Thursday, November 20, 2014

Mossi Agleton

[ mossí agltn ]

 

Player: Nessie

FC: Nicholas HoultContact: monca1.2@seznam.cz

Age: 16 deceased - probodnuté srdce: D.W.


Token: Malý model větrné elektrárny


I když se Mossi občas chová dost náladově a nepříjemně, je to milý mladý kluk. Může se tvářit občas neochotně, ale to je jen jeho maska. Ve skutečnosti Vám rád pomůže. Myslí si, že je to nepochopená osůbka a ostatní mu nerozumí, takže se začal čím víc oddalovat od společnosti, ale kdyby na to přišlo, tak se dokáže i obětovat pro ostatní a nikdy by nikoho, na kom mu záleží nezradil. Když mu někdo řekne tajemství, vezme si ho se sebou až do hrobu. Díky zaměření jeho kraje má velké znalosti fyziky. Tento předmět, který je pro ostatní mučení je pro něho koníček. Je velmi manuálně a technologicky zručný. Dokáže opravit snad vše rozbité, co mu dáte do ruky. Vlastně ho baví celkově celá technologie tak moc, že by si někdy přál, aby se mohl učit od obyvatel Třetího kraje. Zatím se, ale vše učí sám. Hodně rychle věci pochopí, a když přijde něco nového jen si dá dohromady pár věcí, co už zná a pak problém vyřeší. Je klidný a soustředěný, když dělá nějakou práci, jinak si zaleze do svého vysněného světa. Je to takový tichý hoch, o kterém ani někdy nevíte, kdy přišel. Má velkou fantazii, což může být i plus, ale i mínus. Má spoustu originálních nápadů a velké sny. Když zrovna dává pozor, tak reaguje velice pohotově a hlavně na nějaké logické problémy. Pro něho nic takového není problém. U všeho vždy vidí jasné řešení.


Je to ten typ puberťáka, co si myslí, že ho nikdo nechápe, a že je na vše sám. Kvůli tomuhle pocitu se čím dál víc odcizuje lidem, kteří ho mají rádi a sám přestává navazovat kontakty s ostatními. Většinou si někde sedí v koutě s nějakým přístrojem, který montuje, šroubuje, dává do hromady a zase předělává. Na samotu si už tak nějak zvykl, že lidi už ani nepostrádá. Většinu svého času přemýšlí o tom, jaký by byl jeho život, kdyby svět byl jiný a nebo, kdyby se třeba narodil v Kapitolu. Představuje si sám sebe jako nějakou významnou osobnost, kterou všichni milují, protože takový by chtěl být. Oblíbený. Ale to díky jeho náladovému a odměřenému chovaní asi nepůjde. Proto si vytvořil v mysli svůj náhradní svět, do kterého vstupuje několikrát za den, že na něj klidně můžete mluvit jak nahlas chcete a vnímat Vás nebude. Je to takovej chytrolín a žádnej sportovec. Jeho jediný sport je chození na procházky, aby mohl být sám daleko od lidí. Jelikož je to chlapec z 5. kraje neměl moc příležitostí ke styku s nějakou zbraní. No vlastně neměl žádnou, protože nejsou profesionální kraj a nemá žádné kontakty, aby něco takového získal. Hry ho vlastně nikdy nezajímali, tak nějak začal věřit, že jeho to mine.


Celý svůj život Mossi žije ve stínu své starší sestry. Už odmalička jí rodiče dávali vždy přednost, že je divné proč si vlastně druhé dítě pořizovali. Mossi byl a stále je chytré dítě. Jako malý se naučil velmi brzo chodit, mluvit, stavět kostičky, ale jeho sestra byla prostě pro rodiče hvězda. Byla krásná, chytrá, společenská a vždy měla skvělou náladu. To Mossiho vždy iritovalo, nepřišlo mu to přirozené. Vždy to bylo tak, že nejdřív se něco koupilo jeho sestře a potom ze zbytku se našlo i něco pro něho. Teď už s nimi sestra nežije. Má vlastní dům se svým manželem a malým děťátkem, ale pořád jen doma slyší, že jeho sestra tohle a jeho sestra tamto. Ona se stala doktorkou a tu si samozřejmě mohla dovolit jen bohatá společnost v kraji, takže se má celkem slušně, a proto je taky pro rodiče takový klenot, ona je něco speciálního za to Mossi rozumí fyzice a technice skoro jako každý občan 5. kraje. Už nemohl ty řeči vydržet, tak se naučil nevnímat společnost a vytvořil si v mysli místečko, kam se může schovat, když se mu zrovna zachce.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92