Monday, June 04, 2018

Madina Cohen

[ madýna kouhn ]

  

Player: Nikki

FC: Beren Saat

Occupation: Escort → District 7

Contact: nikki36@atlas.sk

Age: 24level [ 0 ] • credits [ 1 790 ]

cestovní doklad


Nečakajte u Madiny nejaké to kapitolské extravagantné oblečenie až do samej dokonalosti. Preferuje jednoduchosť a profesionalitu. Najmä jej obľúbenú tmavú mikinu. Tú si zoberie aj na večeru do reštaurácie s partnerom, a keď sa ku nej ozvete počas večere, aká je nevkusná a nie je nóbl, tak máte skazený večer. Samozrejme, neplatí to len počas večera. Keď treba, na nejaký dôležitý večierok alebo program, nájde sa v nej i trocha ženskosti. Ale žiadne čierne šaty s modrým odleskom a komplikovanou čipkou nečakajte. Keď majú byť tmavočervené, tak budú jednoduché tmavočervené šaty. Charakterovo sa celkom nelíši od typickej Kapitolanky. Teda, má len tu skazenosť. Miluje Hunger Games. Platí pre ňu - čím skazenejší splátca, tým sú zábavnejšie a krvavejšie Hunger Games. V detstve to boli dni a nocí, keď podporovala a premýšľala o stratégiách splátcoch pred televíziou. Raz mala príležitosť so svojou o 4 roky mladšou sestrou Natashou komentovať Hunger Games v škole. Niekedy to bolo oveľa zaujímavejšie pre študentov ako keď začal komentovať moderátor, pretože aj keď síce Madina s Natashou dokážu zladiť nápady, ale tie dve majú tendenciu sa hádať aj keby boli v prezidentkinej prítomnosti. Čo môžeme ešte povedať je to, že Madina miluje vyššiu spoločnosť a dobré jedlo. Vlastne, ktorá Kapitolanka by to nemala rada? Snažila sa reprezentovať v otcovej firme ako jeho zástupkyňa s tými najlepšími poznatkami a skúsenosťami, ktoré sa snažila získať a učila sa ich v tých najlepších súkromných školách. Lenže byť otcovou zástupkyňou a vlastne byť v jeho tieni jej nestačí. Tak vyskúšala si podať žiadosť do Hunger Games ako uvádzačka pre kraj Siedmy. Verí a dúfa, že nájde v tomto kraji takých splátcov, ktorý nebudú mať zľutovania nad slabšími jedincami a bude ich podporovať až do samého konca. Stromy, príroda, sekery, práca drevorubač. Niečo malo z prírody a zaobchádzania so sekerou by predsa mali mať predtým, než prídu do arény. Nepatria síce medzi profesionálov, ale medzi "sockami" sú na tej vyššej priečke pre ňu, kde je ochotná im pomôcť, reprezentovať ich a seba v tom najlepšom svetle.


Náš život tejto slečny začína jedného krásneho slnečného dňa v Kapitolskej nemocnici, kde sa narodila matke - šéfkuchárke reštaurácie a otcovi - podnikateľovi, ktorý vlastní firmu a má na starosti reštaurácie a to najlepšie jedlo v Kapitole. Malá Madina bola pre nich vysnívaným stvorením. Starali sa o ňu čím najlepšie ako mohli. To najlepšie jedlo, žiadne éčka v sebe nikdy nemala. Avoxom jej rodičia neveria, tak ju brali aj do práce a mali výhodu, pretože bola tichým bábätkom. Nikdy neprerušila rodičom prácu, naopak, to pritiahlo ešte viacej ľudí na ich stranu, pretože kto neodolá malej tváričke dievčatka, ktoré tichučko leží v tom najluxusnejšom kočiariku. Pre niekoho jej život je rozprávka, pre ňu to bola realita. Už v malom veku si začala uvedomovať, že bude jediné prvé a posledné dieťa rodičov. Keď mala 4 roky, život sa jej začínal meniť postupne k horšiemu. Do rodu Cohenových sa narodila ďalšia dcéra. Malá Madina začala pociťovať odstup rodičov a to, že dávali väčšiu náklonnosť malej Natashi. To, že bola častejšie sama, vyplňovala čas tým, že začala pozerať Hunger Games. Obľúbila si najmä profesionálov ale i Siedmy kraj. Samozrejme keď nastúpia dobrí splátcovia aj s tými najmenšími skúsenosťami v boji. A keď mala 5 rokov, v tej malej dievčenskej hlavičke sa jej zrodil šialený nápad ako získať opäť pozornosť rodičov. Do Natashinho jedla primiešala jed na potkany, ktorý našla v kútoch pivnice, lenže predtým než ho začala Natasha jesť, tak rodičia kontrolovali každý deň, čo ich dcéry jedia, aké látky sú v jedlách a prišli aj na Madinin nápad. Vtedy si uvedomili, že sa rovnomerne musia venovať Madine a Natashi. To, aby Madina nemusela byť v jednom dome so svojou mladšou sestrou, snažila sa vyplňovať si učením, získavaním poznatkov a skúsenosti z otcovej a matkinej práce, ale predovšetkým sledovaním Hunger Games. Keď sa nalepila na jedného splátcu, sledovala ich pohyb a písala si, čo by mal urobiť tak a tak. Podporovala ich síce nepriamo a kritizovala ich aj štýl obliekania, ako tam vyzerali. Človek sa mení i  povahovo a dá sa to i povedať o vzťahu medzi sestrami. Keď mala Natasha nejaký problém, stále ju z neho dostala a to robila Natasha i pre svoju veľkú sestru, radila jej ako sa obliekať, dávať si make-up, a samozrejme robiť neplechu bez toho, aby si neskazila reputáciu. Nerobí to pre to, že by ju nejako mala, ale ten pocit nadradenosti a toho, že ona si nedokáže poradiť sama v mnohých veciach, si veľmi užíva. Dáva si záležať na tom, aby bola dobrá v písaní, veď už teraz píše o tých najväčších Hrách a špinách, ktoré sa dejú na jej univerzite a raz sa dostala do redakcie. Jedine, kde sa rada uvoľní, je posteľ. Nemusí mať ani na to pánsku spoločnosť. Stačí jej teplá perina,  schúliť sa ako malé dieťa a takto vám bude spať i do obeda. To je možno jediný moment, kedy ju človek môže uvidieť ako nevinné stvorenie.


× o doplnění si napiš na e-mail

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92