Wednesday, January 07, 2015

Mitchel Jarvis

[ mitčl džárvis ]

 

Player: Larsyn

FC: Odette AnnableContact: creationoflars@gmail.com

Age: 17 deceased - přeříznuté břicho: Faith Wyatt


Token: Medailonek s fotkou Engine


Mezi její schopnosti patří rozhodně jízda v autech nebo na motorkách, takže kdokoliv by byl večer opilý a chtěl by odvézt domů, tak tohle Mitchel provede na jedničku. Pokud je to ještě v rozumnou hodinu a ne třeba ve 3 ráno, kdy by telefon nejraději rozmlátila o zeď. Zkušenosti s auty má už odmalička, jelikož má otec v opravování aut koníček. Jí se to zalíbilo a zůstalo to doteď, už jenom proto, že to byl jediný způsob, jak se svým otcem trávit čas. Kdybychom tu mluvili o zkušenostech, které by v aréně využila, tak jich moc není. Můžeme do toho zapsat běh, který jakžtakž zvládá a lezení po skalách nebo stromu. Ne že by bylo v jejím kraji kde lézt, protože budovy jsou ploché a je asi trochu hloupé lézt po budovách, pokud by ovšem nedělala nějaký parkour, což nedělá, ale možnost si vylézt na strom již měla. Hlavně je to lehoučká vyzáblina, gravitace jí v tom tedy bude méně zatěžovat. Potom můžeme počítat plavání, její dvoučlenná rodinka si dovolila vytvořit bazének za domkem, kde je neustále nějaký večírek, že z toho sousedé nejsou nadšeni. Také jedna z dobrých schopností - umí vytvořit pořádnou kalbu, ačkoli jí to v aréně nepomůže, třeba dokáže někoho oslnit svým párty charismatem. Když se však obrátíme k zabíjení, tak z ostrých nástrojů, kterým by člověka mohla zabít, zná jen nůž... kuchyňský nůž. Nemají tam výcvikové centrum, tak co má asi tak jiného dělat. Případně člověka kopne do koulí, pokud je dotyčný vlastní. A kdyby se před Mitch objevila krvežíznivá paní, použije na ni pepřový sprej. Může jen doufat, že v aréně bude mít po ruce nějaký pepřový sprej. Sebeobranu moc neumí. Není sice blbá, že by nevěděla, co má dělat, ale sílu na to, aby přeprala muže, nemá. Ale kdokoliv by se jen pokusil se dostat do jejího bazénu nebo se jí vloupat do domu, nebojí se využít sílu pánve nebo elektrických hračiček jako je taser.


Nikdy se nezajímala o sporty, protože je na to úplně levá, pokud nepočítáme běh, protože kdo neumí běhat? Nějaký nemehlo se určitě najde, ale tím nemehlem Mitchel není. V kraji bydlí ve městě, je proto jasné, že způsob trávení volného času v přírodě se vyškrtává ze seznamu. Tímto se vysvětluje celá její situace s výdrží, která je způsobena smogem z aut, kouřem z továren a nechutného prachu všude kolem z dopravních prostředku, z lidí a jiných bytostí. Také si tím způsobila svojí neschopnost vydržet v jakékoliv sportovní aktivitě. K sebeobraně jí otec naučil pěkný kulový a nikdy neměl čas na to, aby ji trénoval k Hladovým hrám, protože se radši věnoval autíčkům, stejně tak to má i ona. Nikdy jí nehrozilo žádné nebezpečí a nikdy je nevyhledávala, nedostává se k žádným potyčkám a vůbec si nestěžuje. Ačkoliv je trochu smutné, že neumí s žádnou vražednou zbraní - nepočítáme její super improvizaci s pánví. Také je vyšinutá, jednou za čas, pokud se opravdu naštve, vstane špatnou nohou z postele nebo v sobě má moc cukru, tak je to blázen. Nejen, že ke kvůli tomu nesnesitelně hlučná a hnusná na lidi okolo, ale také má sklony k sebepoškozování a ubližování ostatním lidem, i když jsou k ní hodně blízcí a má je ráda. K zapamatování pro ty, co ji znají nebo budou znát - nedávat jí cukr a přát si, aby se dobře vyspala, tím pádem je pak lepší ji vůbec nebudit, dokud to celé nedospí nebo ji v dobrých náladách nerozčilovat.


