Thursday, December 29, 2016

Severine Cosgrove

[ syverin kóstgrouv ]

 

Player: Katy

FC: Elizabeth Hurley

Occupation: Head Gamemaker

Contact: ksmehlikova@seznam.cz

Age: 45
level [ 0 ] • credits [ 70 000 ]

cestovní doklad


Severine se narodila do Druhého kraje. Vzhledem k tomu, že je teď dost možná nejvlivnější člověk v Kapitolu, všem je jasné, jak moc ambiciózní tato žena je. Sebevědomí jí taky nechybí a má svůj vytříbený styl, který jí dodává téměř vzhled královny. Bradu vzhůru, to je její moto. Díky tomu by jí hodně lidí nazvalo tichou vypočítavou mrchou. Hlavně teda mrchou. A ona taková je, jinak by se nikdy nedostala do tak vážené pozice. Ale umí to skvěle skrývat. Její falešný a pravý úsměv jsou k nerozeznání, umí být milá a přátelská dokonce umí být i ochotná. Na společenských akcích je výbornou společnicí, i přes to, že raději poslouchá než mluví. Celkově jí většina lidí má spíš rádo, pokud proti ní nejsou zaujatí. Ale i to se stává úspěšným lidem. Člověk je holt tvor velmi nepřející žádný úspěch. V práci je sice přísnou ale spravedlivou šéfkou. Je to totiž docela velká workoholička. A taky perfekcionistka. V této kombinaci jí většina gamemakerů v období her zase tak rádo nemá. Všechno musí být úplně do detailu vyřešené. A běda, jestli někdo něco poplete. Naštvanou Severine je velmi těžké si zase udobřit. Pokud nejste její děti. I přes svůj přehnaný vztah k práci, svou rodinu má pořád na prvním místě. A protože s nimi netráví tolik času, kolik by chtěla, vynahrazuje jim to rozmazlováním. Ne, že by nebyla přísná, pokud musí, ale po troše přemlouvání vždycky povolí. Což hlavně Bumpey umí pěkně využívat. Ale ona pro ní má pochopení, protože ví, jak těžké je být nejmladším ze sourozenců. Přesně ví, kdy její děti zapojí svou velmi dobou a velmi skrytou manipulaci. Protože toto nadání zdědili právě po ní, Manfred je oproti ní velmi přímý člověk. Ačkoliv jsou v tom dobré, ona je stále největší mistr tiché manipulace v jejich rodině. Má okolo prstíku obtočenou i Prezidentku, aniž by si to uvědomovala. Navenek jsou prostě velmi dobré přítelkyně. Ve skutečnosti se o většině rozhodnutí radí právě se Severine. Dalo by se říct, že ovládá celý Panem, aniž by to kdokoliv tušil. Protože navenek je to stále ta sympatická, celkem milá a hodná dívenka.


Jak už bylo řečeno, narodila se jako nejmladší dítě do rodiny ve Druhém kraji. Nebyla nějak chudá, přesto ani významná. Už od malička všichni jejich známí říkali, že to dotáhne daleko. Jako malá poctivě trénovala na hry, ale toužila se dostat mnohem dál než jen na vítězku. Z doslechu věděla, že se s vítězi nezachází tak úžasně, jak to vypadá. A ona ve skrytu duše toužila ovládat, ne být ovládána. Náhle jí bylo devatenáct a ona si mohla dělat, co chtěla. V té době si začala všímat jednoho sličného mladíka z Centra. O pár let později si ho i vzala. Nikoho jiného nikdy nemilovala, protože měla spoustu jiných věcí na práci. A Manfred se o ní uháněl tak dlouho, až jí dostal. Tak přišla ke svému přímení, pod kterým jí brzo měl poznat celý Panem. Tak to měla v plánu. Možná v jejím životě hrálo malou roli i štěstí. Do důchodu zrovna odešel jeden její známý Tvůrce. A jelikož měl dobré konexe a Severine mu přišla sympatická a schopná, brzo nastoupila na jeho místo. Po společenském žebříčku stoupala velmi rychle. Možná by stoupala ještě rychleji, kdyby nebyla nucena dát si pár měsíců pauzu kvůli svému těhotenství. Zkombinovat práci a dítě bylo těžké, ale nebylo to nic, co by nezvládla. Zvládla to pak i podruhé a i potřetí. Když se dívá zpět, může hrdě prohlásit, že žádné ze svých dětí nikdy nezanedbávala. Možná s nimi nikdy nebude moct být 24/7, ale je to dobrá máma. Manfreda taky pořád ještě miluje, i když za to možná může to, že se nevídají tak často, aby si začali lézt na nervy. A stejně jako je dobrá matka a manželka, je dobrá v práci. Možná ještě o maličko lepší. Na místo Hlavní Tvůrkyně se dostala hned po smrti Devlin. Začaly se šířit drby, že s její smrtí má co do činění. Jiní tvrdí, že za to může fakt, že jí měla Prezidentka ještě radši než bývalou Tvůrkyni a ta to nesnesla, takže si vzala život. K tomu se ještě nikdy nevyjádřila a taky se vyjadřovat nehodlá, můžete si na to udělat obrázek jaký chcete. Každé vaší teorii se od srdce zasměje.


× Brysen Angela Roycaster - doplň...

× Celeste Vanderbilt - doplň...

× Cerys Alsephyte Smyrna - doplň...

× Gunner Cosgrove - doplň...

× Manfred Cosgrove - Ačkoliv tomu moc lidí nevěří, je to opravdu jediný muž, kterého kdy milovala. Přestože je to trochu hromotluk a neotesanec, ona nikdy neměla důvod mu být nevěrná. Možná je to částečně zapříčiněno tím, že nemá čas na hledání jiné lásky. Navenek jejich vztah působí velmi formálně a až chladně, ale jen oni dva vědí, co se děje za zavřenými dveřmi.

× Marcellus Titus Sinclair - doplň...

× Elijah Wesmyron - K tomuto člověku chová až překvapivě velký respekt. Obdivuje, že se dokázal dostat z nuly na vrchol, podobně jako ona. Navíc ho znala už v podstatě odmala a mohla sledovat jeho kariérní postup, což jí na něm dost baví. Navíc je to pravděpodobně nejlepší přítel jejího muže a i ona mu důvěřuje. Jediné, co jí trochu vadí je, jak moc ovlivňuje Cerys. Ale ona se vždy snažila oddělovat osobní a pracovní život, takže v konečném důsledku je to spíš přítel, než rival.

× Ulysses Vanderbilt - Trvalo jí velice dlouho, než tohoto muže dokázala nějakým způsobem respektovat. Už od začátku z něj cítila opovržení kvůli tomu, že její rodina není tak významná, jako ta jeho. Ví, jak moc nemá rád nevýznamné rodiny a spodinu, a dlouho nemohla přenést přes srdce, že něco jako původ mu může tak vadit. Vždyť nejde o původ, ale o to co dokázala. Vše se změnilo až s jejím přátelstvím s Paulx. Vysvětlila jí, že to vůbec není tak, jak si myslí. Že sice nemá rád spodinu, ale Severine respektuje a její původ je v tomto případě vedlejší. Sice jí to moc nepřesvědčilo, ale naučila se ho svým způsobem respektovat. Minimálně jeho pozici a to, jaký mají vztah s Paulx. Ví, že její nejlepší přítelkyně by si nevzala nikoho špatného.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92