svojom kraji vôbec nenarábajú so zbraňami, nedokáže pridobre bojovať so zbraňami. Všetky možné zbrane ako sú sečné, bodné ani diaľkové zbrane sú jej neznáme. Možno tak nôž, s ním dokáže bojovať. Ale tak čo, je dosť učenlivá a naučí sa rýchlo bojovať. Tiež sa nevie veľmi dobre predvádzať ani pretvárať, nemá v láske Kapitol a dáva to dosť dobre najavo. To asi nie je vôbec bezpečné. Ale taká už Trin proste je. Pohybuje sa na veľmi tenkom ľadu. Chodenie na čierny trh a hnevanie a provokácia Kapitolu sa nevypláca. Niekto môže povedať, že toto dievča nemá žiaden pud sebazáchovy. Ako veľká sympatizantka s rebelmi môže tak mať veľmi problémov. Toho si je ale Trin vedomá. Čo jej robiť veľké problémy je zabíjanie, nie je schopná jednoducho niekoho zabiť len tak bezdôvodne. To by mohol byť veľký problém v Hladových hrách. Čo sa aliancií týka, dokázala by v nejakej byť, ale radšej pracuje sama na seba. Tým, že sa už takmer vôbec nevyskytuje medzi ľuďmi môže pôsobiť veľmi osamelo. To ale vždy nemusí byť nevýhodou. Čas od času ale predsa len musí vypadnúť a s niekým si len tak pohovoriť. Možno sa dá za slabinu považovať aj to, že takmer nikoho si nepustí k telu. Je to taká jej obrana. Čo sa byliniek a rastliniek týka, tiež sa v nich veľmi dobre nevyzná. Prežiť v prírode by síce dokázala, ale nebola by z toho nadšená. Možno sa za slabinu dá považovať aj fakt, že všetko, čo si myslí, hneď povie dotyčnému a to rovno do očí. A to v prípade Kapitol a Hladové hry by mohlo byť skutočne nebezpečné. Jej príma povaha nemusí všetkým vyhovovať. Je dosť nepokorná voči mocným a niekto môže povedať, že je aj drzá. Svoje emócie niekedy nedáva najavo, a to niekedy môže byť zlé. Ľudia nevedia, čo si myslí, a tak vôbec nedokážu vyčítať jej reakcie. Trocha je aj poverčivá a veľmi silno verí v osud a v predurčenie. Nemá priveľkú silu v rukách A tak jej bude robiť problémy šplhanie. To sú asi všetky jej slabiny.


Trin sa narodila Nean a Keenusovi pred 18 rokmi. Už od narodenia to bolo veľmi vnímavé a inteligentné dievča, ktoré chápala veci, ktoré nik iný v im veku nechápal. Vždy bola schopná aj čo sa nejakého vyrábania týka. A to veľmi. Už ako malá vyrábala rôzne malá veci. Keď povyrástla, začala sa aj veľmi pýtať. A niekedy to neboli nevinné otázky. Začala sa totiž pýtať aj otázky typu, prečo vznikli Hladové hry, kedy vznikol Panem, prečo je Kapitol taký aký je, kto bol ich prvým prezidentom, ako vlastne vznikli a kto a podľa čoho rozdelil krajov. Tieto otázky jej však ani rodičia nevedeli zodpovedať. A tiež sa obávali, aby sa takto nezačala pýtať ďalej. Trinity je ale inteligentné dievča a nikde sa nepýtala. Išla si ale svojou cestou, a to cestou odporu voči mocným. Hoci pochádza zo Tretieho kraja, málo kto ju vidí. Väčšinou je pri sebe doma a vyrába rôzne zariadenia, ktorými dokáže zmeniť silové pole. Hoci sa jej to darí len v malej miere, predsa len tým dokáže Kapitol znepokojiť. Navyše je to veľmi dobrá hackerka, snaží sa nabúrať do siete Kapitolu a napáchať mu škody čo to len ide. Snaží sa dostať do siete vlády, ale to je zatiaľ dosť ťažká výzva. Zatiaľ sa zabáva tým, že sa nabúrava do rôznych účtov a sietí a robí jej tam len také drobné zmeny, aby si toho dotyční všimli, že tam bola. Nejako extra sa nebojí chytenia, lebo je v tomhle oboru veľmi dobrá. Až ju ale mierotvorcovia chytí, bude to dosť zlé. Skôr však Trin nebola až taká izolovaná, skôr sa objavovala vonku docela často. Teraz ju však môžete vidieť už len na čiernom trhu, alebo vo svojej oficiálnej pracovni. Robí totiž zabezpečovanie sietí a tiež sa podieľa na výrobe rozličných technológiách, čo je vskutku ironické, vzhľadom k faktu, že sa hneď po príchodu domov nabúrava do sietí sebou vytvorených. Skôr sa tiež viac bavila s ľuďmi, teraz sa ale drží sama, alebo s hŕstkou svojich verných sa snaží robiť Kapitolu problémy čo len to ide. Je to spôsobené tým, že sa jedného dňa jej rodičia dostali do takých problémov s Kapitolom, že boli popravení. Od tej doby ide Trin v ich stopách a na robenie škôd Kapitolu sa upla. Chce sa im nabúrať do riadiaceho strediska a vyhodiť im ho do vzduchu. Tým by padli aj Hladové hry. To je ale momentálne nad jej sily. Preto sa snaží, a to veľmi aktívne vyhľadať rebelov, ku ktorým by sa rada pridala. Všetko, čo sa od rodičov naučila, teraz využíva v neprospech Kapitolu. Je to odhodlané statočné  dievča, ale dokáže byť dosť priateľská, keď na to príde. Chce pomáhať ľuďom a je ochotná ich brániť. Má krátke čierne vlasy a šedé oči, pôsobí tak dosť nenápadne ale hrdo. Nosí čierne oblečenie a malý náramok pod rukávom po rodičoch. Keď sa pre niečo rozhodne, niekedy sa nevzdá a bude pre to robiť čokoľvek.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92