Sunday, November 01, 2015

Charlotte Sheil Gether

[ šarhlot šejl gethr ]

 
Player: Nina

FC: -

Occupation: Stylist, Escort → Alternate | Editor

Contact: ninalapcikova@zoznam.sk

Age: 33 deceased - vražda: udušena látkou
Sheil na první pohled působí jako nanicovatá a namyšlená Kapitolanka, a tak tomu i je. Většina lidí je pro ní pod její úroveň, ale má problém chovat zášť nebo odpor ke krásným klukům. Při Hrách se nedokáže nesmát, i když tam není moc věcí k smíchu. Ráda se toulá po Kapitolu a prohodí slovo s kýmkoliv. Docela odsuzuje lidi podle toho, co mají na sobě, takže pokud jejich oblečení nezapadá do Sheiliiného vkusu, dokáže na ně být opravdu nepříjemná. Ráda navrhuje různé oblečení, které ji z fleku napadne, a klidně návrh načmárá i na ubrousek z kavárny. To nemění nic na tom, že je ke svým návrhům vždy strašně kritická, a je hodně agresivní. Dokáže všechny věci z její pracovny vyhodit do vzduchu. Nejvíc si zakládá na vzhledu jejích vlasů, a to je asi na ni ta nejpřirozenější věc. Ráda nosí oblečení, co ji hodně zužuje a nebrání se ani šíleně vysokým podpatkům. Pro ní typické jsou kulaté sluneční brýle, bez kterých nevychází ven i když je zamračeno. Ke klukům, kteří jsou objektem jejího zájmu se chová nepřirozeně, naivně až hloupě. Kdyby nebyli její typ, byla by schopná je zesměšnit. Nevyhledává společnost žádných holek, obzvlášť pokud se i jen nechtěné tváří, že jsou něco víc než ona. Její hlouček vysněných kamarádek jsou „patolízalky“ nějak zvlášť krásné, nejradši by je brala jako její zaměstnankyně, které by ji nosily drby, a chválily všechno co na sobě nosí, a smáli by se s ní na ostatních nevkusně oblečených lidech. Sebevědomí má a je i ctižádostivá Kapitolanka.


Její dětství nebylo nějak výjimečné. Narodila se jako jedináček velmi bohatému kapitolskému páru. Její matka další dítě nechtěla, protože by ji to údajně úplně zničilo postavu. Sheil byla i patřičně rozmazlována. Její otec se toulal po městě a hledal si milenky, zatímco se o malou Sheil starala chůva. Její matka využívala otcovi peníze na lázně a zkrášlovací procedury. Ona sama nepracovala. Vždy ji matka říkávala: „V tomhle světě se škaredí nikam nedostanou, pokud se krásná nenarodíš, díky bohu v Kapitolu je spoustu možností.“ – vždy ale dodávala: „Já si s tím nikdy hlavu dělat nemusela díky genetickému potenciálu.“ Od té doby měla sen být nezapomenutelnou kráskou. Otec jí tím pádem nepřidal do charakteru skoro nic než jen názor ke chlapům, a matka kritiku k sobě samé a ostatním lidem. V dospělosti ale Sheil dospěla k názoru, že je dokonalá, a tak už k sobě nemusí být kritická. Nikdy nebyla zamilovaná, a vždy využívala nabídky na vztahy tzv. „na jednu noc“. Její matka pro ni vždy byla vzor, a díky otcovým penězům má vlastní byt i personál. Matka se jí před nedávnem vypařila ze života a Sheil předpokládá, že si někde užívá a ukazuje všem, kdo je. Sama moc děti nemá ráda, ale líbí se ji představa, že by někoho vychovala k obrazu svému, a tak nějak by ho mohla ovlivňovat. Myslela by si, že pokud bude její dítě jako ona, bude v další generaci zase nějaký dokonalý člověk. K dětem se zatím nechystá, ale to neznamená, že se její manýr nezmění ze dne na den. Je hodně upovídaná, a ráda s lidmi mluví a drbe. Pokud jí někdy uvidíte a zakecá se s vámi, bude to určitě na dlouho. Večírky ať už gala nebo oslavy jsou prostě její živel a vždy je ráda středem pozornosti, i když málokdy tančí. Nikde neříká svůj věk a lidé co ji tipnou příliš moc, zabije pohledem.

   
  
    

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp