sixth pentagames

Harmonogram Her → Trénink / Volno | SEZNAM + INFO

Saturday, September 16, 2017

Tatiana Roth Herman

 

Player: Maddie

FC: Ieva Laguna

Occupation: Stylist → Alternate, Singer

Contact: maddiepond@email.cz

Age: 24

Status: alive

[ tatjána róf hermn ]


credits [ 1 550 ]

 osoba nic nevlastní


Když si představíte tuctového Kapitolana, tak přesně to je Tatiana. Taková rozhazovačná, naivní, rozmazlená holka, co ještě ani pořádně nedospěla. Potřebovala by ještě pár let. Je to ještě takový dost dítě, i když se snaží vypadat strašně dospěle. Je taková dost nerozumná, a ještě si plně neuvědomuje následky svých činů. Pořád má nad sebou maminku a tatínka, asi by moc dlouho nepřežila, kdyby jí někdo nekupoval jídlo. Nevyzná se v těhle věcech. Jenom kdyby někdo zatlačil a řekl, že se doopravdy musí snažit, tak by to zvládla. Jenže její alternativní rodiče to nikdy neudělají a ona ani nemá důvod, aby se o něco snažila. Takhle jí to vyhovuje. Budí dojem, že je tak umělecká duše, že se u přízemních problémů nezastavuje. Jenže ona je chce všechny vědět. Není to žádná křehká duše, dokáže si říct, co chce. Dokáže si to vydupat. Každopádně chce být u všeho, miluje, když je ve společnosti, umí se tam chovat. Ale pořád je u ní znát jistý egocentrismus, ráda mluví o sobě nebo o někom, na kom jí záleží stejně jako na sobě. To jsou už spíš doopravdy celebrity, vítězové. Snaží se vypadat a chovat, že patří mezi ně, což většinou klame. Ale na druhý pohled je jasné, že k tomu má ještě daleko. Tatiana je velmi lehce ovlivnitelná. Věří vlastně všemu, co jí kdo řekne, vždy se snaží jít s davem. Neumí moc argumentovat, protože si nikdy nepotřebovala nic vyhádat, ale zase když má udělat scénu před co nejvíce lidmi, tak je zase v pohodě. Má prostě ráda, když se na ní všichni dívají. Proto se také obléká ne podle svých návrhů, ale podle toho, co právě nosí ti nejvíce viditelní. Často se stane, že má stejný outfit jako nějaký vítěz, kopíruje kde se dá, aby se alespoň trochu přiblížila té vyšší vrstvě. Má ráda svůj dokonalý vzhled a ráda ho samozřejmě předvádí. Jenže tímhle vším jenom schovává obrovskou životní nejistotu, protože vlastně jde jenom ve stopách babičky, není to něco, co by si vyloženě vybrala sama, takže vlastně ani neví, co pořádně chce. A navíc, jak chce být pořád ve světle reflektorů, a nejenom její práce, ale aby tam byla i ona sama, tak veřejnosti ukazuje i svoje další talenty. K tomu patří hlavně to, že umí celkem zpívat. Takže je vlastně docelá známá pod svým uměleckým jménem TITANIA. A dost lidí poslouchá její písničky a i v tomhle věku už se dostala na televizní obrazovky a je ikonou mnoha mladých umělců.


Tatiana se najednou vzala v Kapitolu. Narodila se tu, ale nikdo moc to nečekal. Ale to nevadilo, její rodiče si moc přáli mít děťátko, takže byli moc rádi za tohohle malého kulíška. Jenom vlastně byla tajně, nikdo to nesměl moc vědět, že je na světě. Protože její rodiče nechtěli, aby to zase věděli jejich rodiče. Tatiana měla všechno, co kdy chtěla. Bohaté rodiče, milující rodiče, kteří se jí neustále věnovali. Zažila skvělé dětství a vlastně celý její život byl super. Celá její rodina byla taková alternativní, takže Tats se spíš učila waldorfským způsobům, číst a psát se naučila až velmi pozdě, zato už od dětství šila, malovala nebo navlékala korálky. To jí zůstalo. Všechno bylo doma super, než teda dostala mladšího bratra, to teprve zažila peklo. Ale nějak si na něj zvykla a teď už má svou rodinu zafixovanou ve čtyřech lidech. Její rodiče jsou přeci jenom velmi bohatí, tak si mohli dovolit rozmazlovat obě děti. Ani jedno na tom netrpělo. Jak šel čas a Tatiana a její mladší bratr Hugo rostli, přicházela puberta a nějaké nešvary s rodiči. Ale pořád je všechno v pohodě, jenom měla Tatiana zakázáno šít a kreslit, protože to vlastně dělala celé dětství, tak už byl čas se naučit něco nového. Jenže ji to k módě pořád táhlo, i když to měla nakonec úplně zakázáno. Nejdřív nevěděla, proč to tak je, ale potom se ukázala celá historie. Ona to totiž má v krvi, že chce navrhovat. A její babička nebyl nikdo jiný než Mag Tennant. Jenže ta se o svou dceru nestarala, takže ta ani nechtěla, aby se její matka dozvěděla, že je babičkou. Tatiana se s ní nikdy nepotkala, každopádně teď už jí nikdo nesmí kecat do toho, co chce dělat. A protože byla celý svůj život rozmazlovaná a dokázala si rodiče obtočit kolem prstu, tak jim prostě řekla, že jde pracovat ke Hrám a že se stěhuje a že ji mají finančně podporovat. Což je také stalo, přesně do puntíku. Začátky byly kruté, ale práci získala. Teď už navrhuje, co chce, a je dost šťastná. Hýří penězi, které jí dávají rodiče, má doma dvě kočky a tři papoušky a vůbec to tam nemusí po nich uklízet, protože má svého vlastního avoxe. Ale hlavně chce být vidět ještě víc, aby její rodina, a hlavně ona sama byla stejně slavná jako už jednou byli. To se jí velmi dobře daří tím, že kromě nějaké tvrdší práce navrhování oblečení se dala na dráhu zpěvačky. Lidé ji milují. Ona miluje ty davy, co chodí na její koncerty. Je dost známá, v televizi je skoro pořád. Je takhle spokojená a rozhodně chce ve stejných kolejích pokračovat.

   
    


× o doplnění si napiš na email

other worlds

https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92