Monday, April 13, 2015

Fleur Clow

[ flérh klou ]

 

Player: Quinn

FC: Melanie Martinez

Occupation: Stylist → District 6

Contact: hg.annquinn@gmail.com

Age: 24

Status: deceased - sebevražda při LSD


Tato dívka vás jednoduše musí zaujmout, i kdybyste byli slepí. Nejen že má svůj vlastí originální vzhled, ale dokonce i velmi neobvyklou povahu, která se u většiny Kapitolanek nevidí. Začněme tím vzhledem. Rysy její tváře jsou velmi ostré, přesně dělané jako malířské plátno pro kapitolský make-up. Vždy se ráda na tomhle plátně vyřádí. Avšak obličej rozhodně není poslední věcí, která vás upoutá k prohlédnutí si jí. Jsou zde totiž i vlasy, zvláštní svou barvou. Z jedné strany světlá blond, z druhé černá. Pro ostatní kombinace, kterou by si na hlavu v životě nedali, ale pro ni věc, která ji dělá jedinečnou za každé události. Pozornost si zaslouží i její postava. Nedá se říct, že je to nějaká vyzáblina, co žije jen na dietách. Pravidelně cvičí a za to si může dopřát i to tučné jídlo, které jí nepřidá ani gram navíc. Má to všechno hezky vypracované od profesionála v plánu, takže je její postava vcelku úžasná. Její styl zároveň odpovídá, ale i odporuje Kapitolu. Všechno si šije sama. Nikdy by na sebe nevzala něco, co nevyrobila sama. Miluje barevné oblečení, třpyt, lesk a jas, hlavně aby to bylo co nejvíc vidět! Její povaha odpovídá vzhledu. Je bláznivá, ničeho se nebojí. Žije bez hranic, i když ví, kdy má přestat. Většinou se chová mile, ale jsou i chvíle, kdy je schopná vás poslat do prdele, když se na ni jenom podíváte. Velmi jí záleží na osobním projevu, takže ji nikdy neuvidíte, že by na veřejnosti udělala nějakou scénu, nebo se s někým hádala, protože to si ona nechává na doma, kdy se jednoduše vyřve do polštáře a je jí líp. Je velmi ambiciózní a sebevědomá. Rozhodla se pro práci stylistky a bude si ji držet zuby nehty, protože tohle je jedna z věcí, která ji baví a dělat ji chce a každý víme, že takových věcí se opravdu těžko vzdává.


Fleur se narodila jako dlouho očekávané dítě do malé rodiny. Byla jedináček, takže si ji tatínek s maminkou hezky rozmazlovali už od mala. Kat však nic nechtěla. Žila si ve svém single světě, do kterého nikdo jinej nesměl a utápěla se ve svých snech od rána do večera den co den. Ten svět v ní existuje do dnes, jenže už ho dokáže rozeznat od reality, což před tím neuměla. Když tedy pomineme její dětství strávené v happylandu, který byl podporován nadávkami a urážkami ostatních ve škole, dostaneme se do doby, kdy jí bylo tak 13 a začala si uvědomovat, že se liší od ostatních. Že nechce vypadat jako každá přes kopírku přejetá žůžová Barbínka, která kolem ní projde. Začala se chovat jinak. Mile, ale zamlkle. Trošku bláznivě. Každou chvíli z ní vypadl nějaký pro ostatní nesmysl, jenže pro ni to mělo význam a svým způsobem byla vlastně génius. Přebarvila si vlasy. Nejdřív na fialovo, pak na modro, na růžovo, jenže pořád nacházela někoho, kdo měl stejný styl jako ona, tak to nakonec udělala napůl. Nikdy nikoho s takovými vlasy neviděla, takže se jí to líbilo. Začala si kreslit návrhy šatů a už je i začala realizovat. První pokusy vypadali jako hodně sešitých hadrů dohromady bez žádného tvaru, ale časem se hodně zlepšila. Vlastně je teď navrhování oblečení celým jejím životem. Ven chodit nechce, protože ji každý považuje za bláznivou a jediné, co ji baví je právě návrhářství, kterého se chce držet.
    

 
    

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp