Sunday, May 12, 2019

Immanuel Timotson

[ imeňujl timotsn ]

 

Player: Fred

FC: Simon Baker

Occupation: Escort → District 1

Contact: immanuelt@seznam.cz

Age: 35

level [ 0 ] • credits [ 0 ]

cestovní doklad


Immanuel je velmi rázný člověk, který nic nebere na lehkou váhu, na první pohled vypadá velmi přísně a nemile, ale když ho splátci či jiné osoby poznají blíže, zjistí, že Immanuel je velmi milý člověk, který je nápomocný, avšak zastává názory Kapitolu a Hladových her, se kterými samozřejmě souhlasí a nic proti nim nenamítá, když o nich někdo začne něco namítat, tak se zase změní ve velmi přísného a nepříjemného člověka, kterého byste rozhodně nechtěli potkat. Vlády a Hladových her je tedy zastánce a fanoušek, se splátci komunikuje vždy v klidu a snaží se je uklidnit. Samozřejmě se svým splátcům snaží co nejvíce poradit a vždy je podpořit, domlouvá jim co nejlepší sponzory a všechno okolo. Immanuel je taky velmi snaživý muž, nikdy nenechá nic jen tak na lehkou váhu a vždy se snaží udělat vše, co nejlépe umí. Avšak je to velmi tvrdohlavý muž, když si něco dostane do hlavy, tak mu to jen málokdo vymluví, svojí práci uvaděče neboli společníka odvádí velmi poctivě a spravedlivě, pomáhá i minulým vítězům, ale nejvíce se věnuje svým novým splátcům, které se vždy snaží dovést k vítězství a vždy by jim pomohl. Immanuel umí být také drzý, ale drzého moc často nevidíte, vidíte ho obvykle jen jako přísného muže.


Immanuel se narodil do poměrně dost zajištěné rodiny, které bydlela v poměrně velkém mrakodrapu, pochopitelně v Kapitolu, v hlavním městě Panemu. Immanuel si velmi oblíbil Hladové hry, i když je ze začátku nerad sledoval, postupem času co se ve škole učil ohledně her, si hry oblíbil. V mrakodrapu žili s otcem a matkou poměrně dlouho, jenže jeho otec po pár letech někam zmizel, do dnes se nenašel a nikdo neví, kde by mohl být. Takže žije pouze s matkou, ale matka je velmi zajištěná žena, takže zvládla starost o Immanuela úplně sama, pouze s pomocí chůvy. Když Immanuel dostudoval pár let pracoval pouze v Kapitolu, spíše měl nevýrazná povolání, které neměla žádný význam pro Hladové hry, avšak o pár let později mu byla nabídnuta pozice uvaděče neboli společníka prvního kraje, sám věděl, že první kraj je velmi populární a hned za kapitolem je nejlepším krajem v Panemu, samozřejmě nabídku přijal a stal se tedy uvaděčem/společníkem prvního kraje, když se blížili jeho první hladové hry, byl poměrně nervózní, seznámil se se splátci, kteří byli ještě nervóznější než on, avšak pro ně udělal to nejlepší co jen uměl. Pár let pokračoval v tomhle povolání, jeho matce se to avšak nelíbilo, tak se od ní odstěhoval pryč, nyní bydlí skoro v centru Kapitolu ve velkém mrakodrapu.


× o doplnění si napiš na e-mail

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92