Friday, August 08, 2014

Brandon Castile

[ brendn kestýl ]

 

Player: Lauri

FC: Joe Manganiello

Occupation: Trainer

Contact: dee.braineater@gmail.com

Age: 43

Status: deceased - zahynul při požáru


Již snad od prvního pohledu může každého upoutat jeho rozložitá postava s vyrýsovaným svalstvem a výškou, se kterou se v davu svých vrstevníků jen těžce ztratí. Díky jižanským rysům má dosti exotickou podobu, po celý rok má opálenou a větrem ošlehanou tvář. Delší černé vlasy mu obvykle volně splývají kolem tváří, moc nedbá jejich úpravy a dává jim volnost. Podobně je to i na jeho tvářích, na kterých většinu času vévodí strniště či delší tmavnoucí vousy. Povětšinou je spíše tichý, tichý společník, co si obvykle hledí svého, avšak když promluví, lze slyšet pevný mužský hlas. Jeho odění je, dá se říci, nevýrazné. Moc nesplňuje kapitolskou výstřednost, ale spíše by se dal přiřadit k pojmu obyčejný a pohodlný. Z jeho chování lze pocítit jakousi odměřenost, snad jen málokdo jej viděl se smát. Nikdo o něm vlastně nic moc neví, pro všechny je velkým tajemstvím. Pravdou však je, že je poměrně dobrý, a když je třeba, obvykle svému okolí, pokud si to zaslouží, podá pomocnou ruku. Přesto však má málo přátel, jelikož ne každému se dokáže otevřít, a tak je povětšinou vnímán jako hora svalstva, co učí splátce, jak si navzájem ukroutit hlavu.


Narodil se do běžné kapitolské rodiny, tudíž měl již od mala vše, co si jen mohl přát. Nikdy však nebyl tak okázalý a namyšlený, jako zbytek Kapitolu, což jej od běžného dění poměrně distancovalo. Vždy hodně četl a zajímal se o různé věci, dokonce se zajímal i o ostatní kraje, o tom, jak to v nich chodí, a tak podobně. Hladové hry tu vždy byly, avšak on je prve moc nebral na vědomí. Moc se mu nelíbilo, co Kapitol dělá zbytku Panemu, ale co s tím mohl nadělat. Proto to většinu času ignoroval. Již v pubertálním věku se však začal zajímat o sport, často chodil běhat, stále si hledal nějakou tu práci, ovšem jelikož to byl Kapitol, kde vyrůstal, k dosažení kondice navštěvoval posilovny a další tréninková místa. Dlouhou dobu pracoval jen na svém těle a na svém výkonu, naučil se bojovat, ačkoliv do arény nikdy nemusel. Později se k tomu přidaly i zbraně, a jelikož měl na to dost času, poměrně rychle se s nimi zaučil a snad až do svých nynějších let se stále vzdělává a postupuje. Snad díky tomu se také dostal na post trenéra do Hladových her. Rozhodl se, že bude pomáhat splátcům, aby měli v aréně vůbec nějakou šanci na obranu. Jeho vnímání Her se však změnilo tehdy, kdy mu bylo 20, byl ve své práci poměrně nový, rok se s rokem sešel a jako vždy se konaly Hladové hry, při kterých však poznal jednu splátkyni, se kterou strávil sice pouhý den, ale i tak kvůli ní ztratil hlavu. Snad z pouhé lidskosti. Ona splátkyně se však již živa nevrátila, což jej ranilo. Doopravdy. Uzavřel se tehdy více do sebe, a i když je stále někde v jeho duši to dobrácké místo, splátce už bere více lhostejněji, avšak pomoci se jim snaží stále svými lekcemi.

other worlds

stranger2s.jpg https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92