Friday, June 19, 2015

Jareth Gorton

[ džáret gortn ]

 

Player: Katy

FC: John Cooper

Occupation: Peacekeeper → District 7

Contact: ksmehlikova@seznam.cz

Age: 36level [ 0 ] • credits [ 300 ]

cestovní doklad


Jareth nevypadá na první pohled jako někdo, kdo by vám každou vteřinou mohl přelámat páteř. I když má po rukách tetování a svaly po celém těle, v obličeji je to spíš ten hodný sympatický strýček. A on takový opravdu je. V klidu si s vámi zajde na pivo a povypráví vám své historky z dětství, pokud o to budete stát. Miluje společnost a společnost miluje jeho. Stojí si za svými rozhodnutími a rozhodně vám nikdy nepodkopne nohy, pokud se k němu budete chovat jen trochu hezky. Ale to vše, jen pokud není ve službě. Svou práci bere příliš vážně, a pokud musí, rozhodně to hodný strýček není. Nemůže si dovolit ani sebemenší škobrtnutí a nemá příliš slitování ani s malými dětmi. Prostě si své práce velmi cení. Taky to stálo hodně, aby ji dostal. Co se týče jeho vzhledu, udržuje si krátké vlasy, které mají tmavě hnědou až černou barvu. Taktéž oči. Občas si nechá narůst strniště, občas delší vousy a občas chodí hladce oholen, jak se mu to hodí. Je docela vysoký, má těsně pod 190 centimetrů, což mu dokonale vyhovuje. Postavu má svalnatou, to jako každý, kdo projde výcvikem na mírotvorce. V soukromém životě ho zhlédnete oblečeného hlavně v džínové nebo kožené bundě a trochu užších džínách, popřípadě tmavé košili s krátkým rukávem, ale rozhodně nic moc elegantního.


Narodil se překvapivě v Sedmém kraji jako nejstarší syn dvou docela vlivných lidí. Má ještě dva bratry a sestru. Hry se mu úspěšně vyhnuly a on v osmnácti začal přemýšlet, co se životem. Na ženění se opravdu necítil, navíc stejně nikoho neměl, a žádná práce mu nevoněla. Jednou mu jeden mírotvorce, možná v žertu, možná to bylo tím pátým pivem, nabídl, že by se mohl stát mírotvorce. On přijal bez váhání. Nikde není určeno, že mírotvorci musí být jen z profi krajů. A rozhodně by se mu to nepovedlo, kdyby se narodil v jiné rodině. Rodina byla nadšená, konec konců, je to vážený post. Ve výcvikovém centru na něj však byli tvrdší, než na ostatní. Přeci jenom, nikdo tam nebyl z neprofi krajů. Zprvu se pokoušel vzpírat, ale nakonec byl donucen ohnout záda a snášet rány, kterých dostával více než dost. Nakonec však svůj titul získal a s velkou slávou se vrátil domů, kde teď převážně pracuje. Občas je pozván i do Kapitolu, hlavně na velké akce a občas si tam zajede soukromě, protože může. Svou práci miluje a vše ostatní většinou odsouvá na druhou kolej. Přesto má docela dost přátel i v kraji, protože většina chápou jeho situaci.


× o doplnění si napiš na e-mail

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92