137th Annual HG → 6. den | SEZNAM

Thursday, July 04, 2019

Ashlinn Scaev

[ éšlin skaef ]

 

Player: Sára 

FC: Natalia Dyer


Tesserae: 5 | Defense: 1

Contact: dracice.dana@seznam.cz

Age: 16


Token: Náramek
level [ 0 ] • credits [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Dalo by se říct, že skoro jedinou schopností, která jí jde opravdu nejlépe, je hlavně uklízení a také to vyšívání, což kdyby šla do arény je jí vyloženě k ničemu, a proto se na ni musíme zaměřit trošku detailně. Od svých desíti let se učila s matkou své nejlepší přítelkyně něco o rostlinách a zvířatech, aby se nikdy ničím nepřiotrávila. Tyto znalosti má v hlavě stále, pokud tedy něco málo nezapomněla, to nejdůležitější snad ví. To samé přežití ve volné přírodě, toto se však naučila tajným pozorováním bratra, kterého sledovala pokaždé, když se tajně odplížil ven do přírody. Tam se i učil vrhat nože, to však ona nikdy nezkoušela a doteď sama neví, zda by to zvládla, mnohdy nad tím ale uvažuje. Nikdy s nikým nebojovala, i když toužila poznat, jaké to je a zda by vůbec byla schopna někoho třeba jen většího přeprat, hlavně na blízko. Když si to tak shrneme vcelku, není úplně ničemná, jen krapet nemotorná a bezohledná, na což by mohla doplatit. Sama tvrdí, že kdyby se dostala do arény, nejlépe by jí šlo si najít spojence. Ano, v tom si dosti věří, doteď si povětšinou s lidmi, které chtěla, sedla, až na těch několik, co ji zradili. No několik, byla to skoro většina, která z ní jen něco brala a ona i nadále všem slepě důvěřuje.


Slabiny - slovo, které obnáší tolik tajemství, která by ji dokázala zlomit. Každý má strach a něčeho se bojí, a ty její? Možná bychom mohli začít její slabinou, na kterou by mohla dojet, a to je slepá důvěra. Pokaždé, když se začne bavit s někým novým, mu slepě důvěřuje a ani jí nenapadne, že by ji dotyčný mohl zradit nebo ji jen využít na nějakou chvíli, jenomže ona si to nehodlá přiznat a opět vždy narazí na další osobu úplně stejného typu a na závěr to dopadne stejně. Ona z toho nemá nic a ten druhý vlastně všechno. Tím to zdaleka rozhodně nekončí, její slabinou je také její nepatrná drobnost a malá výška, což by ji přepral kdokoliv, a ona by se sotva mohla bránit jak je drobná. A pak ten boj, i když ho nikdy nezkoušela, něco jí říká, že hlavně boj na blízko by jí rozhodně nešel. Nemá tu sílu někomu ublížit a sama neví, zda by to dokázala v boji na dálku, natož sotva v již zmíněném boji na blízko, i přesto, že to o sobě ví, na to nějak nedbá a je až moc sebevědomá a věří si, že by to určitě zvládla i se svou nemotorností. A čeho se bojí? No tady je odpověď rychlá, pavouků a myší, tuhle havěť ze srdce nesnese a má z nich až panický strach, proto z  míst, kde jsou pavouci nebo myši raději hodně rychle utíká.


Možná by se mělo začít u seznámení se s jejím životem. Dnem, kdy se narodila, 13. května je pro ni až nechutný datem, protože před šestnácti lety to bylo přesně v pátek. Ke všemu jí matka toho dne zemřela, proto vyrůstala pouze s otcem a starším bratrem. Nedá se však říct, že si žili úplně v chudobě, ba naopak, měli se i celkem dobře. Otec a bratr ji nenáviděli do doby, než vyrostla a jejich vztah si získala podlézáním, které má už téměř na denním pořádku. Většinou to probíhá jejími nabídkami k tomu, že všechnu práci odvede za ně, a ke všemu to dělá poctivě. Bratr se jmenuje Tric Scaev a je o rok starší, na rozdíl od ní, je svým otcem milován, protože je to jeho jediný syn. Vztah k ní má, jak již bylo zmíněno, hlavně s odporem. Jako malé jí dělal velké naschvály a pokaždé, když měl něco lepšího nebo něco jedinečného, se jí vysmál a teď to není vůbec o nic lepší, ba naopak se vůbec nic právě nezměnilo. Její otec Tobias Scaev je někdy až příliš sebevědomý muž. Svou jedinou dceru Ashlinn ze srdce nenávidí, možná proto, jak moc mu připomíná její matku Miu, která byla za svobodna White. Sám se až obdivuje, že se ji doposud nepokusil zabít, protože každý den, kdy ji má na očích, se mu protiví víc a víc. A nakonec její matka Mia, ta se ze srdce těšila až svou malou holčičku bude vychovávat, jenomže plány se jí zbortily, když se pro ni porod stal až moc vyčerpávajícím a prostě ho nepřežila.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92