[ 142nd Annual HG: 27. 12. 2224 ] • Volno TABULE SPLÁTCŮ


Sunday, May 10, 2015

Victor's Soiree


VÍTĚZOVÉ LETOŠNÍHO TURNÉ

Zdravím Kapitol! Jsem vážně rád, že tu před Vámi můžu znova stát. Když jsem tu byl poprvé, tak jsem z něj toho moc neviděl. Vlastně mi to tu připadalo divný a trošku strašidelný, ale to jsem byl třináctiletej kluk, co měl jít na smrt. Co jsem se vrátil z arény, tak jsem se tady už porozhlédl. Teď to tady zbožňuju, hlavně ty párty a to jídlo... no sladkosti. Zábavy a sladkostí tu je vážně dostatek. Před arénou jsem se jima přecpal k prasknutí. Taky jsem stláskal dohromady všechno možné. Marshmallouny s čokoládou s pendrekama s dortem a s cookieskama a myslím, že jsem to ještě zakončil šlehačkou. No prostě se tomu nedalo odolat. Všechno to vypadalo tak dobře a volalo na mě "ochutnej mě". A žádné dítě neodmítne sladkosti, a to spíš, když je nikdo nehlídá. Teď to vidím i doma... No nicméně aréna byla vážně ohromná. Možná to na rozhovorech působilo jako bych si věřil, ale opak je pravdou. Ti muti, co na nás tvůrci vypustili byli příšerní. Šel z nich pořádnej strach a rozhodně tam nebyli jenom tak na ozdobu. Vždyť jeden zabil mého spojence Neya, takže nikdo nemohl pochybovat o jejich smrtícím nadání... No, po aréně jsem si zjistil i něco o tom Řecku a mohli jsme schytat i něco daleko horšího, takže děkuju za to, co jsme měli. Výhra také pomohla mým sestřičkám, aby nemuseli dále žít v té bídě, v jaké jsme žili. Teď jim můžu koupit cokoli, co chtějí a to je prostě úžasné. Jsem vážně rád, že je můžu vidět šťastné a za to, musím poděkovat právě Kapitolu. A ještě jednou bych chtěl poděkovat své úžasné mentorce Callistě a Desirée, které dohodly to spojenectví, díky kterému jsem teď tady. Nebýt vás a mých padlých spojenců, tak tu nejsem. Zaslouží si obrovský potlesk! Tak to je ode mě vše kapitole. Ještě jednou Vám děkuji a užijte si zbytek večera.

Ahoj, Kapitole! Jsem moc ráda, že mám tu možnost stát tu dnes jako vítězka. Tohle město mi vždycky připadalo úžasné. Ty obrovské budovy a lidé kolem, to je něco, co jsem si nikdy nedokázala ani vysnít. Já žiju na venkově, takže každý takovýhle město je pro mě něco novýho a nepochopitelnýho. Možná moje dobrovolné přihlášení do Her bylo i trošku o to, že jsem se chtěla podívat právě sem. Také se mi líbí váš styl. Každý obleček, co vidím tady v Kapitolu je jiný a svým způsobem krásný. Barvy, jakými to tu hraje miluju. U nás si každý vezme to samý a je to takový ponurý. Neskutečně obdivuji kreativitu tvůrců Her. Dokázat vymyslet každé Hry jiné téma arény? To je pro mě vážně nepředstavitelné! Stejně tak to platí i o stylistech, kteří každoročně vymýšlejí ty nádherné kostýmy. Vaše tvořivost mě nikdy nepřestane překvapovat. Uvaděči, trenéři, avoxové, mírotvorci, moderátoři, i vy odvádíte super práci. To, s jakým zápalem se do té práce pouštíte, je vážně obdivuhodné. Bez Vás by to nejspíš vůbec nemohlo fungovat tak, jak to funguje. Jste skvělí! A vy ostatní, obyčejní obyvatelé jste zase věrní fanoušci. Člověk hned cítí podporu, když mu při rozhovorech i na přehlídce tleská tolik lidí. A kdybych měla mluvit o Vás všech jako o celku, tak určitě musím zmínit vaše sponzorské dary, které posíláte do arény a pomáháte tak mnohým splátcům! Za mě, i za ty splátce Vám velmi děkuji. No a navíc tu ještě máte úžasné jídlo! Co víc si přát? Doufám, že budu mít víc možností dostat se do tohohle města.

VÍTĚZOVÉ

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_e2039edee53b41f8acf8d5df574526a4~mv2.png/v1/fill/w_280,h_168,al_c,lg_1,q_85/INZERCE%206.jpg