137th Annual HG → 6. den | SEZNAM

Monday, July 08, 2019

Archibald Chadwick

[ arčibold čédviq ]

 

Player: Niel

FC: William Franklyn-Miller


Tesserae: 3 | Defense: 3

Contact: nieleon@seznam.cz

Age: 14


Token: Náramek
level [ 0 ] • credits [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Archibald byl už odmala chytrý kluk, ve škole vždy vynikal a samozřejmě měl i výborný prospěch, avšak po škole vždy musel chodit pracovat do továrny, takže svojí inteligenci nikdy nemohl tolik rozvinout. Avšak i přesto je opravdu velmi chytrý a vzdělaný. Rozhodně toho na jeho věk ví víc, jak polovina lidu v Osmém kraji. Vždy vynikal tím, že kdokoliv mu přinesl nějakou hádanku, tak ji vždy dokázal vyřešit, ať už to byla hádanka přiměřená jeho věku či hádanka pro dospělé, tak ji vždy dokázal pokořit a ještě s neuvěřitelným časem. Může to tedy býti výhoda do arény? Nebo snad celý život ztrácel čas, když přitom mohl trénovat do arény? Těžko říci. Další jeho dovednost je nenápadnost, protože Archie je opravdu malý, rozhodně neměří ani metr padesát, takže je vcelku nenápadný, hlavně s jeho takzvanou muší váhou snad ani nejde býti nápadný. Ale i přesto by se to dalo považovat jako velmi pozitivní vlastnost, protože v aréně se může stát cokoliv, hlavně se třeba bude muset krýt před profesionálními splátci, a k tomu potřebuje být přeci pořádně nenápadný. Jedna z jeho posledních pozitivních schopností je to, že dokáže poznat jedlé byliny, které může bez problému konzumovat, samozřejmě pozná i nějaké nejedlé, ale ty nejsou potřeba znát, protože ty, co nezná, nebude přeci jíst, to je vcelku i jasné. Zná ale velkou spoustu jedlých bylin, které naopak může sníst.


Archie rozhodně není silný kluk, který je cvičený na Hry. To rozhodně není, spíše je to pravý opak kluka cvičeného na Hry. Je totiž už trochu nezdravě hubený a ruce má jak dvě párátka, možná ty párátka jsou tlustější než ty jeho dvě ruce. V ruce moc zbraní také nedokáže udržet, prakticky žádnou, pokud teda nepočítáme nějaké vrhací nože, ale ty naneštěstí také nikam nedohodí, takže mu to je vcelku na nic. Prostě je to hubený kluk, který nemá žádnou sílu. Nebyl nikdy nijak připravován na Hladové hry, ani se o to nepokoušel, takže i to má možná něco do činění s tím, že je pouze kost a kůže. Popravdě řečeno, skoro jediné, co je na jeho těle celkem vyspělé, je jeho hlas. Ano, má ho oproti ostatním v jeho věku celkem silný, což může být třeba na práci v továrně plus, ale když aw chcete domlouvat se svým spojencem třeba při hrách, tak to může být výrazné mínus, proč? Protože i když šeptá, je to celkem slyšet, takže kdyby byli poblíž profesionální splátci, tak by je díky jeho velmi úžasnému hlasu našli. Samozřejmě, kdyby hodně šeptal, tak by je nejspíše neslyšeli, jenže on moc šeptat díky tomu, že pracuje celý život v továrně, neumí.


Archibald je velmi hubené postavy, dalo by se říct, že i podvyživené, avšak stále je na tom lépe, než jiné děti z jeho kraje. Má hnědé vlasy, které má ostříhané na krátko. Většinou je nosí neučesané a rozcuchané, dost možná to způsobuje to, že pracuje v továrně, takže usoudil, že nemá cenu si česat vlasy. Občas mu vlasy zasahují do obličeje. Oči má velmi podobné barvy, jako má vlasy. Hnědé, avšak trochu světlejší, než jeho vlasy. Spíše takové oříškově hnědé. Naopak vlasy má hnědé, jako kmen od stromu, oči se na něm moc nevyjímají a spíše zanikají. Je menšího vzrůstů, ale i na jeho malou výšku je hubený. Archie se narodil do nezajištěné a chudé rodiny v Osmém kraji. Odmala bydlí ve sloji v takových těch karavanech, které jsou postaveny na sebe. On má ještě tu smůlu, že bydlí v tom, který se nachází úplně nahoře, takže kdyby byla nějaká velká bouřka, hned spadne. Oba jeho rodiče pracovali a stále pracují v továrně na oblečení, za naprosto mizerný plat a za nehorázných podmínek. V šesti nastoupil do školy, tam se mu překvapivě začalo velmi dařit a zjistilo se, že je to velmi chytrý a nadaný kluk, který má potenciál v rozvoji nejen Osmého kraje, ale i Panemu. Avšak po škole musel chodit pracovat, aby uživil svojí rodinu, protože jeho matka v tu dobu byla vážně nemocná. Roky šli dál, matka se naštěstí uzdravila, ale on i tak chodil do továrny pracovat z důvodu, že platy v továrnách klesly, on na svojí inteligenci trochu zanedbával, ale i přesto patří k nejchytřejším lidem v jeho věku v celém kraji.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92