Monday, September 21, 2015

Knit Estrada

[ knit estráda ]

 

Player: Fenhrier

FC: Noah CentineoContact: roman.ladi1@gmail.com

Age: 15 deceased - tříoký havrani


Token: Vzorkovník látek


Je dosť šikovný v tom, čo ho bude v budúcnosti živiť a to je textilný priemysel. Knit bezproblémovo dokáže ušiť nejaký ten pár čižiem, alebo tak podobne. Potrebuje pri tom zručnosť v prstoch, ktorú bez pochýb má. Dokáže pliesť svetre, šály, vyšívať drobné vzory alebo i obozretne a rýchlo šiť na šijacom stroji. Neovláda síce žiadnu konkrétnu zbraň, no najbližšie má ku krajčírskym nožniciam, prípadne ku obuvníckemu šidlu. Celkom často s nimi pracuje a je to jedna z bežných vecí nachádzajúcich sa v domácnostiach priemerných rodín Ôsmeho kraja. Pri nejakom obrovskom zázraku, ak by ich našiel v aréne dokázal by s nimi narobiť celkom pekný randál. Teda skôr v obrane ako v útoku. Je celkom rýchly, má rád beh a šprint. Nikdy nemal problém s vytrvalosťou, ktorú rozhodne nepostráda. Jedna z jeho obrovských výhod je znalosť zakladania ohňa. Hrejivé plamienky dokáže vykúzliť takmer z akéhokoľvek materiálu. Treba spomenúť, že je šikovný aj v maskovaní. Rád maľuje, je celkom dosť esteticky založený. Je to perfekcionista, musí mať všetko pekne na kôpke. Na záver to treba všetko pekne zhrnúť: Je malý a obozretný, zručný v prstoch a dokáže sa maskovať. To je celkom slušné na pätnásťročného chalana z Osmičky, nie?


No dobre, Knit asi nie je to najlepšie, čo Ôsmy kraj ponúka. Vždy je tu niekto, kto je aj v jeho veku lepší v mnohých ohľadoch. Je na svoj vek síce dosť zručný a vo svojich pätnástich rokoch dokázal ušiť už dvojo párov topánok, ale moc toho teda z ostatných zručností nevie. Rozhodne neovláda elektrinu alebo zložité technologické prístroje, pretože sa s nimi v živote nestretol. On pravdepodobne ani nevie o hrozbe smrti elektrickým prúdom. A zbrane? Pozná ich iba z povinného sledovania Hladových her, ale že by ich držal, nebodaj ovládal? No to teda určite nie. Nejakú tú dýku by ešte zvládol, ale niečo väčšie ani náhodou. Rovnako tak nemá dobrú mušku. Netrafí nič čo je od neho vzdialené tak nad dva metre. Nepozná moc rastliny a nevie rozlíšiť ani základné druhy húb. Nikdy nebol rebel, alebo človek porušujúci pravidlá. Popravde nie je ani nejaký príliš iniciatívny. Nikomu neverí, zrejme podľa všetkého ani vlastnej rodine. Má problém s horkokrvnosťou a impulzívnosťou. Takže z toho všetkého nám vyplýva to, že je šikovný, ale nemá nejaké zručnosti prežitia v prírode, čo sa však napríklad v tréningovom centre môže zmeniť.


Prvý krát sa nadýchol pred pätnástimi rokmi vo svojom domove situovanom v Ôsmom kraji. Dalo by sa povedať, že ich rodinka je pomerne veľká a rozrastená. On sám je už tretím dieťaťom zo štyroch. Keďže pre jeho neplnoletosť nemôže pracovať na plný úväzok, tráví väčšinu svojho času v škole. Nedá sa povedať, že by sa tam snažil zapadnúť, alebo, že by bol najlepším žiakom triedy. Je skôr priemerný, než dobrý. Vo svojom živote má jeden veľký sen, a to stať sa obuvníkom. Už teraz skúša nejaké tie svoje prvé čižmy pod velením jeho otca. Je v tom objektívne celkom dobrý. Najlepšie ináč vychádza zo svojím najstarším bratom, ktorý je zároveň aj jeho najlepší kamarát. Dokáže sa s ním hodiny rozprávať, pomáhať mu v práci... Je taký ten vzťah ako z trápne sladkého Amerického filmu. Ináč Knit je dosť nevýrazná osobnosť, no. Nemá vo svojom živote nijaké super kréda a dôvody, prečo žiť. Skrátka je to len obyčajný radový občan, akých je v Paneme veľa, nič prevratné.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92