Thursday, September 25, 2014

Cassi Ann Hazell

[ kesi en hejzl ]

 

Player: Nessie

FC: Caitlin StaseyContact: monca1.2@seznam.cz

Age: 16 deceased - silný úder: H. Micukama


Token: Náramek z duhové nitě


Cassi je velmi tichá dívka. V tom má výhodu i nevýhodu, že jí ostatní lidé přehlížejí. Dobré je to například v tom, že jí ve škole nevyvolávají, ale zase při přestávkách je vždy sama. No, jí to ale nevadí, na samotu si zvykla. Nejvíc se jí to líbí v lese. Tam je trochu klid a může si někam zalézt, kde by jí nenašel ani mírotvorce. Dokáže dokonale splynout s prostředím. V Osmém kraji mají omezené možnosti, co může dělat. Samozřejmě umí šít. Dokáže i vařit. Vlastně, kdyby doma nevařila ona, tak by se nenajedli. Další věc, co jí pomáhá v tom se najíst je, že zná různé plody, bylinky léčivé a věci, co se nejí. Cassi opravdu vypadá jako nevinná naivní dívka, ale v její mysl skrývá hrůzné myšlenky. Je opravdu škodolibá. Nikdy nic ošklivého neudělala, ale přála lidem špatné věci a měla radost, když se jim stali. Jednou ukradla novou sadu nožů své babičce a šla si je schovat do lesa. Tam jí napadlo si zkoušet s nimi házet jako to viděla v HG. To jí začalo bavit, a protože má velké odhodláni, rozhodla se, že to dělala každý den po škole a bude se snažit se v tom lepšit, což se i stalo.


Tahle stydlivá dívka, co nikdy nepromluvila na žádného jedince opačného pohlaví a ani stejného, pokud nepočítáme rodinu, je kleptomanka. Pořád by něco kradla, ale vždy, když něco vezme, je to jen nějaká hloupost, prostě maličkost, co nemá žádnou cenu. Takhle si získává pocit dobrodružství a úlevy. Nemůže si pomoct. Jediné, co mělo opravdu nějakou hodnotu byla sada nožů, které vzala své vlastní babičce. Cassi není dobrá studentka. Většinu času tráví v továrně na brigádě, aby rodina měla nějaké peníze nebo v lesích a po večerech vyváří pro rodinu. Takže jí na učení moc času nezbyde. Co jí rozhodně nejde je matika, chemie a fyzika. Kyselinu od vody by rozeznala tak, že by to na sebe vylila a čekala, co jí rozežere. A ani technický typ není. Jednou se jí porouchal stroj a málem dostala elektrický šok, když se ho snažila opravit. Kromě své imitace vrhacích nožů nikdy žádnou zbraň v ruce nedržela, a protože je vyhublá, křehká dívenka, tak něco jako sekyru nebo kladivo by ani neunesla. Nemá moc velkou sílu nebo výdrž. Už vůbec není nějakej sportovně založený typ. Někdy, když běhá, tak se už po pár kolečkách musí zastavit. S plaváním to bude nejspíš stejné, vlastně plavat ani neumí.


Cassi je z velké rodiny. Žije v jednom domě se svými rodiči, dvěma bratry a sestrou. Ona je z nich nejstarší, a protože matka od rána do noci pracuje a otec je většinu času nalitý alkoholem, musí se o domácnost starat sama. Když něco uvaří, většinou jí to sourozenci sní dřív, než si stihne nabrat, takže jí zůstanou až zbytky po ostatních. Jedinou osobu, která jí v její rodině neštve je její babička, ke které občas chodí pro jídlo a nebo si půjčit peníze, protože většinu peněz se utratí za otcovo pití. Její bratři jsou dvojčata, a když jim bylo dva a jejich sestra byla ještě miminko, jejich otec mlátil jejich mámu, potom vyměnil mlácení za alkohol. Cassi bylo devět, takže si to pamatuje a v tu dobu se začala projevovat její kleptomanie. Když něco ukradne, nejenom, že cítí takové příjemné napětí a potom uvolnění, ale i má radost, že někomu něco vzala a on to bude určitě hledat. Jednou přišla do práce o pár minut později a šéfová jí za to hodně vynadala. Pak měla potřebu krást a sebrala malé klubíčko duhové nitě. Šefová si toho sice ani nevšimla, ale i tak se Cassi radovala, že jí to takhle oplatila. Z nití si udělala náramek a ten nosí na zápěstí pod dlouhým rukávem, aby to nikdo neviděl.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92