137th Annual HG → 6. den | SEZNAM

Tuesday, July 09, 2019

Keith Morrison

[ kýth mórison ]

 

Player: Diddi

FC: Jordan Connor


Tesserae: 6 | Defense: 8

Contact: hp.diddinka.hg@gmail.com

Age: 17


Token: Náušnice od J. Lombard


level [ 0 ] • credits [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Keith neměl zrovna moc štěstí vzhledem k tomu, do jakého kraje se narodil. Kdybyste se ho zeptali, zda by si vybral jiný kraj, tak by vám odpověděl, že ano. Sice na tom mohl být i hůř, ale na to nemyslí, jelikož na to nemá ani čas. Od rána je ve škole nebo pracuje ve skleníkovém sadě. Teda spíš je v tom sadě od rána až do noci, takže toho ani moc nenaspí. Dělá tam všechno možné, od přenášení plných pytlů a přepravek s ovocem až po samotné sklízení ze stromů či postřik proti hmyzu. Díky tomu jsou jeho lezecké schopnosti celkem na dobré úrovni, i když by si nejspíš nevěřil na lezení po nějaké skále, pokud by mu nešlo o život. Je zvyklý na skleníkové teplo a dusno. Samozřejmě rozeznávání jedlých rostlinek umí výborně. Dokonce se vyzná i v těch léčivých, ale ne zas tak moc. Z těch škodlivých a jedovatých pozná už opravdu jen dvě maximálně tři, ale to, že by se něčím takovým otrávil je vyloučené. Sice na nějaké posilování nebo běhání nemá čas, ale jeho práce mu to dost nahrazuje, tudíž na tom fyzicky tak špatně není. Přeci jen celé dny tahá těžké pytle a přepravky a celkem se i naběhá, protože mírotvorci jsou někdy fakt osina v zadku a chůze je kolikrát podle nich pomalá a nějaké přestávky zbytečné. Když už je o nich řeč, tak právě díky nim umí schytat docela dost ran a i jim pár rozdat, ačkoliv to pro něj pak skončí vždycky hůř. Prostě neumí držet jazyk za zuby a nečinně přihlížet, když si někdo dovoluje na někoho slabšího. Prostě se musí do toho vložit.


Jak už bylo zmíněno, má celkem proříznutou pusu, když jde o nějaké bezpráví. Klidně si ji otevře na mírotvorce, jelikož ví, že tím ve většině případů přesune jejich pozornost na sebe od toho nebožáka, na kterém se chtěli vyřádit předtím. To, že se pak vyřádí na něm mu dojde většinou až potom a je mu to vlastně stejně jedno, jelikož to udělá při další příležitosti znova. Nikdy nebojoval s nějakou zbraní, tudíž s žádnou neumí ani zacházet. Navíc neměl ani jak se k nějaké dostat. Maximálně tak k noži, ale ani s ním se do žádného tréninku nepouštěl, jelikož na to neměl čas. Navíc se nejspíš ani to praní s mírotvorci nedá označit za nějaký boj, jelikož jim většinou stihne vrazit tak dvě rány, než ho zpacifikují. Není zvyklý na chladnější počasí. Vlastně si ve skleníku neužije ani moc deště nebo větru. Neumí plavat, protože se s vodou v kraji moc nesetká. To lze také říct o technologických věcičkách, kterých je i tak v kraji opravdu pomálu. Také neumí vařit, jelikož většinu jeho jídelníčku tvoří zelenina a ovoce, které jí čerstvé nebo něco uvaří jeho matka. Samozřejmě mají nedostatek masa, což se na něm také musí nějak podepisovat, ale aspoň netrpí kvůli jeho pracovitosti hlady.


Keith se se svou rodinou poslední dobou moc nevídá, jelikož je skoro pořád v práci od té doby, co jejich otec onemocněl a role živitele padla na něj. Práce pro něj naštěstí nebyla cizí, jelikož už dřív musel pracovat, aby nějak vyžili. Samozřejmě je má všechny hrozně rád, jinak by se kvůli nim tak nedřel. Své sourozence vídá spíše ve škole nebo v práci než doma. Jelikož jsou mladší než on, tak jim nedovoluje pracovat tolik hodin jako on. Nejradši by byl, kdyby nepracovali vůbec. To by ale nezvládl uživit sedm krků a ještě obstarávat léky pro nemocného otce. Většinou, když přijde domů, tak už všichni spí a matka mu nechává zbytky od večeře zabalené na stole. Sice se jí snažil namluvit, že se nají než přijde domů, aby se mohli pořádně najíst jeho sourozenci, ale ona mu na to neskočila a trvala na tom. Nejspíš moc dobře věděla, že by si to jídlo obstarával ze sadů, což je zakázané a nechtěla, aby lítal v dalších problémech než v těch, které si už tak dělá. Kolikrát se mu snažila vysvětlit, že to nemá dělat, ale on se s ní vždy akorát pohádal, jelikož nevidí rozdíl mezi tím zastat se někoho z rodiny nebo někoho slabšího. Pro něj je to prostě samozřejmost.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92