137th Annual HG → 6. den | SEZNAM

Monday, July 01, 2019

Caleb Chase

[ kejleb čejs ]

 

Player: Niel

FC: Herman Tømmeraas


Tesserae: 4 | Defense: 8

Contact: nieleon@seznam.cz

Age: 15


Token: Náhrdelník se zkumavkou
level [ 0 ] • credits [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Caleb je schopný na boj zblízka, vzhledem k tomu, že je z dřevorubeckého kraje, dává to i celkem smysl. Pracuje se sekerou, tedy blízko. Dokáže se bránit i nožem, ale samozřejmě nejlépe mu to jde se sekerou v ruce. Když je blízko protivníka má i větší sílu, ne jako zdálky. Také se dobře vyzná v bylinkách a léčivých rostlinách, což může být velké plus v aréně, když bude třeba mít poraněnou nohu či jinou končetinu nebo část těla. Vzhledem k tomu, že jeho kraj vyrábí medicínu pro Kapitol, vyzná se i v moderních kapitolských léčivech, což může být výhoda, když mu sponzoři pošlou za dar léčiva. Caleb je také velmi chytrý, je vždy o krok vpřed než většina jeho spolužáků ve škole, tedy skoro vždy. To může být menší výhoda v aréně, protože profíci určitě potřebují chytré lidi v týmu, on vcelku na jeho kraj chytrý je. Je také spolehlivý, vždy dodrží, co je stanovené. Na spolehlivost se možná v aréně smrti nehraje, ale to nemění nic na tom, že ostatní splátci potřebují spolehlivou dohodu. Také sponzoři potřebují sponzorovat někoho velmi spolehlivého, pokud to v ročníku ovšem jde. Pravdomluvný je taky, nejspíše pravdomluvnějšího člověka než Caleba, byste hledali teda těžko. Nebojí se nic říct na plnou pusu, i něco, co se té osobě nebude líbit, ale někdy to může být také výhoda.


Co si budeme, Caleb není zrovna zdatný na boj zdálky, to je jeho velká nevýhoda. Vrhat nože neumí, i když se občas trefí, ale s lukem to je hotová katastrofa, to by se netrefil ani kdyby chtěl, ale on ani nechce, protože se soustřeďuje na boj zblízka. Boj na dálku je u něj hotové peklo, nedokáže trefit nic, ani velké vosí hnízdo by netrefil, ale minul by ho. Že by byl statečný, to se o něm úplně také říct nedá. Nedá to teda samozřejmě najevo, že není statečný, ale je schopný se leknout v noci i veverky v lese, tedy jen občas samozřejmě, ale to nemění nic na tom, že je statečný asi tak jako jedenáctileté dítě, možná to je občas statečnější než on. Ovšem to nedává nikdy najevo a snaží se jevit jako statečný, ale opak je občas pravdou. Má strach o svojí rodinu. Jeho rodina je zajištěná, ale on o ní má strach snad pořád, když jí není na blízku. Je to vlastně stále strach nebo už posedlost svojí rodinou? To se nejspíše teprve dozvíme. Jedna z posledních jeho špatných vlastností je trochu jeho šplh, tedy pokud v aréně budou pouze stromy, tak na ně nevyleze. Je to tím, že je dobře živený odmalička, což je na jeho kraj trochu překvapivé, ale je tomu tak.


Caleb je patnáctiletý kluk, který měří přibližně sto sedmdesát pět centimetrů. Je dobře živen, tedy není hubený, ale normální postavy. Má světle hnědé vlasy, krátké délky a většinu času je nosí rozcuchané a neupravené, na zvláštní příležitosti je nosívá upravené a učesané na ofinu. Oči má hnědé, světle hnědé a velmi zářivé. Na jeho obličeji se mu poměrně dost vyjímají a je to nejspíše to první, čeho si na jeho obličeji všimnete, tedy pokud si nejdříve nevšimnete jeho uší, má je totiž trochu odstáté, ale jen malinko, avšak mezi lidmi se občas vyjímá, ale to je nejspíše asi jen občas těma ušima. Caleb se narodil do rodiny, která byla vždy zajištěná, což je na tento upadající kraj překvapivé. Hodně toho zdědili po jeho prarodičích, ale matka i jeho otec věděli, že dřevorubectví nemá smysl, když se Kapitol rozvinul, tak se raději dali na dráhu výzkumu medicíny, to se jim vyplatilo. Ve škole se Calebovi vždy dařilo, byl to pilný a šikovný student. Tedy většinou, když mu bylo přibližně pět-šest let, tak se mu narodila mladší sestra, rodiče ji pojmenovali Eleanor. Caleb ji měl odmalička rád a staral se o ní. Ve škole, i před sklizní ji vždy pomáhal. Dědeček ho po dosažení jedenácti let učil kácet stromy sekerou.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92