Monday, September 14, 2015

Fall Festival


[3. výroční akce webu] | 23.9. má RPG 3. výročí, a tak nás čekají další oslavy v Kapitolu. Akce nebude po celou dobu pod dohledem admina, akčnější aktivity se budou konat většinou v podvečer nebo večer. | - Tentokrát nepůjde o žádnou halloweenskou akci ani o kýčovitě barevnou párty. Letos bude po celém Kapitolu velká podzimní slavnost. Slavnost bude trvat 3 dny. Přijít můžete kdykoliv, hodina není určena - akce potrvá celé dny, a dorazit a docházet si můžete jak se Vám bude chtít. Jsou 4 místa, kde se bude něco konat. V každém je po dobu trvání stejné téma a program. Na pláži se setkáte s atrakcemi - můžete si tam moct za SG zastřílet o skvělé ceny, stánky s občerstvením, různých aktivit a sportů ve vodě. V restauraci bude speciální menu od nejlepších šéfkuchařů v Kapitolu a ze 4. kraje, proto doporučujeme si tam aspoň jednou zajít na oběd nebo na večeři. Na náměstí se setkáte s soutěžními stánky jako je třeba pojídání párků, lovení jablek ze sudu plné vody atp. Samozřejmě tam též můžete vyhrát hezké ceny. A v zábavním středisku bude vždy to, co vždy v takovém středisku bývá po celý rok - kino, další možnosti restaurací, barů, nákupy v obchodech s videohry, komiksy atd... Bude tam také probíhat karaoke, takže kdo rád soutěží, může se připojit k hudební párty.

 • Cena: zdarma (zápis do komentářů). Během akce budou zapotřebí SG, pokud bude chtít za něco utrácet nebo se zúčastnit některých soutěží. Na některých se platit nemusí.
 • Koná se: 9.- 11.10. 2210
 • Kde: náměstí, pláž, restaurace Octopus, zábavní středisko
 • Zváni jsou: všichni, co mají přístup do Kapitolu
 • Téma, kostýmy/oblečení: každodenní podzimní oblečení (v kapitolském stylu nebo ve stylu jiných krajů), na pláž potřeba plážové oblečení a plavky.
 • CO BUDE NA OSLAVĚ?
  • Soutěž bez i za peníze (SG)
  • Hudba - odlišná ve 4 místech
  • Atrakce na náměstí - soutěže: nejrychlejší jedlík hamburgerů nebo párků, lovení jablek pusou ze sudu plné vody, líbací stánek (dostaňte polibek od sympatické dívky nebo atraktivního krasavce), házení šipek na obličeje všech vítězů, bitva s vodními balónky (ve větším počtu lidí)
  • Atrakce na pláži - horské dráhy, kolotoče, jízda ponorkou, vodní skútry, wakeboarding, flyboard, jízda na vodních lyžích, jízda na nafukovacím kruhu nebo banánu, (pokud budou vlny - tak i surfing), stánky s občerstvením menších zákusků, střílecí stánek - střelte si do mutantů za skvělé ceny
  • Atrakce v zábavním středisku - restaurace, bary, kluby, obchody s videohry a komiksy, můžete si vyzkoušet nějakou hru, strašidelný 4D barák, karaoke o skvělé ceny
  • Restaurace Octopus nabízí skvělý švédský stůl s předkrmy a poté delikatesní polévku, hlavní jídlo a na konci dezert. Vše zatím překvapením až do akce. Obědy a večeře jsou jiné.

7 comments:

 1. Na akci se velmi těším! Jen doufám, že mi vyjde čas, každopádně bych se ráda zúčastnila s Ezrou a Kesame ...

  ReplyDelete
 2. Určitě se s Erikem i Kalifornikusem zúčastním ;)

  ReplyDelete
 3. Janine nebude chybět, pokud nezapomene.

  ReplyDelete
 4. s Archerem tam přijdu a možná i s Casey

  ReplyDelete
 5. uvidím, když bude čas, možná přijdu i se všemi třemi (když nebudu stíhat, tak jen s Ezem, moc za něj nehraju, tak ať chudák není smutnej )

  ReplyDelete
 6. Na isto prídem zo Zafrinou a možno aj s Vinh ak sa mi bude chcieť :)

  ReplyDelete
 7. Lewis dorazí určitě...možná i Cassy.

  ReplyDelete

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp