Thursday, July 04, 2019

Anastazia Zoyan

[ enahstejzia zojen ]

 

    

Player: Niel

FC: Rebecca Ferguson

Occupation: Escort → District 1

Contact: nieleon@seznam.cz

Age: 29

level [ 0 ] • credits [ 1 550 ] • gems [ 0 ]

osoba nic nevlastní


Anastazia není člověk, se kterým byste chtěli mít nějaký problém. Je to velmi rázná kapitolská žena, která si nic nenechá líbit. Občas by se o ní dalo říci, že je i hodně konfliktní, možná proto jí byl přidělen První kraj. Ale zpět k ní. Jestliže s ní nemáte žádný spor, máte vcelku vyhráno. Jinak je to totiž velmi milá žena, která své splátce chrání a pomáhá jim naprosto se vším, také je ráda nazývá budoucími vítězi. Tedy by se dalo říct, že je nápomocná a také velmi komunikativní. Snaží se se splátci a sponzory velmi komunikovat, ale nejen s nimi, komunikuje snad s celým Kapitolem. Ovšem pokud s ní máte opravdu velký konflikt, doporučuji vám, abyste se jí vyhýbali. To pak umí být opravdu velmi nepříjemná a dokonce i drzá, opravdu se pak nedokáže udržet a občas to není hezké. Anastazia je normální obyvatelka Kapitolu, ale velmi výstřední pro kraje. Má plavé zrzavé vlasy, které nenosí jako většina Kapitolanů různě načesané, naopak je nosívá rozpuštěné a vcelku normální pro krajany, avšak občas si je nechá zčesat. Na obličeji, hlavně tedy na zelených očích, které jsou ve skutečnosti kontaktní čočky, nosívá barevný makeup, většinou žlutý či oranžový, protože nenosí paruky, a ke zrzavým vlasům potřebuje teplé barvy. Na puse většinou nosívá výrazné rtěnky teplých barev, obvykle žlutou rtěnku. Oblečená bývá do šatů s nějakým motivem, barvy šatů a jejich velikosti jsou různé. Do krajů si vždy bere své lepší oblečení, tedy ty nejdražší šaty, které doma najde.


Anastazia se narodila, jak jinak než v Kapitolu, do zajištěné rodiny. Má staršího sourozence, sestru, kterou měla odmala v lásce. Odmalička žili v jednom velkém apartmánu, prakticky ve středu města. Tento apartmán je jejím domovem, který miluje opravdu nadevše. Její otec dělal mírotvorce, tedy taky pracoval v krajích jako ona, nebyl ale v Prvním, nýbrž ve Druhém kraji. Její matka je šéfkuchařkou v jednom velmi luxusním podniku v Kapitolu. Chodí do něj jen samé celebrity nebo známé a bohaté osobnosti, které zná úplně každý, avšak Ana po ní opravdu nesdělila kuchařský talent. Ve škole vždy měla spoustu kamarádek, avšak ty po vystudování školy hned ztratila, protože ony se nikdy nevydaly na dráhu Hladových her. Šly pracovat do města, jediná ona se šla zaškolit na společnici a uvaděčku Hladových her. Její otec mezitím odešel do zasloužené penze, protože už na to neměl. Přestalo ho bavit to, že byl věčně pryč od rodiny. Její sestra, která dostala po matce talent vaření, začala vařit v té slavné restauraci, kde pracuje její matka, a popravdě se jí i celkem dobře daří. Je vidět, že je to celá matka. Stazia je zase naopak celá po otci. Cestuje a snaží si najít lásku v Hladových hrách, ne však v zabíjení, ale snaží se dopomoci splátcům k výhře. Po pár letech jí byl konečně přidělen kraj, bylo to nad její očekávání, jelikož získala První kraj. Otec je na ni pyšný, že hned ze začátku dostala kraj profesionálů.


× o doplnění si napiš na e-mail

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_e2039edee53b41f8acf8d5df574526a4~mv2.png/v1/fill/w_280,h_168,al_c,lg_1,q_85/INZERCE%206.jpg