Saturday, January 03, 2015

Eudoxi Biswyne

[ juhdoksi bisvajn ]

 

Player: Shany

FC: Červená Fox

Occupation: Editor, MoC

Contact: sanianik@gmail.com, skype: shanydei

Age: 25

Status: deceased - útok D13, bomba


Vysoká pohledná Eudoxi, poklad, zlatíčko, pořádná mrcha. Vyrůstala v rodině, kde nikdy nic nebylo snadné. Otec, jakožto obratný politik a obchodník měl vždy na krku mnoho nepřátel. Časté stěhování, dokonce i za hranice Kapitolu udělalo z Edy velice zvídavého člověka, který toho hodně zná. Je chytrá a mazaná, zná většinu triků, jak se kam dostat a vždy má plno kontaktů, které jí umožňují vědět o věcech, ke kterým normální lidé přístup nemají. Podlost a intriky, to všechno ona zná. Proto také většinou vypadá jako hloupoučká a prostoduchá dívka, která se stará jenom o módu a drby. Dokáže ovšem velmi rychle zahodit masku nevědomosti a být podlá a zlá. Nemá problém s nějakou morálkou a lidské city jsou jí u víte u kterého otvoru. Hodně se jí mění nálady a z většiny věcí je otrávená, pokud je musí dělat a nepřinese jí to žádný užitek. První věc nápadná na Eudoxi jsou červené vlasy. Občas je má podbarvené černou nebo bílou, nikdy však nemění jejich rudý odstín natrvalo. Pokud je má vyžehlené, dosahují mírně pod prsa. Když si na hlavě vytvoří kudrlinky, jsou jí jen mírně k ramenům. Výškově by se dala přiřadit k mladým stromkům, od běžného občana jí dělí deset centimetrů k dobru. I když má většinou podpatky, stejně jako ostatní, tak se to občas ztratí. Tělo má pokryto hromadou tetování a je obtížné přijít na nějakou část těla, kde by nebyla pokryta barvami. Extravagantní oblečení, extravagantní make-up, Eudoxi je plná překvapení a každý den si najde něco nového čím dokáže okouzlit lidi. Nikdy nevychází bez červených rtů a hromady přívěšků spolu s prstýnky. Potrpí si na bižutérie. Také zcela propadla kloboukům a různým čepicím, vždy, když se prochází po venku, musí na své hlavě něco takového mít. Miluje černou a obléká se převážně do ní. Nemá problém na sobě nosit velmi sporé oblečení a vystavovat tak své hubené vypracované tělo na obdiv.


Nejde zrovna o pěknou minulost. Eudoxi byla sice plánované dítě, nikdo však nedokázal naplánovat okolnosti, které její narození provázeli. Vlastně ani neví, kde se narodila, byl to Kapitol nebo možná 8. kraj? Jediná věc, kterou si je Eudoxi jistá je fakt, že ta ženská, která se teďka prochází po jejich domě, rozhodně není její matkou. Nejsou si ani trošičku podobné, vzhledem či povahou. Na otce se sice také moc nepodobá, vzala si ovšem mnoho z jeho vlastností. Už v raném věku ji zasvěcoval do tajů jeho práce. Naučila se držet kamennou tvář při jakékoliv situaci, falešně navodit emoce a stala se z ní malá královna přetvářky. Ovšem, vždy se řídila jeho radami. Čím starší byla, tím více toho uměla. Ať už šlo o složitou matematiku, střílení ze zbraní, což ji mimochodem obrovsky baví a ve volném čase stále chodí na střelnici, či nějaké papírování. Naučila se na lidech poznat strach a najít jejich slabosti. Nedávno však přišla rána, když její otec zmizel neznámo kam a ona zůstala sama. Pár let se různě schovávala, ale vždy jí přišli na stopu. Neví, co po ní kdo chce, a tak se rozhodla, že nejlépe schovaná bude ve světlech reflektorů. Velmi rychle se jí podařilo získat si pozici moderátora a při nedávném otevření nového časopisu se její profil objevil mezi přijatými. Eudoxi má nyní na starosti jen dvě věci. Zjistit, kde se nachází její otec a nevypadnout ze své role kapitolské husičky.

other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp