Friday, November 28, 2014

Informace - 122.

VYSVĚTLENÍ

Body - Kromě normálních bodů, lze získat ještě bonusový bod za hraní na akcích, v tréninkovém centru atd... Maximální počet bodů, který můžete získat je 50 [Sklizeň: 1 bod, Přehlídka: 10 + 5 + 1, Soukromé vystoupení: 12 + 1, Rozhovor: 10 + 10].
Vztah s mentorem - Postupy jsou , ,  → Čím lepší vztah si vybudujete za tu dobu s mentorem, tím lepší budete mít výhody. Při jedné zelené máte s mentorem jen dobrý vztah, žádnou výhodu nezískáváte, ale tak pro dobrý pocit stačí. Když máte už dva, máte jeden boj zvýšený útok až na -30 % jako při úvodním masakru, použít to můžete kdykoliv, ale ne ve finále. Pokud dosáhnete 3 zelených, tak Vám mentor může posílat sponzorské dary zadara, bere se stále ohled na reálnost. Hra s mentorem může mít i jiné výhody. Třeba, že Vám prozradí něco málo o aréně a vy můžete být o něco lépe připravení.
Trénink - Bude se Vám tam počítat vše, co jste v tréninkovém centru trénovali a jak moc jste se v tom zlepšili atd... Nedělá to nic se sílou, pokud jste netrénovali s trenérem, kde je možnost, že Vám ty body může zvýšit, pokud jste si vedli dost dobře.
Hlavní zbraň - Vybíráte si u soukromého vystoupení, tato zbraň bude muset být nutně v aréně aspoň jednou, pokud se tam hodí. Zbraň nemusíte získat, může Vám ji sebrat někdo jiný.
Sázky - Jestli si chcete na někoho vsadit, napište to do komentářů, tam, kde je seznam splátců, pod jménem vaší postavy, pro koho si chcete vsadit. Jak se přičítají body naleznete v rubrice, kde se nachází SG body. Můžete získat maximálně 20 bodů.

ARÉNA

Prostředí
Řecko se kdysi skládalo ze samostatných městských států od sebe oddělených horskými hřebeny. I tahle aréna je hornatá, plná kopců a nepříjemných výšlapů do hor, kde navíc fouká studený vítr. Skládá se z několika rozvalin chrámů, kde se dávní obyvatelé modlili ke svým bohům. Je tady možnost dostat se i k moři, ale je možné, že se z něj vynoří nějaká mořská příšera. Dostat se z jednoho místa na druhé není úplně nejlehčí věc, protože musíte přelézat po cestě jakékoli další rozvaliny a rozpadliny a navíc je většina míst, kam by se někdo chtěl dostat, do kopce. V některých místech, například amfiteátr, si můžete všimnout vymakané řecké architektury s dokonalou akustikou, takže je všude všechno slyšet.

Pokud není právě zataženo ani ošklivé počasí, v noci je po krajině pěkně vidět, protože moc stromů nezakrývá výhled, díky měsíci a hvězdám, ale uprostřed staveb už není, kudy by se světlo dovnitř dostalo, proto je potřeba mít vlastní zdroj světla.
Suroviny, jídlo, zdroj vody
Celý povrch je velmi kamenitý a hornatý, takže pokud byste do něj chtěli například kopat, moc dobře by to nešlo. Ale kolem se válí jenom tak bez ladu a skladu spoustu kamenů, především u rozbitých staveb se můžou kameny použít na něco jiného, třeba postavení nového chrámu.

Jelikož prostředí moc nenapomáhá všelijakým rostlinám, moc toho tady nenajdeme. Žádné vysoké stromy, jenom polokeře a keře všude po svazích, v údolí je možné na nějaký strom narazit, ale moc jich není, maximálně tak nějaké olivovníky, na kterých rostou olivy a je možné si z nich vyrobit dobrý olivový olej, nebo zakrnělé jedle, javory nebo jílovce. Všude ale roste spoustu trávy, která jenom čeká na spasení nějakými zvířaty.

