Monday, April 04, 2016

Ilias F. Himerson

 

Player: Fenhrier

FC: Leebo Freeman

Occupation: Stylist → District 3

Contact: roman.ladi1@gmail.com

Age: 24Status: alive

[ ilijas himersn ]


credits [ 4 700 ]

 osoba nic nevlastní


Tento mladý muž, teda skôr chlapec, je majiteľom vyššej štíhlej postavy, ktorá sa nemôže pýšiť nejakým tým pevnejším vyhotovením. Ilias je skôr druh chlapca, na ktorého keď sa pozriete, máte ho chuť nakŕmiť, pretože vyzerá, že každé i to najslabšie mihnutie vetra ho môže zlomiť na dva kusy. Ináč je to na svoje pomery celkom príťažlivý mládenec, ktorý sa nebojí experimentovať so svojím telom a zovňajškom. Piercing a tetovanie nie sú u neho nič neobvyklé, proste normálka. Dá sa povedať, že v nejakom tom pozitívnom slova zmysle ho to robí krajším, mužnejším a príťažlivejším. Pokiaľ nemá nejakú výnimočnú; náladu a nemaľuje sa, tak by možno aj nejaké to ženské srdce zlomil. Teda nič iné, ako zlomiť ho nedokáže, pretože je latentným homosexuálom. Nikomu o tom nevraví, nikde to nezmieňuje, no i tak sa o tom nejako šepká. Nie, že by sa cítil nechcený, alebo neakceptovaný, ale nepovažuje za potrebné sa s tým niekomu zdôverovať. Možno je to súčasť jeho komplikovanej povahy, ktorá zahŕňa aj nedôveru voči ľuďom, ba dokonca aj autoritám. Nikdy sa necítil ako ovečka v stádu, ktorá musí poslúchať dobre zabehnutý systém. Ilias bol vždy akousi výnimkou po všetkých stranách. Keď jeho vrstevníci hrali futbal, on navrhoval oblečenie. Keď si všetci jeho kamaráti našli priateľky, on si just žiadnu nenašiel. Jednak to, že by ho nevzrušovala... A tak celkovo. On jednoducho nemôže byť ten, čo stojí v pomyselnom rade, vlak hýbajúci sa len po koľajniciach. Čo sa týka jeho kontaktu s okolím a správaním v spoločnosti, jedná sa o extroverta, ktorý je zároveň aj cholerik. Je sarkastický, negativistický. V žiadnej situácií nemyslí pozitívne. Pokiaľ sám nemá uspieť, nikomu nič nedopraje. Keď totižto nemá on, nemôže mať nikto. Pokiaľ si niekoho pustí naozaj blízko svojmu teľu, alebo sa mu proste niekto zapáči, razom svoju povahu zmení na pozorného prívetivého spoločníka.


Jeho rodičia na neho tak trochu vždy nemali čas. Dokonca sa Ilias čuduje, že si jeho matka našla nejakú voľnú chvíľu, aby ho porodila. Je jedináčikom, a tak trochu sa vždy považoval za akúsi chybu, prasknutý prezervatív, alebo výsledok nepravidelného užívania antikoncepcie. Nemal v nich nikdy pocit istoty. V rannom detstve sa aj pokúšal nájsť si nejaký vzor, ľudí, čo by ho povzbudili, alebo motivovali ku nejakému správaniu. No hľadanie po pomyselných duševných rodičoch skončilo negatívne. Iliasovi vždy chýbal v rodine mužský vzor. Jeho otec bol celkom významný mierotvorca, čo je síce pekné, no mal tak veľa práce, že ho ledva vídaval. Možno to je jedným z dôvodov, prečo dodnes hľadá chlapov. Ehm... Rozumiete ako. Tak nejak odjakživa sa venuje umeniu všeho druhu. Je to taká umelecká duša. Kreslenie, maľba, sochárstvo... No vlastne ani divadlo mu nie je cudzie. Jediné, čo mu fakt nejde je spev. Keby ho bol býval vedel, tak by sa zrejme viac venoval hereckej kariére. No Boh mu nedožičil tento dar, a tak musel niečo vyskladať len z toho, čím disponoval. Dopadlo to tak, že sa vo svojich osemnástich rokoch predral cez pomyselný rad záujemcov o post stylistu do Hunger Games. 130. Hunger Games, budú jeho prvý ročník, kedy bude slúžiť splátcom a národu ako ten, čo sa stará o to, aby všetko vyzeralo tip top.


 


× o doplnění si napiš na e-mail

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92