Monday, March 21, 2016

Deiene Lucio

[ dai-in lus-jó ]

 

Player: Viol

FC: Sonya Esman

Occupation: Stylist → District 8

Contact: klavdyn@seznam.cz

Age: 27level [ 0 ] • credits [ 3 750 ]

cestovní doklad


Řekněme, že způsoby se nijak od Kapitolanů neliší. Má úplně stejné rysy v chování na veřejnosti, které mají všichni Kapitolani. Chodí výstředně oblékaná, nestydí se za své názory a užívá si zkrátka život Kapitolanky. Na první pohled vypadá sice namyšleně, ale nijak namyšlená není. Je to úplně normální člověk, který se dokáže bavit téměř s každým. Přátele si shání velmi snadno. Ona sama v sobě má takový ten šarm, kterým ostatní přitahuje. Jak vzhledem tak i povahou nebo myšlením. Vždy, když se pohybuje po ulicích, chodí takovým ladným krokem s mírně nazdviženou hlavou. Tím o sobě dokazuje, že je to výjimečná osoba. Je celkem často chválena, a vtom případě nevyhledává konflikty, nemá totiž k tomu žádné důvody. Všichni ji za její talent chválí, tudíž slyší jenom všechno, co je v dobrém způsobu smyslu. Vždy od své rodiny dostala to, na co si ukázala. Dalo by se i říct, že jí to jeden čas stouplo výrazně do hlavy a využívala toho při všech situacích. Ano, to byla jeden čas vážně pravda. Ale jak začala dospívat, začalo se to měnit. O svou rodinu se spíše potom starala, a obskakovala ona. To ji výrazně změnilo, protože začala být více starostlivá, někdy ba dokonce i vystrašená s každé titěrné chyby, kterou udělala nebo kterou udělalo okolí. Byla vždycky v klidu jenom tehdy, kdy bylo všechno v naprosté míře, jak jí to vyhovovalo. Jedinou věc, kterou ze všeho nesnáší je, když je někdo bordelář nebo nedodržuje základy dokonalosti. Je to něco jako když navrhuje šaty, jediná chyba a všechno se zhroutí. Urážlivá ale ve faktu není a nebyla. Neurážela se pro nic za nic, jak to někteří umí dělat pořád a stále dokola. Uráží se jenom tehdy, když to přejde svůj vyžadovaný limit. Z toho je potom hotová apokalypsa, to je nejlepší se radši od ní držet dál, i když se moc nehádá, vlastně vůbec. Ale tvrdá být dokáže.


Její život byl v podstatě vždy takový nezajímavý, takový obyčejný. Přátele měla, v rodině problémy nebyly, na všechno si vystačila sama, prostě úplně normální život, který má skoro každý. Rodiče ji milovali, byla pro ně totiž vždy ta malá holčička se zapleteným culíkem a se srandovní chůzí, a s dalšími komediálními vložkami. Když ale vyrostla, všechno se změnilo, holka už musela vypadnout z rodného hnízda a najít si svůj vlastní život, svou vlastní práci a taky svůj vlastní smysl. Deiene se rozhodla pro návrhářství, pro stylistku. Vypadalo to s ní v tomhle směru vždy nadějně, a sen se jí vyplnil. Stala se stylistkou pro 8.kraj. Všechna z odpovědnost se potom vrhla na ni a ona to musela stíhat, vždy v daném termínu. Každý ročník, se snaží vymýšlet něco nového, něco převratného, aby to nebylo každý ročník pořád to jedno a to samé. Má ale opravdu velkou fantazii, takže to zvládá. Ve svém volném čase, když nenavrhuje, je buďto někde v obchodech a hledá něco nasebe, v čem by vypadala věrohodně anebo vlastně navrhuje, to dělá taky ve svém volném čase. Ona to práce stylisty není pro ní až zas tak moc práce, je to něco jako koníček, nikoliv těžká práce. Vnímá to tak. Tenhle talent nejspíš zdědila po své babičce, která kdysi velmi ráda malovala. Malovala takové to, "extravagantní" umění a vypadá to, že Deiene to po ní zdědila. Akorát to využila trochu jiným směrem. Směrem k návrhářství, ke stylistce.
× o doplnění si napiš na e-mail

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92