Najít zdroj vody, která se bude dát pít, není moc složité. Samozřejmě je nejlepší si ji vzít u Rohu, protože tady si nikdy nemůže být jisti, že tu vodu nikdo nezaklel nebo do ní nehodil kletbu, kterou chce uvalit na někoho jiného. Ano, i takové věci se v Řecku děly. Moře můžeme najít hned u pobřeží, ale to není dobrá voda na pití, spíš by se splátcům udělalo ještě hůř, takže jediná doplnitelná voda se nachází v mrtvém údolí, pokud ji chcete pít. Ta je ale jenom pro dobrovolníky, kteří se nebojí toho, že samotná voda nevypadá moc vábně, divně to tam u toho místa smrdí a každý musí mít divný pocit, že v tomhle údolí něco není v pořádku. Možná ale jenom vypadá špatně, možná je doopravdy otrávená a není dobré ji pít. To už se musí vyzkoušet.
Zvířata
Mezi volně pobíhajícími zvířaty si tady můžete všimnout ovcí, ty jsou především na stráních a pasou se, stejně jako kozy. Není moc běžné nějaké takovéhle zvíře potkat jenom tak na cestě, ale když budete trpělivý a vydržíte, i zvířata se osmělí a půjdou se vám ukázat. Především u náznaku civilizace se často objevují toulaví psi, ti nic nedělají, jenom chtějí nějaké jídlo, když jim ho dáte, budete jejich kamarádi a třeba se vám budou k něčemu hodit, ale jsou to psi toulaví, takže je na nich, jestli vás třeba neopustí. Stejně je dobré si na ně dát pozor. Občas také můžete počkat nějako toulavou kočku, ale vás mohou tak maximálně poškrábat a předat vzteklinu, nic horšího. V moři můžete potkat pár želviček, těm je ale těžké se dostat do krunýře, ale také i ryby. Občas je ale možné, že potkáte nějakou mytologickou potvoru, třeba trojhlavého psa nebo okřídleného koně, ovšem není se čemu divit.
Počasí
Počasí je tady na každém místě jiné, za to mohou především hory, přes které se například nějaké mraky nedostanou. Je ale jisté, že tvůrci se postarají, aby znepříjemnili pobyt každému, kdo v aréně bude, nejenom špatným počasím. Je jedno, jaké roční období právě je, protože tady je podnebí celkem konstantní a po celý rok se na určitých místech mění jen minimálně. Přes den tady panují teploty 30-35°C, to jenom ve stínu, takže je tady doopravdy téměř nesnesitelné horko a je potřeba několikrát denně pít, aby vás nebolela hlava a neměli jste z toho halucinace a nakonec nezemřeli na dehydrataci. Moc často tady neprší a ani není ošklivě, většinou celý den svítí sluníčko a na obloze nemají žádného kamaráda nebo jenom občasné potrhané cáry mraků, které ho stejně nezastíní, jenom na krátký okamžik zmírní jeho svítivou moc. Na aktivitu je tedy nejlepší počkat až do večera, kdy teploty o něco poklesnou a dosahují 25-28°C. Teplota moře se pohybuje kolem 20°C, takže je celkem příjemné se jít i vykoupat. Ovšem po celé aréně po celý den fouká příjemný lehký větřík, který ochlazuje, ale na vrcholcích a hřebenech hor se z něj často stává nepříjemný vichr.
Pořadí mrtvých | Počet dní v aréně: 4
 • 24. - Chris Mayer [3]; zabit: Stefan Rocchi [12] + Andrew Matte [8], Daniel Adams [11]; příčina: několik bodných ran do zad (vrhací nůž)
 • 23. - Valerie McWay [3]; zabita: Sylver Redgrave [2]; příčina: totálně zmasakrovaná (meč)
 • 22. - Delight Leighton [12]; zabita: Aurora Chase [4]; příčina: totálně zmasakrovaná (trojzubec)
 • 21. - Terenne Vinston [11]; zabita: Aurora Chase [4]; příčina: probodnuté hrdlo (trojzubec)
 • 20. - Mossi Agleton [5]; zabit: Darren Whitmore [4]; příčina: probodnuté srdce (katana)
 • 19. - Evita Bonnet [10]; zabita: Archer Francis Jr. [7] + Greer Forsythe [2]; příčina: proseklá hlava (sekera)
 • 18. - Tallys Stockhart [7]; zabita: Greer Forsythe [2] + Sylver Redgrave [2]; příčina: rozdrcená lebka (ocelová tyč)
 • 17. - April Michelle [8]; zabita: Greer Forsythe [2]; příčina: probodnutá hlava a srdce (ocelová tyč, kapesní nůž)
 • 16. - Andrew Matte [8]; zabit: Darren Whitmore [4] + Aurora Chase [4]; příčina: probodnuté srdce (katana)
 • 15. - Leila Wispy [6]; zabita: Sylver Redgrave [2]; příčina: totálně zmasakrovaná (meč)
 • 14. - Taylor Castillo [1]; zabita: Dehydratace, hlad; příčina: totální vyčerpání
 • 13. - Elio Hutchison [6]; zabit: Dehydratace, hlad; příčina: totální vyčerpání
 • 12. - Daniel Adams [11]; zabit: Sylver Redgrave [2]; příčina: prolomené kosti
 • 11. - Stefan Rocchi [12]; zabit: Sylver Redgrave [2] + Neyo Swordstorm [1], Aurora Chase [4], Darren Whitmore [4]; příčina: totálně zmaskrovaný (meč)
 • 10. - Neyo Swordstorm [1]; zabit: Hydra; příčina: propíchnutý skrz naskrz
 • 9. - Aurelio Tyller [10]; zabit: Dehydratace, hlad; příčina: totální vyčerpání
 • 8. - Farrah Decody [5]; zabita: Tessa Ward [9]; příčina: probodané tělo (dýka)
 • 7. - Cameron Bostwick [9]; zabit: Darren Whitmore [4]; příčina: totálně rozmašírovaný (katana, noha)
 • 6. - Tessa Ward [9]; zabita: Aurora Chase [4]; příčina: umlácená (pěsti)
 • 5. - Aurora Chase [4]; zabita: Greer Forsythe [2]; příčina: několik bodných ran v hrudníku (kapesní nůž)
 • 4. - Darren Whitmore [4]; zabit: Sylver Redgrave [2] + Archer Francis Jr. [7]; příčina: useknutý krk (meč)
 • 3. - Sylver Redgrave [2]; zabit: Greer Forsythe [2]; příčina: protržená mícha (kapesní nůž)
 • 2. - Greer Forsythe [2]; zabita: Sylver Redgrave [2]; příčina: probodnuta skrz naskrz (meč)
Poslané sponzorské dary
 • xxx
Mutové a pohromy v aréně
 • Draci
 • Medúza
 • Hydra

VÍTĚZ


other worlds

stranger2s.jpg https://static.wixstatic.com/media/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.png/v1/fill/w_212,h_90,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/134c08_4737095adb5e4396a704df640a3988cb~mv2.webp