Tuesday, August 05, 2014

Coraline River

[ koralajn rivr ]

 

Player: Quinn

FC: Iggy AzaleaContact: QuinnGirl@centrum.cz

Age: 17 deceased - provrtaný mozek: P. Reyes


Token: Čelenka z kraví kůže


Cora je možná až moc chytrá hlavička. Je výborná plánovačka. Plán vám vymyslí i v té nejhorší situaci. Dobře také vymýšlí strategie. Ať ji ukážete jakoukoli rostlinu, ona ji pozná a kdyby ne, bude to 100% vaše chyba! Dokáže všechny svoje chyby svést na někoho jiného a vylíčit to tak, že lidé opravdu věří v její nevinu. Protože žije v desítce, má velice dobrý vztah se zvířaty. Má je ráda a ona mají ráda ji. To je jejich vztah. Dokáže s nimi komunikovat, uklidnit je a poskytnout jim lásku. Co se týče zbraní, s přehledem zachází s dýkou, nožem, prostě čímkoli, čím se dá bodat. Krev je pro ni něco jako samozřejmost. Je docela silná. Nošení tlustých velkých kusů masa není zrovna práce pro malé vyzáble nesvalovce... I když by tuhle schopnost někdy mít nechtěla, umí výborně krást. Krade po malých kusech, ale nakonec z toho vznikne velký majetek. Když se její zločinnost a chytrost spojí dohromady, vznikne něco, co nikdo z vás nechce poznat! Svůj život má hodně ráda a i když ho bere jenom jako krátkou srandu, nenechala by si jen tak vzít život.


Není rychlá a nikdy rychlá nebude! Když někam pospíchá, neběží, prostě vezme koně a jede. Je to nejukecanější osoba na celém světě, takže vás po chvíli donutí zařvat na ni, ať už konečně sklapne. Přecitlivělost, i to je její slabina. Když do ni bouchnete, rozbrečí se a odejde pryč. Neumí si dělat přátele. Nikdo ji nemá rád. Dost přeceňuje svoje schopnosti. Vždycky se zaplete do něčeho, do čeho by neměla. Je velmi lehké odpoutat její pozornost. Neumí zůstat na jednom místě déle než pět minut. Je strašně vysoká, takže schovat se je pro ni téměř nemožné. Občas zapomíná, že jsou nějaké zákony a dost často je kvůli tomu porušuje. Podle ní by na světě nebyla sranda, kdyby se neporušovala pravidla. Celý život bere jako srandu a když to sranda není, je to pro ni ještě větší sranda. Neumí se dlouho soustředit. Umí zacházet jen s již zmíněnými zbraněmi.


Je to už nějaký ten pátek, co se narodila a hádejte, kde to bylo? Ano, v desítce! Od malička byla obklopována zvířaty. Bydlí na farmě. Chovají krávy, slepice a její nejoblíbenější koně. Učí se jezdit na koni. Už dlouho. Hodně dlouho. Vyrůstala v poměrně bohaté rodině. Nikdy nebyla moc kamarádská. Teda byla, ale ostatní ji k sobě nechtěli přijmout. Vždycky, když dodělala svoji práci, nešla si hrát s ostatními, ale šla do svého pokoje a utápěla se v knížkách. Možná proto je tak chytrá. Nikdy nemusela moc pracovat. Má pět starších sourozenců, kteří dělají její práci za ni. Často chodila krást kůži k sousedům, protože jejich krávy byly spíš na maso než na kůži. Odsaď také pochází její talisman. Jednou si kousek ustřihla, obvázala kolem hlavy a protože se jí to zalíbilo, začala si to takhle dělat skoro pořád. Skoro každý večer jezdila na projížďku s její klisničkou Nisou. Vypěstovali si k sobě takový vztah, že musejí být pořád spolu. Svůj život začala brát jako srandu v třinácti. Často tím ohrožuje svůj život i život ostatních, ale ona si to neuvědomuje.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92