Saturday, May 16, 2015

Fundraising Event - Přehled

  

PŘEHLED VEČÍRKU

Dnes se opět všichni zbohatlíci, vítězové a jiní důležití lidé sešli k velkolepé nóbl události. Ovšem se tu nacházejí i jiné bytosti z nižších tříd, kteří většinou obsluhují hosty nebo se plácají na oknech před hotelem, aby na okamžik mohli zahlédnout své oblíbené vítěze aspoň takhle zdálky, ty ale mají na starosti už mírotvorci, kteří je nepřetržitě drží od skla, aby celý hotel neušpinili slinami a potem. Jako vždy je to tu dobře hlídané, aby se tam někdo nezvaný nedostal, ale neobvyklé je tady jen to, že se tu neobjevují žádné švédské stoly, jen avoxové s podnosem a s welcome drinkem. Je to tu však trochu odlišné, několik kulatých stolů perfektně prostřené s perfektními labutími ubrousky a několik příborů na několik chodů. Zatím sem hosté přicházejí, a tak zde hraje tichá vážná hudba a všichni se zatím buď seznamují s ostatními nebo povídají mezi svými známými.

Většina lidí už tu je, takže je na čase začít s jídlem. Jako první ke všem stolům přinesou za 12. kraj chleba s máslem a solí. Je to spíše tak na chuť, aby si chleba podávali k předkrmu z 11. kraje, což je kukuřičná kaše na 2 kávové lžičky, není toho tedy doopravdy moc. Lístky s kategoriemi na PA už jsou připravené. Jsou napsány vzadu u jmenovky, které jsou nachystané u stolu, kde mají hosté sedět. Nominovat může každý přítomný host.

Ani každý nesní svojí kaši a už se nese další jídlo, většinou to lidem nechutná, i když je to z kapitolské kuchyně. Co se ale dá dělat. Jako další menší jídlo je tu malinký kus hovězího steaku s pepřovou omáčku z 10. kraje a k tomu je malá pšeničná placka z 9. kraje. Hosté mají stále ještě hodinu čas si nominovat někoho do všech zvolených kategorií. A za chvíli se objeví už první kus na první dražbu, takže si připravte své peněženky a poznávací čísla.

Přináší se další chod, tentokrát polévka z 8. kraje. Ta je ze silného vývaru s kuřecím masem a nudlemi, nic extra luxusního. Prostě obyčejná polívka, co se podává v 8. kraji. K tomu se ještě přináší salát ála 7. kraj, který je ochucený jejich speciálním medem. A teď přichází konečně první vítěz k dražbě, k němu budete mít i hezké autíčko - Lykan Hypersport v černé barvě. Prvním vítězem je Theodor Finnigan a nabízí mnoho speciálních aktivit.

Máme prvního prodaného. Theodor a toto skvělé auto půjde ke slečně Kesame Brannan. Za $1.500! Je to od Kesame velmi štedré! zatleskejme jí! A jako dalšího tu máme Christiana Rutherforda, který nabízí jedno skvělé rande v restauraci Octupus. Potom krásnou rezidenci v ve vyšší třídě Kapitolu, která bude jen a jen vaše.

Christian Rutherford tedy spadá do ruky slečně Desirée Masonové za štědrých $2.000. Dalším kandidátem je Lewis Holbourn, který přišel se svojí velmi slibnou nabídkou. A je to zcela vše, vše od Lewise, vše co si jen budete přát. Slečny je to úžasná koupě, k tomu budete mít skvělou luxusní helikoptéru! - Mezitím se ještě nosí další chod. To už je pomalu hlavní jídlo. Z 6. kraje tu máme skvělé hranolky a z 5. kraje rovnou i malý burger na jedno sousto. Lewis se hezky ještě draží, trvá to moc dlouho, že se objevuje už další jídlo. Teď už je to hlavní chod, na který všichni jistě čekali. Je to krásně velká chutná langusta a krabí dort ze 4. kraje, k tomu se podává smažený chřest jako zelené hranolky ze 3. kraje.

Ano, prodáno! Tam vzadu krásné blondýnce a vítězce Claudii Riqueti! Získává tedy naši bezvadnou helikoptéru a celého Lewise jen pro sebe, co na to tak asi řekne jeho možná přítelkyně a skutečné děti? Od Claudii jsme získali pěkných $1.600! Skvělá koupě! A teď následují další vítězové k dražbě...
Poslední chod už přichází a pak už zbývá jen celý švédský stůl s několika dobrotinkami. Z 2. kraje tu máme pasta s lanyžovým olejem a šťavnatými cherry rajčátky. K tomu je z 1. kraje 6 kusů escargots a kachna na pomerančích.

KATEGORIE
 • Nejhůře oblečený člověk na akci - Kesame Brannan
 • Nejatraktivnější vítěz a vítězka - Christian Jack Rutherford, Chace Styron, Lewis Holbourn | Desirée Mason, Olga Campbell
 • Nejlepší kostým od 116. ročníku - 5th Quarter Quell - 6. kraj
 • Nejlepší vítěz/ka od 116. ročníku- Brayden Humphrey, Christian Jack Rutherford
 • Nejlepší stylista, uvaděč a trenér- stylista: Bradley Nogard a Amika va Ronzskovn, uvaděč: Charlotte Wendy Everwood, trenér: Astrid Ronex
 • Nejlepší a nejhorší mrtvý splátce- Greer Forsythe, Sylver Redgrave
 • Nejlepší kraj v posledních 10 let (116. ročník).- 2. kraj, 5. kraj
 • Nejlepší rekapitulace Her- 4th Pentagames - Human Body, 122nd Annual HG - Dark Greece
 • Nejlepší aréna- 4th Pentagames - Human Body
 • Nejkreativnější smrt- Neyo Swordstorm
 • Nejdojemnější čin- Augustina (Dawson) smrt
 • Pár, kteří sa nejvíc nenáviděli ze svého kraje- 7. kraj: Olympie Cassiewolf a Jake Cooper
 • Nejlepší mentor- Desirée Mason
CHARITA: $5.100 (Peníze se posílají do všech krajů. Každý kraj tedy získává $425. S penězi mohou vytvořit další skvělé věci pro svůj kraj. - Příští akce.)

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp