Sunday, August 05, 2018

Rarzees la Ghalenour

[ rarzís la ghalnúr ]

 

Player: Rywaine

FC: Maria BrinkContact: nielle.shine@gmail.com

Age: 18 | Tesserae: 9


Token: Matice


level [ 0 ] • credits [ 0 ] • gems [ 0 ]

 osoba nic nevlastní


Šestka sa všeobecne u profíkov považuje za socka kraj. Život Rarzees a jej matky bol ale zameraný na to, aby dokázala, že aj obyčajné dievča z tohto kraja, nejaká špinavá mechanička sa im môže vyrovnať. Sila sa nemusí predsa čerpať len z posilňovacích strojov ale aj z ťažkej driny. Tej teda rozhodne nemala málo, vyučila sa za mechaničku, takže má veľa skúseností s opravou strojov a malých zariadení, takže trošku technickej zdatnosti by sa dalo nájsť tiež. Musela ale pracovať sama, takže dvíhanie strojov, náradia a iných pomôcok. Nie je to ale jediné, čím si posilnila fyzičku. Mama jej vyrobila provizórne činky, takže mohla cvičiť. Popritom rada liezla po rebríkoch budov a odkvapových rúrach, čiže vie aj slušne šplhať. Ráno ju zároveň už o štvrtej vyháňala von behať, takže si vypestovala dostatočnú výdrž a nemá problém sa rýchlo prebrať, ak je to potrebné. Nemala by ale problém hrať na niekoho menšie divadlo, už sa jej to aj párkrát podarilo, a nemala výčitky a ani sa jej na to neprišlo. Má dostatočne dobrý zrak, lebo sa musela vyznať aj v malých súčiastkach a byť presná. K tomu aj jej dobrá pamäť, lebo bez nej by asi svoju prácu len tak robiť nemohla. A jej svet nie je len o práci, ak má zlú náladu, je schopná sa pobiť a väčšinou nemá problém vyhrať aj v súboji s o niečo väčším súperom a párkrát aj s opačným pohlavím. Keď má ale zase inú náladu, vie sa konfliktom šikovne vyhnúť, alebo proste od šprintovať preč. Je chudá a ak sa môže použiť aj tento tvar, tak ohybná. Vlezie cez čokoľvek a nemá problém so špinou a smradom, takže aj kamkoľvek. Nemala by mať problém takto komukoľvek utiecť alebo tak nejak. Neštíti sa ani chrobákov, pavúkov, hadov a všakovakých zvierat. Dokonca po tej žbrnde čo jej doma varí babka by nemala problém zjesť ich. Taktiež by jej nevadilo niekomu ublížiť, nevychovávali ju práve k slušnosti a láske k ostatným, takže ich berie len akože sú a keď je potreba, odstaviť ostatných by kľudne zvládla. V jej práci s drogami sa musela naučiť byť nenápadná, keďže ich rozvážala a niekedy aj kradla. Jedna ruka sem, jedna tam, noha sem a noha tam a už jej niet. Taktiež toho zvládne dosť, len tak ju niečo nepoloží. Ak niekto zomrie, kašle na to. Povie si, že je to proste normálne. Ak jej niekto ublíži, rýchlo sa spamätá, lebo je na to zvyknutá.


Aj napriek tomu, že sa silou snažila vyrovnávať každý deň profíkom, nikdy nemala také výcvikové centrum, aké si môžu dovoliť v jednotke, dvojke alebo štvorke, ktoré by z nej urobili dokonalejšiu verziu jej samej. Nemá teda veľa skúseností so zbraňami, len s takými klasickými v kuchyni, alebo keď mala šťastie a niekto nejakú mal, alebo si ju z tej kopy železa čo tu je, vytvoril a požičal jej ju. Tiež by bolo dobré spomenúť, že nevie plávať a vody sa niekedy docela bojí, aj keby jej nevadilo brodiť sa v močiaroch. Udržať dych pre ňu tiež nie je ľahké a celkovo má trošku poškodený celý dýchací systém kvôli drogám. Býva k sebe kvôli každému prešľapu veľmi kritická. Má problém s dôverou, keďže si veľmi ťažko vytvára nejaké trvalé a nezlomné priateľstvá, ale nemá ju problém voči inému človeku zlomiť. Možno aj s úsmevom sa častokrát správa ako idiot a môže tak ľudí odradiť od hocijakého kontaktu s ňou. Nenávidí svoju výšku a môže mať preto v boji nejaké nevýhody, snaží sa to ale nevšímať a sústrediť sa na niečo iné. Niekedy má práve problém sa sústrediť, ale keď je v niečom zažratá, tak sa to vôbec neprejavuje. Nedokáže robiť pasce, aj keď je mechanicky zručná. Uzly a podobné veci sú pre ňu ničím. Orientácia v prípade je len trochu nad bodom nuly, keďže rozkladanie ohňa je pre ňu doma bežné a vyzná sa v rastlinách, z ktorých sa dajú vyrobiť drogy, inak jej je všetko ukradnuté. Nedokáže sa ani nijako ošetriť, hodiť okolo seba obväz alebo sa prelepiť leukoplastom by ale nemal byť nejaký problém. Nie je nijako kreatívna, nedokáže ani spievať, tancovať a nejako zaujať pozornosť. Maximálne tak vzhľadom, ktorý sa vždy snaží udržiavať extravagantný. Nedokáže nič navariť, to by ste od nej chceli veľa. Ale pravdepodobne čo by si sama skúsila urobiť, to by aj zjedla. I keď, ktovie, či by tam nebola možnosť, že by sa dokonca sama otrávila. Má strach z toho, že by mohla mať strach, takže je veľmi často v strese a spolu s celou osobnosťou a životom z toho má dosť často v hlave guláš.


Život Rarzees bol ako na húsenkovej drahé. Raz bola hore, raz dole a niekedy dokonca aj dole hlavou. Narodila sa do malej rodiny v šiestom kraji, ktorá si žila asi tak v strednej vrstve, ak by sme pozerali len na kraj. Napriek tomu, že sa nemali veľmi dobre mala tvrdú výchovu. Či už to bolo preto, že si z nej matka chcela urobiť víťazku hier a získať cez ňu bohatstvo. Či preto, že si radšej vyvaľovali šunky a dávali ju drieť. Alebo preto, že ju svojim nepríjemným a nerodičovským prístupom donútili k tomu, aby sa schyľovala k drogám. Napriek všetkému nebol kolobeh života Rarzees ťažký na zapamätanie, veď vždy robila len niekoľko vecí dookola. Dievča nemalo ešte ani osem a matka ju už mlátila, na ruky hádzala ťažké veci a nútila ju vstávať o štvrtej ráno, len aby mala dobrý pocit sama zo seba. V skutočnosti Rarzees ani nebola chcené dieťa. Matka si ju vytvorila ako kľúč k bohatstvu a sláve a keď sa narodila, chlapa, s ktorým ju mala odkopla ako handru. Rarzees je doteraz presvedčená, že už aj zabudla ako sa volal. Ani sa to ale nikdy nedozvedela. V domácnosti má ale aj babku a dedka. Tí ale tiež nie sú práve najlepší. Babka ju stále ženie do roboty a nesnaží sa jej to nijak uľahčiť. Dedo zase ide v drogách a je to asi jediná osoba, s ktorou sa doma porozpráva. K drogám ju aj dostal. Následne sa do celého kolobehu s nimi pustila, takže pomáha aj z pestovaním a dealovaním. Aj tak to ale nie je jej hlavný job. Je to totiž vyučená mechanička. Mašiny sú jej svet a ak pri nej nikto nie je, asi len vtedy sa vie sústrediť. Mala obdobie, kedy chcela spáchať samovraždu, lebo svet sa jej začal roztekať v dlaniach, keď ale zobrala do rúk francúzsky kľúč, šrubovák alebo kladivo, hneď sa všetko uvoľnilo a ona sa sústredila len na svoju prácu. Brala zákazky a ak nejakú nechcela, jej mama to rýchlo vybavila a tým pádom sa veľakrát prepracovala. Keď chcela ale úplne vypadnúť, išla si po svojom prášku. Kvôli nie veľmi príjemnej rodine nemá ani veľmi veľa priateľov. Všetko to sú väčšinou len zákazníci. Ak aj niekto je jej kamarát, nevydrží to dlho, alebo to nie je poriadne priateľstvo. Keď Rarzees stretnete, určite na nej zastavíte pohľad. Svoje financie ak nejaké zarobí, rada míňa aj na lacné maľovátka, len aby vyzerala čo najlepšie. Čierne tiene a sem-tam aj nejaké rúže. Veľakrát ale vidieť kruhy pod jej očami a samotné oči sú často červené. Niekedy je jasné, že ide v drogách. Najcharakterickejšie sú pre ňu ale náplaste na prstoch. Jej správanie sa vyrysovalo presne podľa toho, ako ju vychovávali. Dokáže sa správať priateľsky, ale väčšinou proste nemá náladu, tak je na každého hnusná. Provokuje len jemne a keď sa jej zdá človek prístupný, je zvedavá. Nie je stavaná na väčšie skupiny, ak nejde o jednu z jej prací. Môže sa zdať uzavretá, aj keby sa najradšej niekomu vyrozprávala. Záleží ale aj od toho, aký má deň, niekedy dokáže prekvapiť. Jej povahu je preto ťažké určiť.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92