Sunday, November 01, 2015

Unidentified Intruders


Do Kapitolu se dostala neznámí vetřelci (D13), nikdo netuší a kamery natočily jenom neznámé v maskách. Nejprve se zdálo, že šlo o pouhý incident s vítězi, kteří většinou v Kapitolu napáchají dost škody. Poté se v nákupním centru objevila bomba, což bylo naprosto nepřijatelné a všichni vítězové byli prověřeni. Bohužel se u nich nenašli žádné důkazy a kamery ukazovali, že byli nevinní a někteří byli zase ve svém kraji. Při útoku bomby došlo k několika úmrtím i vážným zraněním. Zemřeli známé tváře - Eudoxi Biswyne, Juliet Trasher a Lily Ellingson, které měly tu smůlu a zrovna byly v nákupním centru. I několik dalších nevinných lidí všech věkových skupin zemřeli, ti větší šťastlivci vyvázli živí ale s velkým zraněním a byli odvezeni do nemocnice, kde jsou teď hospitalizováni. Nikdo netuší, kdy udeří znovu, ale každopádně byli všichni mírotvorci povoláni do Kapitolu. V krajích ovšem stále nějací mírotvorci jsou, takže i kraje budou nadále hlídané. Akce je vlastně jedna velká aréna, ale nemusí v ní umřít skoro nikdo.

TABULE AKCÍ (nutnost si přečíst informace)
 • Zápis do komentářů, kdo nebude zapsaný nebudeme úplně kontrolovat aktivitu (nepřihlášená postava může zemřít) + při každé hře napište pod komentář zda jste na někoho útočili (Může kdokoliv, zranění nebo úmrtí rozhodne Vypravěč.) - Potřeba napsat: celé jméno postavy, loajalita
 • Koná se: 1.11. - 30.11.
 • Kde: celý Kapitol
 • Přístup: celý Panem
 • CO SE BUDE DÍT?
  • Princip funguje jako v aréně co se týče útoku a obrany (obranu tady moc nemáte, jelikož vám to rozhodne Vypravěč), nemůžete si přijít a někoho si jen tak zabít, ale tady rozhodne Vypravěč, zda druhou osobu zasáhl, zabil nebo zranil.
  • Osoby z 13. kraje mají limitované útoky, takže co jste si za tu dobu nasbírali, můžete právě teď uplatnit. (free attacks).
  • Kdo postavu nemá, může si jí založit. Během toho si můžete útoky ještě navýšit prostřednictvím normálního hraní v Kapitolu i ve 13. kraji nebo kdekoliv jinde v krajích, nikoliv útočným hraním. Pohyb je na celý měsíc volný, ale neznamená to, že je to panemskými pravidly povolený.
  • Mírotvorci mají volné útoky, samozřejmě si nemohou jen tak přijít a někoho si zabít, protože se jim hráč nebo postava nelíbí. Mírotvorce musí být na straně Kapitolu, nikoli se stát rebelem.
  • Vítězové mají volbu úplně volnou. Možnosti mají neomezené, ale musí to pasovat k povaze a životu postavy. Kapitolani to mají stejné, ale taky mějte na vědomí, že to nejsou žádní mariňáci a nejsou to zrovna silný postavy, pokud zrovna není fyzicky nadaná. Stejně tak o fyzickém nadání platí i pro vítěze.
  • Nakonec obyvatelé krajů. Mírotvorci kraje stále hlídají, takže je nepravděpodobné, aby se do Kapitolu dostali. Avšak bližší kraje Kapitolu, tu možnost mají, pokud to bude dobře uhráno. Akorát je riziko, že vám postava chcípne ještě dřív než se dostane do arény, takže postavy z krajů nedoporučujeme. Body jsou za hraní samozřejmě vyšší, ale riziko je stále větší.
  • Co z akce můžete získat. Vítězové a obyvatelé krajů mohou získat víc bodů do obrany a útoků. Mírotvorci budou zase odměněni peněžní částkou (SG), podle toho jak budou Kapitolu užiteční.

