Saturday, September 01, 2018

Hurricane Padgett

[ hrhikejn pehdžet ]

 

Player: Katy

FC: Marilhéa Peillard


Tesserae: 5 | Defense: 0

Contact: ksmehlikova@seznam.cz

Age: 16


Token: Autíčkolevel [ 0 ] • credits [ 310 ]

mobil - Advansy, 50% sleva na předmět v obchodě


Narodila se do Druhého kraje, takže je všem jasné, že nebude úplně neschopná. Ve výcvikáči jí toho dost naučili. Minimálně dost na to, aby si s klidným svědomím mohla říkat profík. A co se nenaučila ve výcvikáči, to se naučila doma. Ale všechno popořádku. Zbraně. Těch se jí do ruky dostalo pěkných pár. Se všemi, co měli v centru, by vás dokázala bez problému zabít. Takže její repertoár je dost široký. Ale i ona má své favority, tak jako každý. Překvapivě to není žádný meč ani nic podobného, to jí připadá neskutečně nudné. Ona si oblíbila nejvíce luk. Celkově má raději zbraně na dálku a umí s nimi zacházet dost dobře. Skoro nikdy nemine cíl, ale je taky jen člověk. Kdyby nebyla, určitě se trefí úplně pokaždé. Měla možnost vyzkoušet si i pistoli a to jí neskutečně baví. Bohužel ke střelným zbraním se člověk nedostane tak jednoduše, takže se musí spolehnout na jiné. Například kopí. Boj s tím jí přijde také zábavný a je to její nejoblíbenější zbraň na blízko. Ráda si od svého soupeře udržuje odstup, i když bojují zblízka, a to jí nejlépe umožňuje právě kopí. Aby si udržela kondici, často běhá a plave. Ráda běhá dlouhé vzdálenosti, člověk si tak nejlépe pročistí hlavu. Navíc ví, že kdyby to nedělala, tak si ukouše nehty nudou. Vždycky měla více energie než ostatní a potřebuje se jí nějakým způsobem pravidelně zbavovat. Plavání dělá spíše pro zábavu, je to docela vodní živel. Občas si říká, že by se raději narodila ve Čtverce. Ale pak si to zase rychle rozmyslí, má svůj kraj ráda. Mimo jiné i díky horám, které mají skoro na dosah ruky. Ráda se totiž věnuje taky horolezectví. Na něco jako jištění si nehraje, je si naprosto jistá, že to nepotřebuje. Je rychlý, ale opatrný lezec, takže se jí ještě nepodařilo z žádné skály spadnout. Což o něčem svědčí. Co se týče toho, co se naučila doma, paradoxně jí nejvíc dal život s jejími mladšími bratry. Brzy si naučíte pořád hlídat záda, když se na vás neustále vrhají tři nezkrotná tornáda. Díky tomu má prvotřídní reflexy a je skvělá v předvídání útoků. Jakožto jejich starší sestra je pravděpodobně jejich nejzábavnější cíl. Nejsou to sice opravdové boje, spíš takové to sourozenecké pošťuchování, ale pár modřin si vždycky vzájemně způsobí. To ona nemusí, vždycky ráda vypadá bezchybně, tak se naučila tyto bitky ukončit ještě dříve, než začnou. Tuto vlastnost si přenesla i do reálného boje. Prostě jí jen tak nepřekvapíte. Další její, možná překvapivou, vlastností je, že neskutečně ráda vaří. A taky vaří dobře, alespoň podle jejího názoru. Nikdo by asi nečekal, že člověk jako ona něco takového umí. A ona ho ráda přesvědčí o opaku s vlastnoručně uvařenou večeří. Je v tomhle dost kreativní a dokáže překvapit často na první pohled neslučitelnými kombinacemi, které ve finále chutnají fakt výborně. Je to prostě jeden z jejich mnoha koníčků. Mimo jiné i hezky zpívá, ale tímhle se moc nechlubí. Jste někdo opravdu speciální, pokud se vám rozhodne zazpívat. 


To, že je profík neznamená, že všechno umí. Je tomu spíše naopak, jen její ego jí nedovolí si to přiznat. V její hlavě prostě žádnou chybu nemá. Jenže pak přijdou ty maličkosti, se kterými si neumí poradit, a které nepokrytě ignoruje. Přežití v přírodě jí nic neříká. Nikdy jí to nepřišlo nějak záživné, takže tyto lekce v centru většinou přeskakovala. Oheň rozdělat neumí, bylinky jí nic neříkají, na pasti a uzly je levá a i kdyby něco ulovila, tak to jen těžko zpracuje. Doma mají vždycky maso už zpracované, takže jí nikdy ani nenapadlo se něco takového učit. Když už jsme u toho jídla, s tím se pojí další její potíž. Má docela vytříbený jazýček a je to neskutečně vybíravý jedlík. V podstatě do úst strčí jen to, co uvaří sama nebo o čem stoprocentně ví, že jí bude chutnat. Zbytek zarytě odmítá. Až moc zarytě, je schopná držet i hladovku, pokud se jí nebude dostávat dobrého jídla. V tomhle jí jen málo co obměkčí. A ne, hlad jí opravdu nedonutí sníst nějaký hnus. A ano, je to profík, ale to neznamená, že je v boji úplně bezchybná. Ráda si udržuje odstup, ale jen protože se neumí prát beze zbraně. Alespoň ne doopravdy. Jistě, s bratry se “perou” pořád, ale to nic není oproti skutečnému boji. V tom je zkrátka špatná. Ne, že by neměla sílu, musí přeci jen umět pořádně natáhnout luk a udržet vlastní váhu na skále, reflexy má taky dobré, ale nějak jí to nejde. Nepřišla na to, v čem je háček, to jí ego nedovolí vidět, protože ona zaručeně chyby nedělá. Navíc si nerada špiní ruce. Občas až moc hledí na to, jak vypadá a nerada dělá cokoliv špinavého. To zahrnuje spoustu věcí. Možná až moc věcí na to, aby se tu vyjmenovávaly. Ale rozhodně to dokáže znepříjemnit život, hlavně lidem okolo ní. Ne, že by jí to nějak zajímalo. Dokáže být neuvěřitelně bezohledná, obzvlášť k lidem, které si neoblíbila. Když jí nezajímáte, tak je k vám úplně chladná. V podstatě pro ní neexistujete. Na druhou stranu, pokud se už prokoušete přes tu tlustou vrstvu ledu, která obklopuje její srdce, tak by pro vás udělala úplně cokoliv. Je to s ní buď a nebo, žádné mezi tím neexistuje. Z toho vyplývá, že její největší slabinou jsou její blízcí. Dokáže pro ně položit život, ale bez mrknutí oka prolévat i cizí krev. V tomhle je dost impulzivní. Když má pocit, že jsou její blízcí v ohrožení, jedná až moc rychle. Jinak jí moc věcí nerozhází. I když v tomhle je to taky padesát na padesát. Záleží, jak se vyspí. Někdy jí nerozhodí absolutně nic, jindy jí stačí, abyste se na ní křivě podívali. To pak poznáte, že jménu Hurricane se k ní hodí až moc.


Hurricane se narodila jako první ze čtyř dětí rodiny Padgettů, po ní už byli jen samí kluci. Už od narození byla dost číslo, proto to jméno. Její rodiče tak nějak tušili, že z toho jen tak nevyroste. A měli pravdu, binec dokáže dělat doteď, i když poněkud rafinovaněji, než když byla dítě. Padgettovi nebyli nikdy nějak významní, ale nejsou úplně chudí, když zvládnou uživit bez problémů čtyři děti. Alespoň to si vždycky myslela, dokud jí matka neprozradila, odkud většina jejich peněz pochází. Údajně se nepohodila se svou rodinou, která patří právě k elitám jejich kraje, a ti jí bohatě vyplatili, aby se k nim nehlásila. Jeden z hlavních důvodů byl, že začala chodit s jejich otcem, který nebyl úplně podle jejich představ. Jméno neprozradila, ale Hurricane si myslí, že jsou to Tyrwhittovi. Je to jen její teorie, nemůže to nějak potvrdit, ale ani vyvrátit. Vlastně nemůže ani říct, jestli si to celé nevymyslela, ale nemá důvod jí nevěřit. Navíc ani jeden z jejích rodičů nemá zase tak dobrou práci, aby si mohli dovolit jejich životní styl, což nasvědčuje tomu, že si to nevymyslela. Až na tuto drobnost má poměrně obyčejný život. Chodí do výcvikáče, věnuje se své rodině, koníčkům i kamarádům. Ano, i ty překvapivě nějaké má. A nejsou to takoví ti povrchní přátelé, které má většina populárních lidí. Ano, i ona je na první pohled naprosto chladná, tichá a skoro až nezajímavá osoba. Až když jí poznáte blíže, zjistíte, že to tak vůbec není. Jen jí trvá dost dlouho, než si k vám najde cestu. Ale jakmile se tak stane, jste kamarádi na život a na smrt. Právě takových pár má. Nemá zájem o žádné povrchní vztahy. Proto ani moc nerandí. Cesta k jejímu srdci je dost strastiplná, takže většina kluků to vzdá hned na začátku. Jo, měla pár úletů, ale nic, co by považovala za normální vztah. Občas se sama sebe ptá, jestli by toho vůbec byla schopná. Odpověď zatím nenašla, ale sama se klaní spíše k ne. Určitě je schopná milovat, ale její chápání vztahů je trochu jinde. Nemá ráda závazky a občas je až moc zahleděná do sebe. To je asi hlavní problém. On to vlastně problém ani být nemusí, ale zatím si k tomu nenašla cestu. A je tak spokojená. Ze všeho nejvíc na světě však miluje svoje brášky. Jsou šílení, nezvladatelní a občas jí z jich jde hlava kolem, ale nedá na ně dopustit. Opovažte se jim zkřivit vlásek na hlavě, nedožijete se rána. Ke všem svým blízkým má tento ochranitelský pud, u nich je to ještě znásobené. Asi tak třikrát. Jednou jí darovali k narozeninám autíčko na hraní. Prý kdyby se někdy nudila, tak aby si měla s čím hrát. Přišlo jí to tak roztomilé, že ho od té doby nosí pořád s sebou pro štěstí. A zatím jí to vychází, od té doby, co ho má, se jí nestalo nic zlého. Nebo alespoň nic, co by vnímala jako konec světa. Špatné věci se dějí pořád, ale jsou to většinou právě oni tři, kdo jí nutí postavit se na nohy a jít dál.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92