Thursday, July 18, 2019

Aaron Dashwood

[ áron dešvůd ]

 

Player: Niel

FC: Manu Rios


Tesserae: 6 | Defense: 0

Contact: nieleon@seznam.cz

Age: 17


Token: Zlatý šperklevel [ 0 ] • credits [ 500 ] • gems [ 0 ]

cestovní doklad


Aaron je již odmala cvičený na Hry, je z Prvního kraje, takže bylo jasné, že bude trénovat. Všichni o tom věděli a i on s tím počítal. Dalo by se říct, že mu to nevadilo, má Hladové hry rád. Odmala se učil boj z dálky, hod vrhacími noži, střelbu z luku a podobné dovednosti. Postupně se k tomu přidal i boj zblízka, hlavně tedy boj s nožem a sekerou, v tom je velmi silný. Dost lidí to o něm ví a každým rokem čekají, kdy se přihlásí do Hladových her. Zvládá dobře jak boj na blízko, tak na dálku a to je velká výhoda do arény. Jeho dalším pozitivem je jeho síla. Je silný a svalnatý, takže dokáže unést spoustu věcí. Je z jednoho z bohatších krajů, odjakživa byl tedy dobře živen a již od svých čtrnácti dost posiluje, aby byl silný. Nemůže do arény jít bez síly, to se rovnou může zabít sám. Tahle skutečnost je krutá, ale pravdivá, protože síla je opravdu důležitá a je jedině dobře, že on jí nepostrádá, jako někteří jiní splátci. Překvapivě má šikovné prsty, rozhodně se o něm nedá říct, že by byl nějaký hromotluk, to rozhodně ne. Právě že je to naopak, dokáže připravit velmi pečlivě pasti na jiné splátce a také na zvěř. Umí dělat uzly, podobné, jaké dělají ve Čtvrtém kraji, možná i lepší, ale to se těžko posuzuje. Je o něco vyšší než jeho vrstevníci, ale ne o tolik, takže mezi ně zároveň zapadá, ale zároveň mu jeho výška může přinést jisté výhody.


Samotný Aaron nemá moc slabin, ale samozřejmě se něco najde. Je ale zvyklý to dobře skrývat. Jedna z jeho slabin je třeba nespolehlivost, ano, můžete mu věci říct stokrát, ale on to i tak neudělá, nebo to udělá jinak. Jede si tak trochu podle svého, což je možná způsobeno jeho tvrdohlavostí. Pokud ví, že se mu něco dělat nechce, jednoduše to neudělá, protože nemusí. Nikdo mu to nemůže poručit. Zkrátka neexistuje, že by skákal tak, jak někdo píská.  Jeho tvrdohlavost vede také k aroganci a setkání s ním tedy asi nebude nic příjemného. Další slabinou může být jeho těžce průměrná, až skoro podprůměrná inteligence. Není úplně hloupý, ale určitě to není žádný génius. Například s člověkem ze Třetího kraje by si nerozuměl vůbec. Určitě by vám na místě nesestavil nějaký stroj ani by si neporadil s elektrickým obvodem. Celkově jdou všechny tyto technické věci mimo něj a nechce s nimi mít nic společného, jednoduše mu to nejde do hlavy. Nikdy ani neměl zájem se to naučit, myslí si, že v aréně to pro něj mínus nebude, takže to klidně zanedbává. Je namyšlený, trochu takový princ Krasoň. Nedokáže přijmout kritiku, myslí si, že je nejlepší. Snaží se to krotit, ale ne vždy to vyjde. Skoro nikdy kritiku nepřijme, prostě má pravdu on a nikdo jiný ne.


Je to vyšší sedmnáctiletý kluk, měří přibližně sto osmdesát pět až sto devadesát centimetrů. Takže je možná trošku vyšší, než jeho krajané. Má tmavě hnědé vlasy, skoro až černé, krátce střižené a většinou je má nějak upravené. Na úpravu nemyslí pouze ve výcvikovém centru. Stejně by to bylo zbytečné. Má hnědé oči, stejné barvy jako má vlasy, ale trochu světlejší, spíše takové oříškové. Obvykle nosívá pracovní košile a k tomu nějaké kalhoty, většinou sportovní. To je když jde třeba do školy či do výcvikového centra, nebo když jde sportovat. Pokud jde třeba s kamarády večer do města, nebo do nějakého klubu, tak na sobě nosívá roztrhané džíny a k nim svá nejlepší a nejkvalitnější trika. Aaron se narodil do průměrné rodiny v Prvním kraji, odmala žije přibližně v centru města. Hned jak začal chodit povinně do školy, začal i sledovat Hladové hry, které si oblíbil. Někomu to může připadat zvláštní, ale opravdu se mu už v tomhle věku tato krutá show líbila. Ve škole byl ze začátku pilný student, ale jen do té doby, než začal skoro denně chodit cvičit do výcvikového centra, takže asi tak do jedenácti. Hned potom začal na školu kašlat a chodil i víc ven s kamarády, i třeba do nočních klubů, když už byl starší. Začal s nimi žít tímto životem a stal se z něj trochu bad boy, jediné co opravdu nezanedbával, byl výcvik, stále trénuje velmi pečlivě a učí se novým věcem. Jeho matka se ho snaží donutit víc učit, ale jeho otec se ho naopak zastává, protože mu je jasné, že se do Her  jednou přihlásí sám a trénink je tedy přednější. A jeho otec má pravdu, opravdu se neplánuje živit  hlavou, chce vyhrát Hry, a pokud je nevyhraje, stále je pro něj lepší zemřít, než žít v Prvním kraji a pracovat nějakou nudnou práci.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92