Výběr stran je na vás, také žádné strany mít nemusíte a jste jenom šílený kašpar, co si chce do někoho jenom nevinně pobodat (Třebaže vždy snil, že se dostane do arény.), i taková je možnost. Dokonce i takovdvojitý agent (To si budete muset domluvit s adminem, jelikož je zakázáno, abyste byli na obou stranách.), všechno je zcela na vaší fantazii a nebudeme vám v tom nijak bránit. O aktivitách, strategiích se rozhodujete vy, Vypravěč vám bude kecat jedině do bojů a osudu vašich postav. Každá strana má svojí základnu, kam si může dojít vyléčit, občerstvit, vzít si nějaké věci a domluvit si tak své věci.

Bohužel musíte vy jako reálný člověk stát jen na jedné straně, abyste neměli přístup k druhé straně. Takže všechny přihlášené postavy by měly být na jedné STEJNÉ straně. (Pokud je výběr složitý nevadí. Jestli bude akce úspěšná, tak je možné, že se uskuteční znovu a vy si vyberete zase tu druhou stranu. Takto podobně budou většinou vypadat všechny akce pro 13. kraj.) Poté, co se přihlásíte, tak získáte na svůj e-mail heslo do své základny (Které nedávejte žádnému hráči, ani kdyby heslo zapomněl. On si zapomnětlivý hráč sám přišije prsty a napíše nám na e-mail.), kde budete mít všechno potřebné a další informace, plány atd... Můžete se pohybovat na základně, kde si doplníte svoje síly a pak se zase vrátíte do terénu.

Během akce budete sbírat  mince (odměny za aktivitu, mise a splněné fáze), za které budete po skončení akce (tudíž na konci měsíce) odměněni body, SG nebo jiným bonusem. Za mince si budete moct pořizovat různé vychytávky, abyste dosáhli svých cílů, které samozřejmě nemusí být zrovna zabití někoho. Možností máte hned několik, vypisovat se zde nebudou. Na něco jistě přijdete sami, je to zcela na vaší fantazii. Avšak mějte stále na vědomí, aby to pasovala tématu RPG a činnosti k postavě. Při akci budete mít kromě ničení, stíhání vetřelců, pokusy o vzpoury, vraždy atd... ještě jiné úkoly, které můžete i nemusíte splnit. Pokud je splníte, plus pro vaší postavu. Ty úkoly jsou rozdělené na fáze. Jsou k akci důležité a můžete jimi zjistit nějaké tajnosti. + Čtěte reálie.

Kromě fází s úkoly se budou objevovat mise ze strany adminů, které také nemusíte nutně splnit. Mise budou vždycky Vypravěčem napsané na základně nebo v kempu. Pokud je splníte, můžete získat nějaké materiály a i peněžní odměnu (mince). Mise můžete opět plnit sami nebo s někým do dvojice i větší skupiny. Míse se nemusí objevovat každý den. Může se plnit jen jednou, pokud to už jeden člověk splnil, znovu to jiný člověk nemůže splnit.

Nemusíte čekat na povely admina nebo až se objeví mise či další fáze. Vy sami si můžete tvořit své cíle, i za to dostáváte odměny. Upozorňujeme, že není nutný cíl zničit Kapitol ani zabít co nejvíce lidí, ale třeba... zabití neoblíbeného vítěze, mírotvorce, prezidentku, tvůrce (whatever) nebo zničení HG nebo jenom varovat, že je 13. kraj opět na scéně. *mrk, mrk*

7 comments:

 1. Janine van der Leverdeen (peacekeeper D12) - Kapitol

  ReplyDelete
 2. Max Gregory D13

  ReplyDelete
 3. Tak s Bai podpoříme 13 Bailee Summers D13

  ReplyDelete
 4. Astrid Ronex-Kapitol

  ReplyDelete
 5. Jareth Gorton mírotvorce pro 7-Kapitol

  ReplyDelete
 6. Ezra Donnovan - Kapitol

  ReplyDelete
 7. Max Gregory, Kancelář

  ReplyDelete

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp