Monday, June 03, 2019

Belatrix Hope

[ belatriks houp ]

 

Player: Sára

FC: Ellie Bamber


Tesserae: 5 | Defense: 1

Contact: dracice.dana@seznam.cz

Age: 16


Token: Prstýneklevel [ 0 ] • credits [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Belatrix, stydlivá a tichá dívka z Jedenáctého kraje. Nikdy na Hladové hry netrénovala a neřešila je. Vždy se držela myšlenky "Ty to nebudeš", a v to také věřila. Pohledově vypadá jako úplné nemehlo, navíc vychrtlé postavy, také je celá povětšinou ušmudlaná, ale zdání klame. Nikdy neměla příležitost držet v ruce zbraň, tedy jednou, a to jako čtrnáctiletá držela v ruce kuši, nepoužila ji však, protože neměla důvod. Od té doby se jí žádná taková příležitost nenaskytla. Dalo by se tak nějak všeobecně říct, že její šance na výhru v HG jsou vlastně nulové a najití spojence je pro ni nemožné. To bychom však nesměli zapomenout na ty další schopnosti. Umí lézt po stromech, protože to využívá povětšinou při "sběru" medu, dokáže být hodně bystrá a rychlá, na opatrnost také dbá. Přežít v přírodě jí problém nedělá, ty vědomosti na to totiž má. Mimo jiné, když má volný čas, tráví ho studiem rostlin a zvířat, občas je skoro až moc chytrá. Má také zkušenosti i s maskováním, a že v tom je  dobrá a zručná. A na závěr je tu její prořízlá pusa, která ji dokáže dostat občas do moc velkého problému. Její myšlení funguje stylem, že něco řekne a až poté to promýšlí.


Pochopitelně že má strach a nějaké slabé stránky, protože kdo ne? Její přední a největší fobie je smrt, ano bojí se smrti. Každý večer zalézá do postele a modlí se, aby přežila další den. Kdo to nedělá a kdo se nebojí, aby se dožil aspoň večera? Jelikož ona se bojí smrti, že bude bolestivá a dlouhá, že než umře, vytrpí si tolik bolesti jako nikdy. Bojí se smrti stejně moc jako smrti své rodiny, stejně moc jako Hladových her. Smrt svého dvanáctiletého bratra Cala nebo tříleté sestry Rose by neunesla, už takhle je její život složitější tím, že má nemocného otce. Hrozně moc sní o tom, že by si prožila aspoň jeden den jako člověk z Kapitolu, to se však asi nikdy nestane. A její slabina? Neopatrnost, ano dokáže být dosti neopatrná a nemotorná, když nepřemýšlí. Schopnost přežít by měla, pokud by nedojela na svou chybu. Snaží se dosti přemýšlet, ale někdy prostě koná bez rozmyšlení, což by se jednou mohlo státi osudným - také nemusí, ale kdo ví. A na závěr je tu menší strach z mírotvorců, ano má z nich opravdu respekt, ale když ji vytočí, tak je schopná něco prostě plácnout a už je v průseru.


Do rodiny, kterou ze srdce moc miluje, se narodila jako nejstarší dítě. Život nemá moc jednoduchý. Vyžití z toho mála, co mají, je dosti problém. Hlavně, když má doma malou tříletou sestřičku a nemocného otce. Ne, není to pro ni snadné, protože u nich v domácnosti pracuje pouze ona, její bratr a pak matka. Má své dva nejbližší přátelé, teď už vlastně pouze jednoho, protože její nejlepší přítelkyně loni zemřela z neznámých příčin. A tak žije životem, který je denně stejný a ničím extra nenaplněným. Ano, pochopitelně že by chtěla okusit život lidí z Kapitolu nebo Prvního kraje, a kdo přeci ne? Kdo by nechtěl žít neomezený nijak utlačovaný život? Ne, místo toho je Jedenáctý kraj plný mírotvorců a její život není vůbec takový, jaký by ho chtěla, ale to už dávno přestala řešit a přijala ho takový, jaký je. Nikdy nemyslela na to, co bude. Jestli se někdy dostane do Her, nezbývá jí nic jiného, než v to věřit, protože zda-li se to stane, netuší, co bude dělat a jak se svými slabinami a strachy přežije, a zda by vůbec v aréně dokázala přežít aspoň jeden den.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92