Pokud si ještě někdo vůbec pamatuje na Engine Gregor, výrazná pro některé moc nebyla, protože v aréně toho moc dlouho nevydržela, ale šušká se, že byla v psychiatrické léčebně a nebylo s ní něco v pořádku. V aréně se podobným způsobem chovala a nemůžeme vytknout její vražedné sklony, které mohly v očích diváka vyvolat menší znechucení, ale to by pak nebyl pořádný masakr a někteří by si zase stěžovali. Holt jsou Kapitolani občas vybíraví. Takže už víme, od koho je Mitchel občas tak šílená. Spíše je celá ta jejich krev trochu na hlavu, protože s jejich matkou taky bylo něco v nepořádku. Mitch se narodila po Engine, je to její nevlastní sestra, protože její maminka záletnice si ráda zaletěla do jiného domku, kde potkala pána Jarvise, a tak se stala nehoda jménem Mitchel. Její milovaná maminka si řekla, že toho nechá a zůstala šťastně s pánem Něco Gregorem a její první dcerou Engine, která je nenávistně zabila a poté byla dána na psychiatrii. Poté se zanedlouho dostala do Her, kde bylo dvojnásobek splátců a tam chudinka chcípla. Mitch se nikdy nedozvěděla, kdo je její matka a kdo je Engine, když ještě žily. To zjistila až tehdy, až její sestra skapala. Její tatík se totiž domníval, že by mohla mít také psychopatické sklony a mohla by jako Engine ubližovat. Sice to není nic dědičného, ale pořád se chtěl ujistit, že se to v tom jejím mozečku nějak špatně nepohne. Raději se proto s ní spřátelil, proto to jejich společné opravování aut. Dceru ve vězení nebo v psychiatrické léčebně opravdu nechtěl. Opatrně pak pověděl o její pravé matce a nevlastní sestře, které již v tu dobu nebyly. S ní to nic neudělalo, bylo jí to šumák, že jsou mrtvé, protože se o ni nikdy nezajímaly a nepřišly ji navštívit, když obě ještě žily, tak proč by si z toho dělala vrásky. Postupem času ale pak začala zjišťovat, že jí ta ženská společnost v rodině chybí, a tak začala pátrat po jejich minulosti až si je oblíbila. Bohužel až moc pozdě, smůla. Avšak to není konec světa a Mitchel stále radostně žije, takže si nad tím moc hlavu neláme. O Mitchel bylo zmiňováno, že je "maličko" vyšinutá, ale pokud ji znáte normální nebo se s ní bavíte ve správné době, tak se věty sotva dočkáte. Nerada se vybavuje s okolím, možná by ráda s lidmi konverzovala, ale je to stydlivka a bojí se, že by řekla něco špatně a už by si o ní mysleli své, a to ona právě nechce. Je taky hrozný flegmatik, nedočkáte se té správné odpovědi, protože by vám odpověděla tak, že je to na vás nebo je jí úplně jedno, co si dáte třeba k večeři, protože ona si dá to samé. Dá se říct, že je skromná a zabaví se i při maličkostech, to se nedá říct o večírcích, které si ráda ladí do té nejlepší úrovně, protože by to pak nebyla ona. Nikdy by se nehlásila jen tak pro nic do Hladových her, už jen proto, že se má až moc skvěle a nepotřebuje se zabít. Jestli má jednou umřít, tak stářím nebo v autě, protože tam to miluje. Jednou třeba ty zakázané pouliční závody vyhraje a bude s tím nadšeně žít.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92