Monday, August 10, 2015

Selah McNeal

[ sejlah meknýl ]

[player] Renaiti

[fc] Selah Sue

 

honey, i'm your biggest fan

× [species] human
× [date of birth] june 14, 2190 | ♊︎ gemini
× [loyalty] capitol
× [credits] 800

× [level] 1
× [age] thirty-four | 34
× [occupation] escort
× [gems] 2
defense [ 1 ]
  • [ appearance ] Nerada chodí ke kadeřníkovi, neboť od traumatu z jejího dětství, své vlasy už nikomu nesvěřuje, proto ráda zkouší nové účesy sama, typu pokus omyl. Co se týče jejího vzhledu, na první pohled nepůsobí moc jako křehká dívka, a to hlavně díky její lásce k černé a bílé barvě, které jí nepropůjčují ten pravý nevinný vzhled. Avšak svalů opravdu moc nepobrala, ale nepovažuje to za nutnost - vždycky se přeci najde nějaký přeochotný mužský, který jí pomůže zvednout kufr, zatlouct hřebík nebo přestěhovat tohle a tamto. Její postava je trošku baculatější - ne moc - ale díky dobrému výběru střihu oblečení, vždy vypadá jako štíhlá kráska. Jejímu obličeji dominují světlounce modré oči, které ale velmi často překrývá svými věrnými a oblíbeným i slunečními brýlemi, vidět ji bez nich, je opravdu vzácnost. Co, ale rozdává na potkání, jsou úsměvy. Velmi ráda se směje a na jejím obličeji je to znát, opravdu jen výjimečně ji uvidíte s kamenným nebo zamračeným výrazem...
  • [ personality ] Selah je velmi přátelský extrovert, který zbožňuje společnost. Je poměrně energická a mnohdy i velmi rázná, neboť si dokáže prosadit svou i v kolektivu samozvaných "pánů tvorstva". Má ráda včasné dodržování termínů a pořádek ve věcech, takže jestli ji něco opravdu dokáže vytočit, pak je to chvíle, kdy se jí někdo začne plést pod ruce a přeorganizovávat její zavedený systém. Jinak je to vcelku mírumilovná dívka, avšak ať vás ani nenapadne se jí nabourat do zavedeného systému, to byste to také mohli pěkně schytat. Ideální chvíle odpočinku si představuje posedáváním v pohodlném křesle s knihou v ruce a hrnkem kakaa se šlehačkou a skořicí na dosah.
× × ×
  • [ file 001 ] Selah vyrůstala jako takový rodinný benjamínek po boku dvou starších sourozenců. Jejím malým snem už od malička bylo, se nějakým způsobem podílet na chodu Hladových her. Po nějakém tom pláči a uraženém vysedáváním za zavřenými dveřmi pokoje se nakonec její rodiče rozhodli, že se pokusí svému andílkovi vyhovět. Přihlásili ji proto do výtvarné školy, kde by se z ní po vystudování stala módní návrhářka a s trochou štěstí by se mohla stát stylistkou v Hladových hrách. Ovšem osud tomu chtěl trochu jinak, malá Selah to tam vůbec neměla lehké, první ročník pro ni byl hotovým utrpením, zatímco všichni kolem ní rozkazovali jisté nadání, ona ani ťuk. Samo sebou z toho byla nešťastná. Když do školy přijel jeden učitel z partnerské školy, všechno jakoby z ní opadlo a sedmileté Selah svitnula malá naděje. Tak úpěnlivě ho žádala, aby jí dal alespoň šanci, když tedy kývnul, předvedla mu scénku, kterou si se svými sourozenci secvičila. Učitel v ní nejspíše viděl nějaký talent, nebo se mu zkrátka jen zželelo malé dívenky, ať tak nebo tak, během pěti měsíců se vyřídily všechny přestupové papíry a skoro osmiletá Selah už nastupovala na svoji druhou školu, kde se jí však dařilo poměrně lépe. Ovšem z prvních pěti měsíců od nástupu si toho moc nepamatuje, neboť je strávila brečením ve svém pokojíku. Důvodem byla kamarádka její matky, která se učila jako kadeřnice. Když zkoušela jeden ze svých účesů na osmileté Selah, bohužel to nějak neodhadla a dívenka přišla na polovině hlavy o své krásné dlouhé karamelové vlásky. Toť byl důvod jejího zármutku i dnešní zášti vůči kadeřníkům. Ale jakmile vlásky začaly postupně dorůstat, její smutek začal opadávat. Od té doby se škole věnovala s nevídanou pilností a v nějakých patnácti letech měla jasnou vidinu své vysněné práce. Toužila se stát uvaděčkou/společnicí pro splátce. Proto když odmaturovala, její kroky byly naprosto jasné. Podala všechny potřebné papíry a už jen čekala, jestli se jí ozvou. Nějakou chvíli to sice trvalo, ale hlavní pro ni je, že bude dělat to co ji baví a co si vysnila.

  • Micah McNeal × Ať je to mezi nimi jaké je, vždycky to bude její starší bráška a i přes občasné neshody ho má prostě ráda. Nikdy sice úplně neschvalovala jeho způsob života, protože se jí nelíbí, že nepracuje u Her jako ona a její starší sestra, ale i přes to se snaží jeho práci respektovat. Navíc si je vědoma, že je dobré ho mít na svojí straně, aby se náhodou nějaké její nehezké fotky z dětství neobjevily v Guilty Pleasure, jak jí už ne jednou vyhrožoval. Sice se s ním moc často nevídá, ale ví, že když by jí bylo ouvej, vždycky tam pro ni jako opora bude.

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_e2039edee53b41f8acf8d5df574526a4~mv2.png/v1/fill/w_280,h_168,al_c,lg_1,q_85/INZERCE%206.jpg