Sunday, May 10, 2015

Victor's Soiree


VÍTĚZOVÉ LETOŠNÍHO TURNÉ

Zdravím Kapitol! Jsem vážně rád, že tu před Vámi můžu znova stát. Když jsem tu byl poprvé, tak jsem z něj toho moc neviděl. Vlastně mi to tu připadalo divný a trošku strašidelný, ale to jsem byl třináctiletej kluk, co měl jít na smrt. Co jsem se vrátil z arény, tak jsem se tady už porozhlédl. Teď to tady zbožňuju, hlavně ty párty a to jídlo... no sladkosti. Zábavy a sladkostí tu je vážně dostatek. Před arénou jsem se jima přecpal k prasknutí. Taky jsem stláskal dohromady všechno možné. Marshmallouny s čokoládou s pendrekama s dortem a s cookieskama a myslím, že jsem to ještě zakončil šlehačkou. No prostě se tomu nedalo odolat. Všechno to vypadalo tak dobře a volalo na mě "ochutnej mě". A žádné dítě neodmítne sladkosti, a to spíš, když je nikdo nehlídá. Teď to vidím i doma... No nicméně aréna byla vážně ohromná. Možná to na rozhovorech působilo jako bych si věřil, ale opak je pravdou. Ti muti, co na nás tvůrci vypustili byli příšerní. Šel z nich pořádnej strach a rozhodně tam nebyli jenom tak na ozdobu. Vždyť jeden zabil mého spojence Neya, takže nikdo nemohl pochybovat o jejich smrtícím nadání... No, po aréně jsem si zjistil i něco o tom Řecku a mohli jsme schytat i něco daleko horšího, takže děkuju za to, co jsme měli. Výhra také pomohla mým sestřičkám, aby nemuseli dále žít v té bídě, v jaké jsme žili. Teď jim můžu koupit cokoli, co chtějí a to je prostě úžasné. Jsem vážně rád, že je můžu vidět šťastné a za to, musím poděkovat právě Kapitolu. A ještě jednou bych chtěl poděkovat své úžasné mentorce Callistě a Desirée, které dohodly to spojenectví, díky kterému jsem teď tady. Nebýt vás a mých padlých spojenců, tak tu nejsem. Zaslouží si obrovský potlesk! Tak to je ode mě vše kapitole. Ještě jednou Vám děkuji a užijte si zbytek večera.

Ahoj, Kapitole! Jsem moc ráda, že mám tu možnost stát tu dnes jako vítězka. Tohle město mi vždycky připadalo úžasné. Ty obrovské budovy a lidé kolem, to je něco, co jsem si nikdy nedokázala ani vysnít. Já žiju na venkově, takže každý takovýhle město je pro mě něco novýho a nepochopitelnýho. Možná moje dobrovolné přihlášení do Her bylo i trošku o to, že jsem se chtěla podívat právě sem. Také se mi líbí váš styl. Každý obleček, co vidím tady v Kapitolu je jiný a svým způsobem krásný. Barvy, jakými to tu hraje miluju. U nás si každý vezme to samý a je to takový ponurý. Neskutečně obdivuji kreativitu tvůrců Her. Dokázat vymyslet každé Hry jiné téma arény? To je pro mě vážně nepředstavitelné! Stejně tak to platí i o stylistech, kteří každoročně vymýšlejí ty nádherné kostýmy. Vaše tvořivost mě nikdy nepřestane překvapovat. Uvaděči, trenéři, avoxové, mírotvorci, moderátoři, i vy odvádíte super práci. To, s jakým zápalem se do té práce pouštíte, je vážně obdivuhodné. Bez Vás by to nejspíš vůbec nemohlo fungovat tak, jak to funguje. Jste skvělí! A vy ostatní, obyčejní obyvatelé jste zase věrní fanoušci. Člověk hned cítí podporu, když mu při rozhovorech i na přehlídce tleská tolik lidí. A kdybych měla mluvit o Vás všech jako o celku, tak určitě musím zmínit vaše sponzorské dary, které posíláte do arény a pomáháte tak mnohým splátcům! Za mě, i za ty splátce Vám velmi děkuji. No a navíc tu ještě máte úžasné jídlo! Co víc si přát? Doufám, že budu mít víc možností dostat se do tohohle města.

VÍTĚZOVÉ

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp