Wednesday, May 30, 2018

Character CreationREKONSTRUKCE...

Máte povoleno si vytvářet postavy jiného pohlaví.

Při výtvoru stylisty je nutné poslat nejdříve návrhy kostýmů, redaktoři musí vytvořit úvodní článek.
Herní kontakty budou veřejné pro ostatní hráče, aby Vás mohli zkontaktovat.

Dříve, než si vymyslíte nick, jméno postavy a face claim, tak si zkontrolujte, zda jsou ještě volné.

V každém bodě (historie, postava atd...) musíte napsat min. 150 slov. U Kapitolanů a obyvatel z 13. kraje (stálejší postavy) musíte napsat rozsáhlejší profil, nesmí být odfláknutý - min. 200slov. Ideální bude, když si profil více zpracujete.

Fotka vaší postavy nesmí být kreslená, selfie, nekvalitní, s obličejem příliš zblízka a fotky z akcí, bulváru atd... Formátu jpg, png a gif - velikost větší jak 250x250

Face claim se zde nesmí opakovat, žádní herci z trilogie HG, vyhni se svým osobním fotkám, pokud nemáš jistou potřebu ji sem nutně narvat.

Jména by se neměla podobat, ani jejich životy by se neměly zakládat na stejném principu. Život jde dál, a u nás neexistuje žádná reinkarnace.

Kapitolani nesmí mít face claim herců, jestli je vzhledově starší, tak se dají ještě povolit. - Stejně jako ve filmech je i u nás zvýšený věkový limit ve vzhledu. 13. kraj si vytvářet smíte, ale bude lepší se jich vyvarovat.

Postav může mít kolik chcete, ale musíte za ně stíhat hrát. V aréně jsou povoleny jen 2 postavy, V.I.P. hráč 3, pokud bude chtít.

Do historie se nesmí psát, že je/byl váš rodič vítězem nebo sourozenec, který absolvoval arénu, jestliže tam opravdu nebyl. Vše už je několik Her zaznamenáno, a proto by to byla úplná pitomost. Vymýšlet si nemůžete, ale domluvit se s hráči, co měli/mají tyto postavy můžete.

Pokud zemřete, můžete se zaregistrovat znovu a čekat na další Hry.

Pokud už nechcete za svou postavu hrát, můžete ji nechat zabít, ale musíme se o tom nějak dozvědět. Platí jen pro vítěze, Kapitolany a obyvatele z 13. kraje.

< ZPĚT | DÁLE >

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92