Tuesday, November 24, 2015

Ricardo Zancanella

[ rikárdo zankanela ]

[player] Pietro

[fc] Travis Deslaurier
 

great quality is ordinary honesty

× [species] human
× [date of birth] june 11, 2183 | ♊︎ gemini
× [loyalty] capitol
× [credits] 12 231

× [level] 1
× [age] forty-one | 41
× [occupation] escort
× [gems] 0
defense [ 0 ]
  • Ekonomický génius, seladon a lovec žen. Alespoň tak by se rád nechal titulovat. Tohle dítko se umělo narodit. Prakticky všechno, na co ukázal, se mu dostalo. Jak dospíval, začal si toho i vážit a úspěšně tak odolává pocitu zhýčkanosti a nabubřelosti. Ve škole vynikal zejména svým talentem na početní a později ekonomické obory. Ono to bylo dáno již rodinnými geny, všichni z rodiny umí skvěle počítat cokoli, od peněz po procenta zisku. Je tak to, co dámy mají rády. Inteligent, hezký, bohatý a svobodný. Neexistuje sukně, za kterou by se neohlídl a případně v duchu nepronesl nějakou poznámku, většinou nevhodnou. Občas sám sebe přirovnává k dobytku. Dle něj prý "kvalita žen-Kapitolanek upadává". Přítelkyni nemá, jeho nároky sice nejsou astronomické, ale většinou jde dotyčné jen o jeho majetek a takové partnerky ze srdce nesnáší. Sám pro sebe stvořil stupnici o pěti částech, od A+ po D a vždy, když nějakou uvidí, sjede ji pohledem a v duchu si ji někam do této stupnice zařadí. Déčko zatím nedostala žádná, ale Céčko už prý nějaká jo. Když pomineme ženy, jako ryba ve vodě se cítí ve vysoké společnosti, nebo alespoň v rušné. Totéž se týká i prostředí. Než domek na venkově by si radši koupil byt u nejfrekventovanější silnice v Kapitolu. Na druhou stranu i takový na pohled dokonalý a úspěšný člověk má své mouchy. Rád se napije, v kapitolském baru je známou firmou. Při jedné návštěvě tam ztropil bengál, když se naboural do zásob baru a pak se vrhl na jednu ze servírek. Když další den přišel k sobě, ta ostuda, co způsobil, mu došla, škodu po několikátém upozornění uhradil a veřejně se omluvil. Do baru sice smí, ale od té doby se drží na uzdě, protože moc dobře ví, že to nebylo nic hezkého. Barman vám klidně potvrdí, že se to stalo, a také vám potvrdí, že i přesto tam stále má veden účet, který vždy na konci měsíce zaplatí. Servírka, která tehdy jeho "útok" zažila, se o tom nechce bavit. Byl prý "drzý a neslušný". Ovšem lepších společníků, než je on na pánské jízdy a drby o ženách a byznyse byste v Kapitolu asi našli málo. Někteří by řekli, že je "Bohem obdařený bohém."
× × ×
  • [ file 001 ] Ve svém dětství sice dostal, na co ukázal, ale zpětně řečeno, moc toho zas nebylo. Jiné zhýčkané děti měly tuny hraček. On nikoliv. Stačilo mu jich pár, a dokud nebyly úplně na odpis, jiné nechtěl. Rád si je totiž spravoval, většinou jen lepenkou, s nářadím mu případně pomohl děda, protože jeho první setkání s nářadím skončilo děsným řevem a zapíchnutým šroubovákem v dlani a táta měl práci s firmou. Právě do ní jej hned, jakmile dosáhl plnoletosti, zapojili. Byla to firma s botami, zabývající se jejich výrobou a prodejem, pojmenovány jsou po vlastnících - Zancanella a patří svou kvalitou mezi špičku. Jde vlastně o takové "rolexky" mezi botami. Postupem doby otec s dědem nechávali Ricarda řídit firmu o samotě, přeci jen, oni tu nebudou věčně. Naplno ji začal řídit až minulý rok. Má však možnost kdykoli jejich pomoci využít, bylo-li by jí zapotřebí. A na co je hrdý velmi, je fakt, že "zancanellky" nosí každý mírotvorce v Kapitolu i v kraji. Armáda kdysi totiž vyhlásila na boty pro mírotvorce výběrové řízení a jeho firma vyhrála i přes celkem náročné požadavky vojenských sil. Takže pokud je neuvidíte na nikom z Kapitolanů, tak na mírotvorcích jistě ano. Nejmladší z rodu se ale nedrží při zemi a pomalu firmu rozšiřuje, je otázkou, co přinese čas. Známí rodiny si je mohou objednat dopředu, dle svých požadavků a za poloviční cenu. Je prostě dobré si udělat s někým z rodiny úzké kontakty.

  • 1x obsidiánový klíč
  • mobil - Advansy

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_e2039edee53b41f8acf8d5df574526a4~mv2.png/v1/fill/w_280,h_168,al_c,lg_1,q_85/INZERCE%206.jpg