Monday, June 15, 2015

Informace - 126.

VYSVĚTLENÍ

Body - Kromě normálních bodů, lze získat ještě bonusový bod za hraní na akcích, v tréninkovém centru atd... Maximální počet bodů, které můžete získat je 46 [Sklizeň: 1-2 bod, Přehlídka: 10 + 1, Soukromé vystoupení: 12 + 1, Rozhovor: 10 + 10].
Vztah s mentorem - Postupy jsou  → Čím lepší vztah si vybudujete za tu dobu s mentorem, tím lepší budete mít výhody. Při jedné zelené máte s mentorem jen dobrý vztah, žádnou výhodu nezískáváte, ale tak pro dobrý pocit stačí. Když máte už dva, máte jeden boj zvýšený útok až na -30 % jako při úvodním masakru, použít to můžete kdykoliv, ale ne ve finále. Pokud dosáhnete 3 zelených, tak Vám mentor může posílat sponzorské dary zadara, bere se stále ohled na reálnost. Hra s mentorem může mít i jiné výhody. Třeba, že Vám prozradí něco málo o aréně a vy můžete být o něco lépe připravení.
Trénink - Bude se Vám tam počítat vše, co jste v tréninkovém centru trénovali a jak moc jste se v tom zlepšili atd... Nedělá to nic se sílou, pokud jste netrénovali s trenérem, kde je možnost, že Vám ty body může zvýšit, pokud jste si vedli dost dobře.
Hlavní zbraň - Vybíráte si u soukromého vystoupení, tato zbraň bude muset být nutně v aréně aspoň jednou, pokud se tam hodí. Zbraň nemusíte získat, může Vám ji sebrat někdo jiný.
Sázky - Jestli si chcete na někoho vsadit, napište to do komentářů, tam, kde je seznam splátců, pod jménem vaší postavy, pro koho si chcete vsadit. Jak se přičítají body naleznete v rubrice, kde se nachází SG body. Můžete získat maximálně 20 bodů.

ARÉNA

Prostředí
Aréna je něco jako obří deštný les, který je prokládaný různými kamennými monumenty, propastmi a je obklopen mořem. Všechno je tu ryzí příroda. Vzduch je krásně svěží, místy voní po lesích, někdy je zase cítit voda. Jelikož je to prostor opravdu velký a terén v některých místech téměř neschůdný, přesuny rozhodně nebudou snadné. Jako orientační body mohou sloužit létající kameny. Je možné se dostat i na ně. Některé jsou spojené s pevninou pomocí lávek, jiné se různě pohybují, každopádně bezpečný způsob, jak se na ně dostat, musíte zvolit vy sami. Přehlédnout rozhodně nejdou ani kamenné oblouky, které se tyčí nad všechno ostatní a je z nich skvělý výhled na celou arénu. Špatný výhled není ani z obřích stromů, které převyšují klenbu a vypadají opravdu staře a tajemně. Souměrně po aréně jsou rozmístěné i vodní plochy, koupání v nich je už na vaše nebezpečí. Speciální místem pro samotářsky založené lidi, je velrybí ostrov. Jako všechno ostatní tady je zase velký, ale nemůžete si být ničím jistí, hlavně tou pevnou půdou pod nohama. Ne nadarmo se jmenuje ostrov velrybí, nachází se přímo na hřbetě živé velryby. Může sloužit jako pomalý dopravní prostředek mezi různými místy v aréně, ale také hrozí potopení, vyklopení pasažérů a nebo vytrysknutí velkého proudu vody. Celý pobyt bude pravděpodobně unavující. Je potřeba zdolávat velké vzdálenosti a pobyt na čerstvém vzduchu také dělá své. Navíc příroda nikdy nespí, ani vy moc nebudete.
Suroviny, jídlo, zdroj vody
Ničeho tady není málo. Voda je téměř všude a protože příroda slouží jako její přirozený filtr, vypadá a je cítit čistě. Jídla je víc než dostatek. Můžete si dát třeba vodní řasy a jiné rostliny, ale pozor. Jedlých roslin je tu velice málo. Spousta vypadá sice krásně, ale jsou jedovaté. Při svých cestách můžete narazit na různé mechy, které mimo jiné také skvěle zadržují vodu, dále třeba koniklec, ďáblík bahenní a blín. Všude okolo vás se nachází i velké a rozrostlé stromy, jejichž větve mohou dobře posloužit k rozdělání ohně, pokud budou suché. Mezi větvemi a kameny jsou různě propletené i liány, kterých když si nevšimnete, můžete si pěkně zlámat nohy. Pro fanoušky masa je tu spousta velké i malé zvěře. Musíte do toho zapojit svůj um a pak si zajistíte vydatné jídlo. Ostatních surovin tu moc není. Jsou to pořád jen skály, stromy, liány, prostře příroda. Technologické vymoženosti tu nenajdete vůbec, ani žádné stopy po nich.
Zvířata
Zvířat je tu tolik, že budete neustále nějaká potkávat. Vaši věrní kamarádi, kteří vás budou doprovázet po většinu pobytu v aréně, jsou lesní mravenci a ovádi. Najdete je všude po aréně a hlavně oni budou rušit váš noční spánek. Další kategorie zvířat, která vám dost významně mohou ublížit, jsou hadi. Obvykle jsou dokonale sladění s barvou svého okolí, lehce si je tak můžete splést s nějakou větví či liánou. Vyskytují se tu i různé druhy ještěrů, obvzlášť pozor si dávejte na varany. Mezi klasické obyvatele lesa patří hlavně srnky, jezevci a nějací brouci či červy. Tahle větší zvířata vylézají hlavně v noci a budou se vám vyhýbat. Jelikož znají lesy lépe než vy, bude problém je najít. Někdy se zdá, že voda je bezpečnější místo. Tady je to ale spíš naopak. V nitrozemských vodách jsou vašimi hlavními nepřáteli piraně , jsou tam ale i normální ryby. Okolo ostrova plavou velryby, žraloci, možná i delfíni a smrtící medúzy. Všechna tato zvířata velice ráda navštěvují i záliv. Ze vzduchu celou situaci kontroluje spousta ptáků, nejvíce orli. Zdá se, že bezpečí nenajdete nikde.
Počasí
Nacházíte se sice v deštném lese, ale tak velké teploty tu nepanují. Díky lehkému ale nepřetržitému vánku se tu teplota drží okolo 25°C. Tak přibližně takhle přijatelná teplota je v nižších polohách. Ani v noci to není špatné, hustý porost zajišťuje teplotu nad 10°C. Pokud se vám nějakým způsobem podaří vystoupat na létající kameny a nebo oblouky, tak tam je teplota kvůli větší výšce výrazně menší a pohybuje se tak okolo 13°C. Na těchto místech si dávejte pozor i na vítr s vysokou rychlostí, který by vás při sebemenší chybě mohl smést dolů. V noci je to pak okolo 0°C, ale díky kostýmům se to dá v pohodě zvládnout, pokud nejsou nějak poškozené. Není ani doporučeno se moc dlouho koupat ve vodě. Jak se neustále hýbe, její teplota je na dlouhé koupání velice nízká a hrozí podchlazení.
Pořadí mrtvých | Počet dní v aréně: 6
 • 24. - Skyler Evans [2]; zabita: Genesius T. Sharktooth [4]; příčina: probodaná oštěpem
 • 23. - Vibia Fairbain [7]; zabita: Wynter Caelum [1]; příčina: probodnuté srdce mačetou
 • 22. - Lauren Kristiansen [5]; zabita: Genesius T. Sharktooth [4]; příčina: probodaná oštěpem
 • 21. - Adam Anguis Sinapple [11]; zabit: Wynter Caelum [1]; příčina: podříznuté hrdlo mačetou
 • 20. - Annie Quinten [3]; zabiat: Charmaine Keithley [12]; příčina: probodnutá skrz naskrz šípem
 • 19. - Doug Richards [8]; zabit: Genesius T. Sharktooth [4]; příčina: probodnutý krk oštěpem
 • 18. - Dewayne Woody [10]; zabit: Thanator; příčina: rozkousané hrdlo
 • 17. - Cara Hannigan [11]; zabita: Wynter Caelum [1]; příčina: zlomený vaz
 • 16. - Jacob Bayles [7]; zabit: Avatar Annie Quinten; příčina: totálně zmasakrovaný
 • 15. - Ares Fox Flanigan [2]; zabit: Dehydratace, hlad; příčina: totální vyčerpání
 • 14. - Jeremy Blowner [5]; zabit: Adam Blackley [1]; příčina: probonutý skrz naskrz mečem
 • 13. - Geoffrey Mendenson [9]; zabit: Dehydratace, hlad; příčina: totální vyčerpání
 • 12. - Daisy Locke [8]; zabita: Mountain Banshee - Ikran; příčina: rozdrásané tělo
 • 11. - Clust Danword [6]; zabit: Mountain Banshee - Ikran; příčina: nabodnutý na kámen
 • 10. - Felicity Malbero [10]; zabita: Mountain Banshee - Ikran; příčina: rozdrásané tělo do kosti
 • 9. - Adam Blackley [1]; zabit: Počasí; příčina: umrznutí
 • 8. - Charmaine Keithley [12]; zabita: Mountain Banshee - Ikran; příčina: pád - zlomený vaz
 • 7. - Katherine Primer [4]; zabita: Genesius T. Sharktooth [4]; příčina: probodnutý hrudník oštěpem
 • 6. - Mitchel Jarvis [5]; zabit: Faith Wyatt [9]; příčina: přeříznuté břicho srpem
 • 5. - Frank Brooks [12]; zabit: Genesius T. Sharktooth [4]; příčina: probodnuté břicho oštěpem
 • 4. - Antoine Willie [3]; zabit: Wynter Caelum [1]; příčina: probodnuté srdce mačetou
 • 3. - Faith Wyatt [9]; zabita: Wynter Caelum [1]; příčina: rozdrcená lebka sekerou
 • 2. - Genesius T. Sharktooth [4]; zabit: Sebevražda; příčina: probodnutý skrz naskrz oštěpem
Poslané sponzorské dary
xxx
Mutové a pohromy v aréně
 1. Avataři
 2. Thanatoři
 3. Mountain Banshee - Ikran

VÍTĚZ

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp