Sunday, November 16, 2014

Vinh Haruna Sato

[ vinn haruna sato ]

 

Player: Pattie

FC: Erika Sawajiri

Occupation: Escort → Alternate

Contact: tricia19854@gmail.com

Age: 27

Status: deceased - udušena při pojídání párků


Vinh navonok vyzerá ako typické sídelské dievča. Prehnane nadšené, milé a zároveň absolútne ľahostajné ku všetkému, čo sa nachádza v jej okolí. Nie je veľmi priateľská a keď už sa s vami priatelí, väčšinou je to o tom, že vás chce využiť, a len čo sa otočíte chrbtom, začne vás ohovárať (párkrát dokonca zašla do redakcie Guilty Pleasure a nejaký idiotský redaktor jej všetky tie táraniny uveril a potom ich uverejnil v najnovšom čísle. To boli scény, keď sa to ten, ktorého sa to týkalo dozvedel), pretože ako väčšina občanov Sídla vidí iba seba a svoju dokonalosť (doslova, keďže dívaním sa do zrkadla trávi nezdravo veľa času (to aj na Sídelné pomeri)). Jej tvár vyzerá asi nejako takto porcelánová pleť, čiže od prirodzenosti má poriadne ďaleko, modré oči takého mandľového tvaru, noštek, ktorý sa dokonale hodí k jej tvári a ružové pery (alebo inej krikľavej farby. To samozrejme podľa "módy".) Vlasy, na ktorých je minimálne päť farieb ešte viac podmaňujú výzor nevinného Sídelského dievčaťa. Aspoň toho názoru je ona. Či už aj iní to je otázka nezodpovedaná. Samozrejme nesmú chýbať žiarivé šatôčky. Ale nikto by na ňu nepovedal, že sa vo voľnom čase sa venuje bojovým umeniam (najmä karate a kung-fu) či už preto ako vyzerá alebo pre svoju výšku, ktorá je len niečo kolo 150 centimetrov. Vinh nedokáže byť na jednom mieste, a preto pracuje ako záskok pre uváďačov, keď je treba.


Keď nadišiel čas pôrodu, vonku bolo otrasné počasie. Vyčíňala víchrica, cesty a nemocnice boli ochromené, čiže sa Denissa Borra nemohla dostaviť do nemocnice a musela rodiť doma. Spoločnosť jej robila len rodina. Na svet priviedla aj napriek tomu zdravé dievčatko s chumáčikom čiernych vláskov na hlave. Dievčatko sa okamžite pustilo do plaču. Keď rástla, všetci vedeli, že bude úspešná. A ona to vedela tiež. Rodičia sa snažili, aby sa mala čo najlepšie a aby nakoniec nasledovala niektorého z nich. Veď mali na tých miestach známosti, čiže by nebol problém dostať tam aj ju. Ale ona vedela to, že nebude pokračovať v koľajách matky a otca - učiteľky a mierotvorcu. Ako každé dieťa mala veľa predstáv, čím by chcela byť ako dospelá, ktoré sa postupne menili a vyvíjali. Od malička chcela byť štylistkou, no nikdy si nevedela v hlave predstaviť si rôzne oblečenie. Neskôr chcela byť speváčka. Má síce krásny hlas aj úžasné vystupovanie, no neznáša, keď jej niekto hovorí, čo má robiť. Preto nevydržala v žiadnej umeleckej škole - z každej ju po pár vyučovacích hodinách vyrazili, pretože bola taká neznesiteľná, že učitelia s ňou proste nemohli vydržať. Nakoniec však našla to, čo by chcela v živote robiť. Už na základnej škole ju brávali moderovať rôzne predstavenia. Nikdy tomu nevenovala pozornosť, čo bola možno chyba. No po jednom predstavení ju oslovili starší, aby šla moderovať aj iné udalosti. Vtedy si to uvedomila. Vžila sa do svojej role a moderátorstvo si zamilovala samozrejme miluje aj moderátorstvo ale aj bojové umenia. Proste je taký miešanec všetkých záujmov a šialenec v dobrom slova zmysle.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92