Thursday, December 01, 2016

Laverne Lace

[ lavern lejs ]

 

Player: Tryaki

FC: Katiusha Feofanova

Occupation: Stylist → District 12

Contact: T.Tryaki@seznam.cz

Age: 23

Status: deceased - operace odstranění žeber


Laverne je jedním z mnohých znuděných obyvatel Capitolu, které již přestala bavit afektovanost a sentimentalita okolo. To ale neznamená, že by se její zájmy jakkoliv lišily od hromadné většiny – právě naopak. Podobně jako každý v Capitolu sobecky touží po svém vlastním místě na výsluní, dokonale ignorujíc vše, co by se děje za zdmi zářivého hlavního města. Toto drobné děvče považuje za zábavu pouze dvě věci: skrytý svět machinací a intrik Capitolské vlády, s jehož hlubokými kořeny se často shledávala již v dětství, když pozorovala práci svého otce – a stále se měnící svět módy. Oba tyto nestálé, proměnné světy jí poskytují vzrušení, které jí jinak v každodenním životě chybí. Většinu věcí sleduje s odměřenou chladností a nedá se říci, že by ji příliš vyváděly z míry každoroční splátci přicházející o své životy v aréně. Hladové hry vidí spíše jako příležitost. Příležitost, která je konečně po letech na dosah její ruky.


Laverne je nejmladší ze tří dcer Midia Lace, nechvalně proslulého vlastníka jedné z největších Capitolských sázkových kanceláří, který se dokonale přiživuje na prestiži a popularitě samotných Hladových Her. Jelikož se však jeho zájmy často liší od těch tvůrců her, patří rodina navzdory svému bohatství k nepříliš oblíbeným členům Capitolu. Proto jakmile se Laverne od svého otce naučila všechno potřebné, odpojila se od rodiny a začala budovat svou vlastní kariéru. Nejprve se vyučila jako parukářka, než byla na doporučení svého postaršího vlivného mistra přijata na návrhářskou akademii, načež se stala asistentkou jednoho ze stylistů Hladových Her. Jak zvláštní náhoda, že se brzy stylistovi samotnému přitížilo a mladá asistentka jej musela nečekaně zastoupit, získávajíc nejen jeho pozici, ale také titul, a příležitost se zviditelnit na nejpopulárnějším dění vůbec.

    

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp