Thursday, May 04, 2017

Familiar Faces


AKCE UŽ V MINULOSTI PROBÍHALA A JE POTŘEBA SE DO NÍ ZAPSAT JEŠTĚ JEDNOU.

(akce probíhá od začátku - to, co se na akci v minulosti událo, se nestalo! = více info u admina)

Novinky přinášejí, že v Druhém kraji se nedávno stalo něco neočekávaného. Bylo to pár týdnů drženo v tajnosti, ale kvůli událostem, které se před týdnem udály, nemůže být Kapitol v tichosti. Veřejně je oznámeno, že se našel faktem zničené vojenské vedení v Druhém kraji, která je nazývaný jako Ořech. Obyvatelé Dvojky zatím pomáhají sklidit nepořádek a dostat se do Ořechu. Zatím se neví, co se v něm skrývá a zda se tam ještě něco nachází. S touto novinkou se objevují i další nepokoje ve stejnojmenném kraji a v ulicích Kapitolu objevili takzvaní "rebelové" - mezi nimi se objevovali známé tváře. Neví se, jestli je tento akt jen pouhým vtipem výtržníků nebo se jedná o něco vážnějšího. Kapitol je identifikoval jako dvě vítězky - Shelia Holbourn, Stephanie Borman, které byste mohli znát z minulosti a mají být údajně mrtvé. Dáváme za pravdu, že těla těchto dvou vítězek jsme nikdy nemohli po jejich "smrti" spatřit. Všichni, kteří se podíleli na "vraždě" paní Holbournové, jsou 24/7 pod přísným dohledem během celého procesu vyšetřování - Henry Gibbs je na dobu neurčitou zbaven své funkce, vítězové (Claudie, Desirée, Bentley) mají v sobě čipy, které je budou neustále sledovat. Pro celý Panem se potvrdil fakt, že 13. kraj skutečně existuje, ale většina ani netuší, o co jde. Taktéž kolují fámy o Katniss Everdeen, naprosto neznámé osobě v této éře.

TABULE AKCÍ (info + úkoly k akci atp...)
 • Zápis do komentářů, kdo nebude zapsaný, nebudeme úplně kontrolovat aktivitu (i nepřihlášená postava může zemřít) + při každé hře napište pod komentář zda jste na někoho útočili (Může kdokoliv, zranění nebo úmrtí rozhodne Vypravěč.) - Potřeba napsat k zápisu: celé jméno postavy, loajalita
 • Koná se: od 29.5. 19:00 a celý červen
 • Kde: Kapitol, Druhý kraj (S oznámením admina i jinde po Panemu.)
 • Přístup: celý Panem
 • CO SE BUDE DÍT?
  • Princip funguje jako v aréně co se týče útoku a obrany. Obrany tu moc nemáte, pokud nejste vítěz. Jinak ostatním rozhoduje Vypravěč. Nemůžete si přijít a někoho si jen tak zabít. Na rozdíl od arény, určuje jen Vypravěč zásahy, zranění, smrt atp...
  • Osoby z 13. kraje mají limitované útoky, takže co jste si za tu dobu nasbírali, můžete právě teď uplatnit. (free attacks).
  • Kdo postavu nemá, může si jí založit. Během toho si můžete útoky ještě navýšit prostřednictvím normálního hraní v Kapitolu i ve 13. kraji nebo kdekoliv jinde v krajích, nezapočítávají se útočné hry.
  • Pohyb je na celý měsíc volný, ale neznamená to, že je to panemskými pravidly povolený.
  • Mírotvorci mají volné útoky, samozřejmě si nemohou jen tak přijít a někoho si zabít, protože se jim hráč nebo postava nelíbí. Mírotvorce musí být na straně Kapitolu, nikoli se stát rebelem.
  • Vítězové mají volbu úplně volnou. Možnosti mají neomezené, ale musí to pasovat k povaze a životu postavy.
  • Kapitolani to mají stejné, ale taky mějte na vědomí, že to nejsou žádní mariňáci a nejsou to zrovna silné postavy, pokud zrovna není zrovna fyzicky nadaná. Stejně tak o fyzickém nadání platí i pro vítěze.
  • Nakonec obyvatelé krajů. Mírotvorci kraje stále hlídají, takže je nepravděpodobné, aby se do Kapitolu dostali. Avšak bližší kraje Kapitolu tu možnost mají.
  • Body jsou za hraní jsou pro zapsané postavy samozřejmě vyšší.
  • Odměna za aktivitu na akci, je u každého jiná ale štědrá. Připojit se může kdokoliv, avšak upozorňujeme na fakt, že zde není žádná imunita pro nikoho a kdokoliv může zemřít.
Výběr stran je zcela na vás. Můžete být vraždící maniak, který chce jen vraždit, někdo jako dvojitý agent, což si musí domluvit s adminem, a pak neutrál/Kapitol/13. kraj. O aktivitách, strategiích si rozhodujete vy, Vypravěč vám bude kecat jedině do bojů a osudu vašich postav. Každá strana má svojí základnu, kam si může dojít vyléčit, občerstvit, vzít si nějaké věci a domluvit si tak své věci.

Na rozdíl od minulé akce s 13. krajem, máte dovoleno mít postavu přihlášenou na straně Kapitolu i 13. kraje. Sice budete mít nasbírané informace z obou stran, ale pokud bude potřeba, nějak vám to ztěžíme. Poté, co se přihlásíte, tak získáte na svůj e-mail heslo do své základny (Které nedávejte žádnému hráči, ani kdyby heslo zapomněl. On si zapomnětlivý hráč umí sám napsat na náš herní e-mail.), kde budete mít všechno potřebné a další informace, plány atd... Můžete se pohybovat na základně, kde si doplníte svoje síly a pak se zase vrátíte do terénu.

Během akce budete sbírat  mince (odměny za aktivitu, mise a splněné fáze), za které budete po skončení akce (tudíž na konci měsíce) odměněni body, penězi nebo jiným bonusem. Za mince si budete moct pořizovat různé vychytávky, abyste dosáhli svých cílů, které samozřejmě nemusí být zrovna zabití někoho. Možností máte hned několik, vypisovat se zde nebudou. Na něco jistě přijdete sami, je to zcela na vaší fantazii. Avšak mějte stále na vědomí, aby to pasovala tématu RPG a činnosti k postavě. Při akci budete mít kromě ničení, stíhání vetřelců, pokusy o vzpoury, vraždy atd... ještě jiné úkoly, které můžete i nemusíte splnit. Pokud je splníte, plus pro vaší postavu. Ty úkoly jsou rozdělené na fáze. Jsou k akci důležité a můžete jimi zjistit nějaké tajnosti. + Čtěte reálie.

Kromě fází s úkoly se budou objevovat mise ze strany adminů, které také nemusíte nutně splnit. Mise budou vždycky Vypravěčem napsané na základně nebo v kempu. Pokud je splníte, můžete získat nějaké materiály a i peněžní odměnu (mince). Mise můžete opět plnit sami nebo s někým do dvojice i větší skupiny. Míse se nemusí objevovat každý den. Může se plnit jen jednou, pokud to už jeden člověk splnil, znovu to jiný člověk nemůže splnit.

Nemusíte čekat na povely admina nebo až se objeví mise či další fáze. Vy sami si můžete tvořit své cíle, i za to dostáváte odměny. Upozorňujeme, že není nutný cíl zničit Kapitol ani zabít co nejvíce lidí, ale třeba... zabití neoblíbeného vítěze, mírotvorce, prezidentku, tvůrce (whatever) nebo zničení HG nebo jenom varovat, že je 13. kraj opět na scéně. *mrk, mrk* Rozhodujte o příběhu sami!

3 comments:

 1. Tak já tedy zapisuju Andreu za Kapitol.

  ReplyDelete
 2. Jestli je ještě možnost, ráda bych se do akce zapojila s Ezrou a Darylem, kteří by kopali za tým Kapitol

  ReplyDelete
 3. Rád bych tam opět přidal Manfreda, pokud to bude ještě možné :)

  ReplyDelete

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp