Saturday, July 29, 2017

Dewerlix von Zarevey

[ devrliks von zarevej ]

  

Player: Rywaine

FC: Linda Hallberg

Occupation: Escort → District 3 | Trainer

Contact: nielle.shine@gmail.com

Age: 35 deceased - bombový útokDewerlix je na prvý pohľad, možno niekedy až príliš, tvrdo vyzerajúca mladá žena. Môžete mať o nej mnoho názorov, no najvýstižnejší je zjavný temperament. Všetko jej srší z očí a ak sa prizriete bližšie, môžete vidieť i jazvy. Rešpektuje, no je zjavné, že nie práve rada. Ak vám niečo povie a vy ju odignorujete, dávajte si radšej pozor. Ale keď ju zbadáte osamote a ona si vás nevšimne, je láskavejšia, ako sa zdá byť – vtedy vidíte jej pravú povahu. Je tvrdšia len preto, aby vzbudila rešpekt. Tiež si však môžete všimnúť jej večnú divokosť a neskrotnosť. Hlas má väčšinou príjemný, no jej jazyk je trochu štipľavý. Chodí ladne a potichu. Za tých, ktorých má rada či miluje, by sa obetovala. Nerada sa rozpráva milo s cudzími, no to však len kvôli jej nedôverčivosti, preto si ju skúste obľúbiť. Nikomu o sebe nehovorí viac, ako uzná za vhodné, vždy si radšej najprv preklepne vás. Je to cholerička, je väčšinou temperamentná, impulzívna, ale nemôže sa povedať, že by nebola spoľahlivá. Ak jej príde nejaká vec dôležitá, okamžite sa ju snaží vyriešiť s chladnou hlavou. Je stála vo svojich názoroch a životných hodnotách. Je dynamická osobnosť, ktorá dosahuje svoje ciele. Bez váhania bojuje za práva a chráni ukrivdených, pozerá sa však nahor, je lojálna. Nikdy nie je apatická, no k ľuďom nerešpektujúcim ju je s časti ľahostajná. Má silnú vôľu, rozhodnosť, problémy rieši rýchlo. Jej prvotným záujmom je dosahovanie cieľov, nejde jej o to, aby sa niekomu zapáčila. Je cieľavedomá a skvelá organizátorka. Rada prekonáva prekážky, miluje konkurenciu. Obíde sa bez priateľov a divákov, stačí jej len jej cieľ. Má intuíciu pre odhad situácie a obvykle má pravdu. Miluje krízové situácie, v ktorých exceluje, naopak tie, v ktorých nič nezmôže, neznáša a niekedy sa ich bojí. Dalo by sa však povedať, že je dosť zložitý charakter a jej reakcie na rovnaké veci nie sú dvakrát vždy rovnaké. Ako oheň vie popáliť, no zároveň zachrániť pred zimou. Má záujem o veci, ktorým by sa mohla priučiť. Po fyzickej stránke bola odjakživa jedna z najrýchlejších a silnejších, preto sa i stala trénerkou. Ak si z nej niekto robí srandu, hneď ho chce zraziť na zem. Niekoľkokrát urobila kvôli vlastnému charakteru chyby, no naučila sa ich prijímať, i keď vždy verí, že jej názor je dôležitý a neznáša, keď nemá pravdu. Najradšej má nočné prechádzky a tréning. Chodí behávať a posilňovať. Samozrejme sa tiež zaujíma o módu a dizajn. Je to však ťažké, keď ste jedno z jednovaječných trojčiat.


Dewerlix je mladé dievča narodené v Kapitole. Nie je ale v domácnosti jediná. Totižto, má dve sestry, na vlas rovnaké ako ona. Proste trojčatá. Keby ste ich vedľa seba videli, neviete, ktorá je ktorá. Obočie, pery, nos, uši, všetko rovnaké. Teda, až na farbu očí. Dewerlix ich má modro-sivé. Jej sestra Danrys sivé a druhá sestra Dracia modré. Síce podobné, ale keď si chcete byť istý, pozrite sa na ne. Ale je jasné, že si nenechali rovnakú farbu vlasov. Každá nosí úplne inú. Ak by ste sa pozreli na Dew, väčšinou ich bude mať len čierno-tyrkysové. Ich smery ale neboli rovnaké. Jej otec chcel syna. Chcel, aby bol silný a dokázal niečo viac ako ostatní. Nejako sa na tomto nakoniec zviezla práve Dewerlix. Snažil sa z nej urobiť malého synáčika. Nemalo to ale také svetlé stránky. Bil ju, týral, keď urobila chybu. Správal sa k nej ako k mužovi. Ako by nebola len šestnásťročné dievča, ktoré by šlo radšej na nákupy, ako chodiť behať a cvičiť s otcom od rána do večera. Od tej doby má jazvy. Keď mala dvadsať a dozvedeli sa o tom všetkom sestry a matka, otec spáchal samovraždu. Všetkých to poznačilo. A Dewerlix sa nakoniec dostala tam, kam chcela, stala sa trénerkou v prípravni na Hunger Games, jej najobľúbenejšieho programu. Nech tie deti vedia aspoň niečo, skôr ako sa tam vrhnú a zomrú. Naučí ich aspoň niečo.

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp